miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Právní rozbory / Lístek za stěračem , paragraf 22 odst. 1 písm. l zák. č. 200/1990 s.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
Autor Zpráva
beachboy
Člen
# Zasláno: 23 Led 2009 22:45
Odpovědět 

........kritéria pro příjem jsou již náročnější nežli k PČR.
To je myšleno vážně?
........je na něco volám a na místě jim musim vysvětlit, co vlastně mají dělat, jak postupovat a jak kvalifikovat.
Omlouvám se - ale necítite náhodou, stejně jako já, lehký zápach.....

PANTER
Člen
# Zasláno: 23 Led 2009 23:07
Odpovědět 

beachboy
Příteli, to není samochvála, ale holý fakt, bohužel. A kriteria jsou skutečně náročnější. Ale zcela jistě tě tu nemíním přesvědčovat. Že tomu nevěříš, tak to je tvoje právo a je to naprosto v pořádku.

tix0575
Člen
# Zasláno: 24 Led 2009 13:34
Odpovědět 

beachboy: je to smutný fakt a srovnej sám:

MP: věk min. 21 let, maturita, bezúhonnost a spolehlivost dokladovaná každý rok, odborná způsobilost ověřovaná na 3 roky přezkoušením komisí MV ČR. Někde mají požadavek i ŘP a zbrojní průkaz.Nemáš výsluhu.

PČR: věk 18 let, maturita, bezúhonost se zjišťuje jen u náboru, odbornou zkoušku děláš 1x za služební život po zkušební době. Po 15 letech máš nárok na výsluhový příspěvek.

Oba dva mohou za přestupek propusti. Je pravda, že policista je děvečka pro všechny, kdežto strážník řeší jen přestupky a to ještě jen některé a hlavně veřejný pořádek v obci.

A teď se rozhodni kde je to lepší :))

PANTER
Člen
# Zasláno: 24 Led 2009 14:52
Odpovědět 

tix0575
Myslím, že není co řešit.

Jindrich50
Člen
# Zasláno: 26 Led 2009 18:27 - Změnil/a: Jindrich50
Odpovědět 

čau chci se zeptat jak je to tím lístkem za oknem 2009.dostal jsem taky jeden v praze za stání
v křižovatce a nevím jestli to mám vyhodit nebo ne.díky

nebo kolik dostanu když tam pujdu.

antimp
Člen
# Zasláno: 26 Led 2009 19:25
Odpovědět 

Nic se nemění. Pokud je od obecního zřízence, tak vyhodit do koše.

Jindrich50
Člen
# Zasláno: 26 Led 2009 19:52 - Změnil/a: Jindrich50
Odpovědět 

měská policie praha.mě by to nevadilo zaplatit ppokutu ale jet 200 kiláku pro pokutu mi nepřijde normální.

je to ten samej lístek jako tady:
http://www.autohificlub.cz/forum/13/299954

PANTER
Člen
# Zasláno: 26 Led 2009 21:08
Odpovědět 

Hmm, 200 je moc. Půjde to na správní do místa, kde máte kartu řidiče, jinak pokud jste byl ochoten případnou pokutu zaplatit, tak nechápu, proč jste to neřešil ihned a až nyní. Myslím, že nyní již toho moc nenaděláte. Jedině bych možná vyzkoušel zavolat na MP, která Vám lísteček dala a rozumně se s nimi domluvt s tím, že jste z daleka. Víte, stornovat se dá spousta věcí, ale je to o lidech. Jinak budete muset počkat co se z toho vyvrbí. Ten odkaz na WWW stojí za to, taky jsem to nějak nepochopil, ale asi se jen přehlédl, jinak to nejsem schopen pochopit, ale třeba taky zjistil, že již to parkovací místo nemá existovat, ale to už jsou pouhé spekulace.

Jindrich50
Člen
# Zasláno: 26 Led 2009 21:51
Odpovědět 

dostal jsem to v sobotu v noci tak jsem neměl možnost se domluvit a ani jsem nevěděl kde hledat cajty v praze a byly tam hodiny kdy tam dojít .a nechtějí vůbec po telefonu jednat.

PANTER
Člen
# Zasláno: 27 Led 2009 06:26
Odpovědět 

Áha, takže tam je to vyloženě o lidech. Takže v tomhle případě, pokud jste se snažil jednat fér a nevykroucet se, tak bych už se snažil o to, abych se z toho vykroutil. Jo a ještě takový malý detailík, za co to bylo?

antimp
Člen
# Zasláno: 27 Led 2009 08:11
Odpovědět 

Obecní zřízenec si snad neumí vyhledat potřebné informace v psaném textu? U téhle obecní sebranky se už ničemu nedivím.

PANTER
Člen
# Zasláno: 27 Led 2009 12:50
Odpovědět 

Jindrich50
Aha, tak sorry, to jsem přehlédl, beru zpět.

Jindrich50
Člen
# Zasláno: 27 Led 2009 14:15
Odpovědět 

to je jedno zajedu tam zejtra a vyřeším to.příště si dám za okno trojuhelnik že mi kleklo auto a že jsem sháněl odtah.jinak kolik mi můžou napařit za stání v křižovatce?

Jindrich50
Člen
# Zasláno: 27 Led 2009 15:23
Odpovědět 

tak jsem tam nechal zavolat mladou.pokuta za špatný parkování je od 100 do 2000 kč a body neberou ale musím do prahy stejně tak doufám že nestihnu udělat další přestupek.

tix0575
Člen
# Zasláno: 27 Led 2009 18:18
Odpovědět 

Jindřich: pokud jsi projevil dobrou vůli a oni dělají zbytečné problémy, tak bych nikam kvůli tomu nejezdil (200 km je opravdu víc škody jak pokuta) a nechal věc volným způsobem řešit. Pokud tě předvolá pražský správní orgán, tak bych se nejdříve omluvil, že nepřijedu a požádal o zaslání přestupku v rámci hospodárnosti do trvalého bydliště. Pokud by ti nevyhověl, tak bych se nechal předvést..

beachboy
Člen
# Zasláno: 28 Led 2009 15:31
Odpovědět 

Jindrich50
Hele, jsi fakt maximálně poctivý - ale vykašlal bych se na to, nikdo Tě tam za ruku (či kolo auta:-) nechytil, tudíž osoba blízká by byla vhodným pachatelem přestupku - a jelikož jsi nedostal polobotku nehrozí Ti a ni poplatek za její instalaci (jako provozovateli vozidla), a že by Tě předváděli z např.Plzně do Prahy :-))))? Humorné, nehledě na to, že to by Tě musela přepravovat plzeňská MP neboť soudím, že pražská může např. v Plzni těžko vystupobat jako veřejný činitel, že.

e policeman
Člen
# Zasláno: 28 Led 2009 16:02
Odpovědět 

beachboy
"..to by Tě musela přepravovat plzeňská MP neboť soudím, že pražská může např. v Plzni těžko vystupobat jako veřejný činitel.."
Jste si tím naprosto jistý?

PANTER
Člen
# Zasláno: 28 Led 2009 18:14
Odpovědět 

No co já vím, tak dopravní přestupky projednává obec s rošířenou působností, kde má řidič založenou kartu řidiče, takže Praha by si nikoho předvolávat neměla a postoupí do do místa trvalého bydliště.

beachboy
Člen
# Zasláno: 28 Led 2009 18:20
Odpovědět 

panter
Jo, tak to zní rozumně a nejspíše to tak i je.

PANTER
Člen
# Zasláno: 28 Led 2009 18:21
Odpovědět 

beachboy
Pokud si to dobře pamatuju, tak je to jedna z otázek ke zkouškám na MVČR.

antimp
Člen
# Zasláno: 28 Led 2009 18:53 - Změnil/a: antimp
Odpovědět 

Zde byl brak.

~CENSORED~

PANTER
Člen
# Zasláno: 28 Led 2009 20:29
Odpovědět 

Chválím výše provedenou cenzůru adminem, možná to tu nakonec bude za něco stát.

Jindrich50
Člen
# Zasláno: 28 Led 2009 20:53
Odpovědět 

tak jsem tam byl.dostal jsem 200 kč.a byly v poho.nevymejšlem jsem vubec nic a paní co to sepisovala na mě koukala jak na blázna.že jsem tam dojel.jinak dopis posílají za 3 měsíce od přestupku.

antimp
Člen
# Zasláno: 28 Led 2009 20:56
Odpovědět 

Tak znovu, obecní zřízenče. Říká ti něco místní příslušnost v oblasti dopravních přestupků? Pokud se toto nedostalo do tvé kotrby, tak raději jdi opravdu zametat ulice a neslintej tu nesmysly

PANTER
Člen
# Zasláno: 28 Led 2009 21:45
Odpovědět 

Jindrich50
Takže předpokládám, že tě to i s cestou vyšlo tak na 1200,-? Ale zase je vidět, že to nebylo tak strašný, za křižovatku dávám 500,- ... pardon dával jsem. No škoda je, že jste musel cestovat tak daleko.

beachboy
Člen
# Zasláno: 28 Led 2009 21:54
Odpovědět 

admin
No škoda tohohle :
Setkáte-li se na tomto fóru se značkou '~ CENSORED ~', znamená to, že diskutující změnil odbornou rovinu zaměření příspěvku na osobní............atd.
že bychom o něco přišli...........?
Tohle je ovšem dobrý - očividně láska na první pohled :
http://www.mesto-bohumin.cz/open_image.php?pic=dat a/foto/etc/mestska_policie/05.jpg&directory=data/f oto/etc/mestska_policie&poradi=5

Jindrich50
Člen
# Zasláno: 28 Led 2009 21:59
Odpovědět 

900 to vyšlo ale mám klid a nemusím se nervovat kdy mi přijde obálka a ruzný výhružky.

tix0575
Člen
# Zasláno: 28 Led 2009 22:32
Odpovědět 

epolicman: MP z jiného města by tě nemohla předvádět, ale na žádost správního by to musela udělat PČR

PANTER
Člen
# Zasláno: 28 Led 2009 23:25
Odpovědět 

Tak to jo, já to počítal podle mojí plechovky na čtyřech kolech.

qqq
Člen
# Zasláno: 29 Led 2009 13:36 - Změnil/a: qqq
Odpovědět 

Tak znovu, obecní zřízenče. Říká ti něco místní příslušnost v oblasti dopravních přestupků? Pokud se toto nedostalo do tvé kotrby, tak raději jdi opravdu zametat ulice a neslintej tu nesmysly

Tak znovu antimp. Mohl byste nám tady vysvětlit pojem "místní příslušnost"? Já tedy znám pouze právní termín místní působnost. Ovšem asi jste patrně myslel něco jiného, že :-))))

~CENSORED~

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je osm děleno čtyři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás PHP forum software miniBB™ © 2001-2019, Strážníci