miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Právní rozbory / Kdo je oprávněn nasadit na automobil botičku
Autor Zpráva
Jana Dekastello
Člen
# Zasláno: 6 Kvě 2014 23:46
Odpovědět 

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je někdo oprávněn nasadit botičku bez přítomnosti policie. Dnes ráno jsem zaparkovala na benzínové pumpě, nevědomá toho, že parkuji na zpoplatněném místě provozovatelem benzínové stanice ( později jsem zjistila,že parkovací lístek si musím zakoupit na pokladně benzínové pumpy- tedy žádné parkovací hodiny) a odešla od vozidla. Když jsem se vrátila, zjistila jsem, že na levém předním kole mám botičku a na okénku nalepeny papír s poučením ,že parkuji na placeném prostoru a botička mi bude sundána po zaplacení parkovného na pokladně,(Žádné razítko policie)Měla jsem sebou dvě malé děti a spěchala jsem,tak jsem parkové ( 250kč) zaplatila a zaměstnanec benzínové pumpy mi botičku ochotně sundal. Nějak mi tam ale chyběla ta policie. Má tedy vůbec taková osoba oprávnění mi botičku nandat ? A jak by v mém případě na mé parkování mohla reagovat policie? Můžou mě na tomto pozemku pokutovat ?

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je tři krát jedna?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás online community software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci