miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Právní rozbory / Dobrá práce
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
Mischance
Člen
# Zasláno: 11 Úno 2008 19:47 - Změnil/a: Mischance
Odpovědět 

to pepek
Tady se ale přiostřuje. Koukám,že nejste schopný normální komunikace na úrovni. To byl ten důvod,proč Vás k MP nevzali ??

Pepku, nadávat umí každý. I já. Ale z veřejného projevu člověka, je snadné si udělat obrázek.
To vám opravdu nevadí,že na Vás lidé,prohlížející toto fórum budou koukat jen jako na omezence se slabou slovní zásobou ?

to miluna
Přiznám se,že Vaše odpověď mě celkem dostala ;o))
Jestli se pokaždé zamyslíte,jaký májí věci smysl v souvislosti s vesmírem okolo nás,tak by mě zajímalo,jestli kupříkladu platíte daně ?
Tzv. "Praporkový zákon" na mě nijak nepůsobí. Je to zákon z roku 1845 a beru ho již jen jako raritu.
To,že Vám vadí měření pět metrů za cedulí chápu. (V našem městě se tomu tak neděje.)
Ale myslel jsem,že Vám to vadí z principu,ale Vám vadí když toto měření provádí MP.
To jak jste zaujatý vůči MP je i v souvislosti s vesmírem okolo nás už trošku přehnané.

straznikMP
Člen
# Zasláno: 11 Úno 2008 20:25
Odpovědět 

Nezbívá než souhlasit s " mischance" s pepkem to je opravdu o ničem.... jako na každý stránce na tomto fóru. Nebudu tě pepku urážet ,protože to děláš jenom ty a admin ti to trpí.Ty umíš jenom nadávat ,ale pádnej argument nemáš.....

Citizen X
Člen
# Zasláno: 11 Úno 2008 20:35 - Změnil/a: Citizen X
Odpovědět 

Pepku, použiju tvůj způsob argumentace: Pepku, ~, ukaž mi paragraf, který ukládá strážníkům povinnost sbírat psí exkrementy.
Už jsem ti nekolikrát, intelektuální omezenče, vysvětloval rozdíl v uniformách MP a montérkách pracovníků technických služeb. Pořád nechápeš, ~. Jsi vůbec na správných stránkách? Tohle nejsou stránky o technických službách!

:-)

~CENSORED~

miluna
Člen
# Zasláno: 11 Úno 2008 23:13
Odpovědět 

To Mischance: to přirovnání s vesmírem jsem použil pro to aby se každý zamyslel nad svou bezvýznamností a malostí na tomto světě a naprosté naivitě některých vymahatelů zákona. Daně? Co to je? Jestli myslíte to výpalné co vybírá státní mašinerie na svůj provoz, tak to jsem přestal před dvěma roky, neboť myslím, že zbývá ještě dost co odvádím ze spotřebních daní, DPH a různých jiných poplatků aby se soudruzi dost a dost nabaštili

pepek
Člen
# Zasláno: 11 Úno 2008 23:27
Odpovědět 

A jaký je ten rozdíl v těch montérkách?
btw. Práce v technických službách má obecně vyšší vážnost než zaměstnání u obecních poskoků.

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je jedna plus jedna?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás easy forum software miniBB™ © 2001-2021, Strážníci