miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Právní rozbory / Bodový systém...adresa...
Autor Zpráva
martin
Člen
# Zasláno: 22 Led 2008 16:26
Odpovědět 

Dobrý den mám dotaz,
když jezdím autem které není přihlášené na mě a člověk na kterého je přihlášené má jiný trvalý pobyt než je v registru vozidel jak se dozvím, nebo on o kolik bodů jsem už přišel...

miki
Člen
# Zasláno: 22 Led 2008 17:13
Odpovědět 

o žádný bod nepřijdete, aniž buste o tom věděl. poud Vás nikde nechytli, nebyl jste podávat vysvětlení tak jste žádné body dostat nemohl.

milancukrar
Člen
# Zasláno: 22 Led 2008 17:25
Odpovědět 

přesněji, body Vám přidělí až budete s přestupkem souhlasit.
Navíc on se o tom nikdy nedoví ( pokud mu to neřeknete) .

pepek
Člen
# Zasláno: 22 Led 2008 17:37 - Změnil/a: pepek
Odpovědět 

A ještě přesněji řečeno - body mohou být zaznamenány, až rozhodnutí o uložené sankci nabude právní moci.
Té druhé osobě nemohou být body nikdy uděleny ( a ani jiná sankce), protože nikdy nebude projednáváno její nějaké jednání jenž je zařazeno mezi jednání bodově ohodnocené.

milancukrar
Člen
# Zasláno: 22 Led 2008 17:47
Odpovědět 

Admine prosím o nesmázání pro nesouvislost s tématem.

Pepku mnohokrát děkuji za velice správné doplnění a hlavně za to, že to bylo bez urážek. Díky za všechny, kterým to někdy vadí.

martin
Člen
# Zasláno: 23 Led 2008 12:01
Odpovědět 

Díky za odpověď,
zajímá mě ještě jedna věc, když mě vyfotí radar třeba překročení rychlosti komu nebo spíš kam přijde ten papír s tím podáním vysvětlení????Když auto není psané na mě a člověk který je vlastníkem má jinou adresu trvalého pobytu než je psaná na registru vozidel.

pepek
Člen
# Zasláno: 23 Led 2008 12:25
Odpovědět 

Pokud se daná osoba nezdržuje na adrese uvedené v registru obyvatel a ani adrese uvedené v registru vozidel a ani nesdělila jinou doručovací adresu a předvolání k podání vysvětlení od SPRÁVNÍHO orgánu nebude doručeno, pak existuje fikce doručení. Pokud to bude nějaká žádost od obecních zřízenců, tak se neděje vůbec nic - nemají statut správního orgánu a pokud je faktické bydliště odlišné od administrativního zápisu, tak nemají ani pořádnou šanci někoho předvádět z důvodu nedostavení se na výzvu. Pokud se navíc jedná o jiné sídlo (obec) která nemá s danou obcí žádnou společenskou smlouvu o výkonu činnosti obecních zřízenců na svém území, tak je vše úplně O.K.

milancukrar
Člen
# Zasláno: 23 Led 2008 18:52
Odpovědět 

Martine, kam by to podle Vás měli poslat, když .....

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je jedna krát tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás simple bulletin board miniBB™ © 2001-2021, Strážníci