miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Právní rozbory / Vyhrozovani
Autor Zpráva
Pushkinek
Člen
# Zasláno: 19 Led 2014 18:38
Odpovědět 

Dobry den chci se informovat co mam v dane situaci delat.
Zijeme v rodinem domu ktery ma na pozemku hospodarske budovy,a mame problem s mym otcem v domu zijeme (ja+moje pritelkyne a dite+moje sestra s ditetem+babicka+matka a otec).Kdyz se nasi braly tak moje babicka prevedla barak darovaci smlouvou na moji mamku,kdyby se nahodou ji neco stalo...a za barakem sme meli hodne budov na zrekonstruovi,(garaz,venkovni kuchyn,2xsopu...atd)jedine co muj otec postavil na svoje naklady a sam byl zahradni domek a venkovni koupelnu ... v te dobe tam kde stavel tyto veci nic nebylo ale zbytek jen rekonstruoval na svoje financni naklady,a je to uz cca 27 let co sou spolu a bylo to horsi a horsi,jednou napadl moji babicku a dojeli policiste a byl vyhozet z baraku na cca 2mesice ale zacal se chovat dobre tak moje mamka ho vzala na milost ale uz k sobe nemeli blizko tutiz jejich sex.zivot upadl,atd...nyni mu umije nadobi protoze vetsinu casu travi ve venkovni kuchyni a vypere mu a vyzehli ,uklidi uz spolu ani netravuji stejnou "lozi"(postel) takze muj otec vetsinou nastevuje mista jako svuj pokoj (3x4m) koupelnu domaci,i venkovni,kuchyn jen venkovni atd..)jinak vyuziva jen svoje veci a doma plati cca 3000-4000 mesicne na sipo.Jenze zacal moji mati neustale deptat,a premlouvat ju zase na spolecni zivot.Ale ona nechtela takze mu cca 0.5roku cpala do hlavy at si najde nejakou "milenku" ....netrvalo ani rok a uz ju ma .. navic se kazdy den informuje jak telefonicky tak i jinyma spusobama co se doma deje.Jinak je velmi trapne a ponizujici kdyz on si za svoji "milenkou"jede na vykend ... tak se zacalo zvazovat o rozvodu ale bohuzel nevime jak to bude ... bylo mi receno ze se vse deli jak dluhy tak i to co nabyli v manzelstvi ...tata ma dluh cca 300 000 a moje mati cca 200 000-, ale podle meho tak na barak nema zadny narok kdyz je darovaci smlouvou ne ? Jinak sme se chtely domluvit v klidu na vyplaceni ale bohuzel ze tata vse rekonstruoval ale nema zadny doklady od toho co delal tak jsme nevedeli na co ma narok tak jsme se domluvily ze mu dame cca 500 000-, na ruku + auto 100 000+naradi(tera vari,pily,babeta atd..)to dela celkem sumu 200 000-, ale bylo nam receno ze kdyz teda nic nevlastni tak naco mu davat tolik prodat barak nechceme ... a zadluzit se na 500 000 je uz tak dost si myslim tak jsme se nejak dohodli ale mati chce nejak couvnout protoze je to na ni moc a splacet to cca 10-20 let je dost.A kdyz mati couva navic ma problemu az dost lidi se ji smeji ze ma tata milenku atd.. na baraku uz nechce nic delat...tak jsme mu rekli ze mu vse nedame ze mu dame cca 500 000 +auto a mel by byt rad ...baracek ma uz najity za 500 000-,+ kdyby k tomu dostal auto tak je v poho si myslim :D .Jinak stalou praci ma ... (jinak je to diabetik+alkoholik+astmatik) ma problemy se zadama a bere prasky na hlavu jak se tu stal ten incident kdy byl vyhosteny...a ted nastava ten zlom zacal nam vyhrozovat cele rodine pokud mu nedame aspon to co sme slibyly ( 500 000+auto,vybaveni)=cca 800 000 tak ze klidne podpali barak ze si radsi pujde sednou atd...navic me vyhrozoval ze mi klidne i rozbije "hubu" kdyz pujdu proti nemu...takze se tedy ptam co se da delat v takove situaci?(jinak je mu jedno jak dopadne soud i kdyby dostal min a bylo by to cerne na bilem tak klidne podpali dum a kdyz dostane este vic "coz pochybuji" tak ze bude spokojeny ale nas by to zruinovalo tim zpusobem ze by sme platily soud "protoze on se nechce rozvadet takze by to zbylo na mati" +mu vyplatit to bysme musely prodat barak a to mi nechceme ptat se tedy co se da delat.Predem dekuji.

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je jedna krát dva?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás light forum script miniBB™ © 2001-2018, Strážníci