miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Právní rozbory / Pravomoce MP
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
PANTER
Člen
# Zasláno: 29 Led 2009 10:32
Odpovědět 

tix0575
Je možné že jsme si nerozuměli, jasná je lhůta 30dní na prošetření, to bylo vždy, jinak jsem neřekl nic o trestném činu, mrkni nahoru. Řekl jsem jen, že úřad jízdu bez r.z. rychle řeší. Hádat se nebudu, protože můžeš mít pravdu, ale až půjdu do práce, tak se zastvím na přestupkovém a nechám si to od nich vysvětlit.

tix0575
Člen
# Zasláno: 29 Led 2009 13:46
Odpovědět 

Panter: na tr.č. byl jenom odkaz..tam máš uvedeno za co může dostat zákaz řízení...Nic jiného jsem tím nemyslel. Jeden čas ovšem to i tč byl, když to brali na poškozování cizích práv..ale velice rychle je to přešlo, protože toho bylo hrozně moc...

qqq
Člen
# Zasláno: 29 Led 2009 14:28 - Změnil/a: qqq
Odpovědět 

PANTER
k Vašemu # Zasláno: 28 Led 2009 20:40

Pane kolego, tak pana expolicistu prosím odkažte na vyhlášku 243/2001 Sb., konkrétně na § 28 odst. 3 cit. vyhlášky. Je tam takový dlouuuuuuuhý odstavec, kde je mj. uvedeno: Vpředu musí být tabulka registrační značky umístěna na vozidlo tak, aby její spodní hrana nebyla níže než 200 mm a vzadu níže než 300 mm od roviny vozovky. Horní hrana tabulky registrační značky umístěné na silničním vozidle nesmí být výše než 1 200 mm nad rovinou vozovky, ........í
Račte si prosím změřit například výšku vozidla ke k předmímu sklu... pokud se značka vejde do 1200mm tj. 120cm, tj. 1,2 metru od roviny vozovky, tak mohu registrační značku vozit i za předmím sklem.
Bohužel je problém mnoha lidí, že si přečtou odst. 1... možná i odst. 2, kde je psáno něco v tom smyslu, že jde o výrobcem určené místo. Ovšem odst. 3 dává právě i třetí alternativu.

Mimochodem magistrát hl.m.Prahy dával zákazy už tak před dvěmi lety a ministerstvo dopravy to potvrzovalo. Ovšem, pokud vím, tak soudy to smetly, právě na základě této mojí citované věty s tím, že následná žaloba o náhradu škody byla velmi prompně vyřizována. Mnoho řidičů takto začínáí získávat slušné finanční odškodnění. vím o podnikateli, který takto přišel o řidičák, zaměstnal řidiče a když po nějakém čase (asi 10 měsíců) soud rozhdl, tak jak rozhodl, museli mu ŘP vrátit a magistrát mu musel zaplatit náklady na toho řidiče (asi 350tis.) + odstupné, protože ho potom propustil a ještě podal žalobu za další újmy. Pokud to podnikatel vyhraje, tak se magistrát pěkně prohne.
A mimochodem toho úředníka nakonec nikdo nepodržel a "na vlastní žádost" odešle pryč a ještě mu magistrát strhnul 4,5 násobek platu za náhradu škody.

PANTER
Člen
# Zasláno: 29 Led 2009 14:59
Odpovědět 

qqq
No vidíš, když mi to takhle hezky ukážeš, tak ti věřím. Nikdy jsem tuto problematiku nestudoval, tak proto se ani nedohaduju.

qqq
Člen
# Zasláno: 29 Led 2009 15:06
Odpovědět 

Já jen, že by se měl upozornit ten expolicista:-)

PANTER
Člen
# Zasláno: 29 Led 2009 15:13
Odpovědět 

No já myslím, že si to přečte.

antimp
Člen
# Zasláno: 29 Led 2009 16:56
Odpovědět 

Milej západočeskej ACABe, zase jsi se předvedl jako obecní blb - používám tvoji přesnou terminologii, kterou v jiném vlákně užíváš ty vůči mému nicku. Pokud prokážeš, že výrobce - zopakuj si češtinu, protože v tomto slově se po v píše ypsilonže jde o vírobcem určené místo - stanovil za předním oknem, tak jí tam můžeš umístit, ale jinak máš smolíka. Takže si tu nehraj na chytráka a neslintej tu o nějakých soudech, které ve skutečnosti jsou jen UL (pro slaboduché urban legend).
btw. Navíc jednotlivé odstavce odkazovaného paragrafu nejsou alternativní. Musíš se ještě hodně učit.

qqq
Člen
# Zasláno: 30 Led 2009 08:34
Odpovědět 

jedinná legenda jste tady Vy milej zlatej:-)

mps40
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2010 13:08
Odpovědět 

Pro antimp. Jsem docela rád, že jsem našel tohle f'orum. Některé názory jsou fajn, ale Vaše právní poradna je trošičku mimo. Každý dělá svou práci a jistě se snaží ji dělat dobře. Vy asi nepracujete a jen urážíte slušné občany, jakými strážníci MP jistě jsou.Pokud nechcete dodržovat zákony tohoto státu, tak se nedivte, že budete persekuován. A to platí pro každého. Ten vámi zmíněný ,, poskok " chodí do práce a platí daně a kdybych Vás, být na jeho místě, potkal a Vy jste se choval tak, jak se tady vyjadřujete, neváhal bych Vám dát po hubě.

antimp
Člen
# Zasláno: 11 Bře 2011 12:34
Odpovědět 

Tak co, obecní darmošlapové, je pravdivá první věta z druhé kapitoly?
http://nasekosmonosy.blog.cz/1102/boleslavsky-deni k-pise-o-mestske-policii-kosmonosy

josef107
Člen
# Zasláno: 21 Bře 2011 19:01
Odpovědět 

Spr udělej si chvilku klidu a přečti si zákon o obecní polici je v záhlaví- byl novelizován nebo si to najdi a uvidíš sám co pro tebe bude nejlepší. K tomu zastavení- musí být podle předpisu-to taky najdeš-mávat na tebe může protože tě třeba zdraví. Ale jestli se š v právu tak se nedej. Když na tebe jako budou čáhat tak předem zavolej jestli je nepotřebujou jinde. Všude se něco děje. A každé jajich podezřelé jednání hned hlas na stanici. Neboj se chtít číslo, PřípADNĚ SE ZAJÍMEJ ODKUD JSOU zda nepřekročují hranice působnosti. Chovej se ale slušně. Opravdu na tebe můžou zavolat státní policii ale ty na ně taky.

antimp
Člen
# Zasláno: 21 Bře 2011 22:10
Odpovědět 

To radíš komu?

petrpetr
Člen
# Zasláno: 21 Bře 2011 22:11
Odpovědět 

josef107 bože ty jsi ale kus....

Pelikan
Člen
# Zasláno: 22 Bře 2011 19:30
Odpovědět 

Spr
ty jsi z toho nějak posranej .....tak asi nemáš čistý svědomí ..co

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je dva děleno jedna?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás open source forum script miniBB™ © 2001-2021, Strážníci