miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Právní rozbory / Vrácení řidičáku po půl roce - 12 bodů
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Autor Zpráva
petrpetr
Člen
# Zasláno: 6 Lis 2009 08:26
Odpovědět 

Tak za jednosměrku jsi žádné body nedostal, to není příkazová značka ale informativní, ta rychlost je za 3 a pásy mám dojem dva. A jak píšeš tobě řidičák nevrátili ale prominuli trest odebrání řp. Ale pokutu Ti určitě dali a těch šest bodů. Stačila nějaká blbost a 12 byl na světě. No a když píšeš poprvé vzali tak raděj užna cestu nelez. To znám jeednoho a ten už má 18 bodů a taky se pořád diví.

No vlastně pokud jsi ji projel celou tak na druhé sraně byl určo zákaz vjezdu a další 2 jsou na světě že.

milancukrar
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2009 17:46
Odpovědět 

kissi, Vám dali za přejetí plné čáry 6 měsíců stop?
to je blbost, nebo jste z neznalosti skočil na blbost. Za tento přestupek je 2 500Kč pokuty

petrpetr
Člen
# Zasláno: 12 Lis 2009 00:09
Odpovědět 

pokud přes plnou předjížděl vozidlo tak tam je mám dojem 5000- 10000 a ten půlrok.

antimp
Člen
# Zasláno: 12 Lis 2009 08:20
Odpovědět 

Dej si facku a neslintej tu nesmysly. Jestli ty máš autodopravu, pak je opravdu vidět, jaká lopata může jezdit s náklaďákem.

petrpetr
Člen
# Zasláno: 12 Lis 2009 15:24
Odpovědět 

Neslintej ty pokud budeš předjíždět přes plnou třeba na kolejích tak jeto jak říkám. Jen záleží na správnáku jak se k tomu postaví. Ty pořád píšeš nějaké poučky ale praxe žádná.

antimp
Člen
# Zasláno: 12 Lis 2009 17:35 - Změnil/a: antimp
Odpovědět 

Ty si dej těch facek víc. A hlavně si vyper tu poslintanou čínskou teplákovku, co máš teď na sobě. Jako moravská lopata zůstaň někde zahrabaný a opravdu nelez tam, kde ničemu nerozumíš. Zatím si pleteš dojma s pojmy, čemuž se u tebe, jako zářného představitele nízkointeligenta, ani nedivím.

milancukrar
Člen
# Zasláno: 12 Lis 2009 18:47
Odpovědět 

Petře, opravdu se mýlíte, tak to opravdu není!!!

zdroj internet:
"Za přejetí plné čáry hrozí naproti tomu pouze pokuta 1 500 až 2 500 Kč."

petrpetr
Člen
# Zasláno: 12 Lis 2009 19:30
Odpovědět 

22 1 f 7 předjíždění vozidla . . . . . Toto je předjíždění na plné čáře přes koleje a je to ohodnoceno tak jak jsem řekl. Tak si pište to co píšete.. Ale jak říkám správní s toho může udělat 22 1 l za 2000.Antimp ty to znáš jen z netu praxe žáááááááádnááááááááááá

zdroj net Vy jste mopravdu úžasní najezděte za rok 80 000 a pak se o něčembavte. U netu je to opravdu o něčem jiném.

antimp
Člen
# Zasláno: 12 Lis 2009 20:25
Odpovědět 

Ty jsi opravdu tupec a lopata. Vrať se do základní školy a nech si vysvětlit rozdíl mezi slovy předjíždět a přejíždět. Tupec na tvojí úrovni po hodinovém zkoumání možná řekne, že se jedná o rozdíl jednoho písmenka, ale skutečnost, v současně řešené oblasti, je diametrálně odlišná. Na to ale zjevně tvoje mozková kapacita nestačí.
btw. Lopato, ty máš zaseklou klávesnici nebo Parkinsona, že se ti najednou zasebou opakují písmenka?

petrpetr
Člen
# Zasláno: 12 Lis 2009 21:56
Odpovědět 

Když předjíždíš vozidlo přes plnou tak je to tak jak říkám. Už jsem ti několikrát řekl že k o k o t jsi ty sedět u netu je jedna věc a živit se řidičákem druhá domluva na cestě s poldama je uplně jiná. Ale to ty asi neznáš a nikdy jsi od pc nepoznal, a u žádného správního jsi ani nikdy nebyl. já jich mám již hodně za sebou jelikož mám asi 8 aut a řidiči mají problém několikrát do roka. No ono urážet umí asi kde kdo ale něco dosáhnout ....? Já se na správním vždy domluvím a mám pokoj. Kolegové hrají na machri a ty jejich kontroly jim opravdu nezávidím. No jak říkám Ty jen urážíš va sedíš u pc a studuješ.

Asi když by jen přejel plnou mu ten dekl nikdo neveme ne ? tak asi sám tazatel ví za co má 6B a zákaz.. Tak tady k u r v a neřeš písmenka.

poprve mi vzaly ř.o. v roce 2007 za blbe predjeti pres plnou, na pul roku,
PŘEDJETÍ PŘES PLNOU TAK O ČEM JE ŘEČ

antimp
Člen
# Zasláno: 13 Lis 2009 00:06
Odpovědět 

Tak si počkej, až tě někdo další nazve moravskou lopatou a tupcem, protože to bude úplná pravda. V tom jednom písmenku je rozdíl 6 měsíců a několik tisíc, což ale ty, coby tupec a omezenec nevíš a nemáš šanci i pochopit. Takovýmto dementům by mělo být odebráno ŘO na doživotí.

petrpetr
Člen
# Zasláno: 13 Lis 2009 07:49
Odpovědět 

To já vím taky, pořád se ti ale snažíříct to co tazatel psal........PŘEDJETÍ PŘES PLNOU....je mi jasné , že jen za přejetí plné ti nikdo řp neodebere. A Ty si vyjed někdy na cestu a nesed jen u pc už magoříš.

antimp
Člen
# Zasláno: 13 Lis 2009 12:10 - Změnil/a: antimp
Odpovědět 

S lopatou a tupcem, co si nechá zadržet ŘP za přejetí "plné čáry" nemá cenu diskutovat.

petrpetr
Člen
# Zasláno: 13 Lis 2009 12:33
Odpovědět 

Za předjetí vozidla pře plno čáru. No ale to je na tebe asi moc.

milancukrar
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2009 18:55
Odpovědět 

petře přejetí je něco jiného nežli předjetí
přejetí plníé čáry je 1500-2500Kč.
http://www.autoweb.cz/pravni-poradna-bezplatna/zak az-predjizdeni-a-ztrata-ridicskeho-prukazu/16757

a teď?

kdyby náhodou nepomohlo, tak http://www.autoweb.cz/pravni-poradna-bezplatna/pre djizdeni-pravidla-a-sankce/16185

antimp
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2009 20:10
Odpovědět 

Milý M.Z, ona to ta moravská tupá lopata jen tak nepochopí. Ten je rád, že si řidičák udělal jako předvojenskou trojku a to je veškeré jeho umění. Prostě tupostí na úrovni obecního darmožrouta

petrpetr
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2009 21:51
Odpovědět 

Tak já nevím vy jste asi trošku jinde. Říkám předjetívozidla přes plnou. A za to může dát správní 5 - 10 apůl roku. Za přejetí plné určitě né.A ty b l b e pořád neurážej. To bych rád věděl co děláš ty. Asi nic co , když tě nikde nechcou ani k MP.

milancukrar
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2009 22:18
Odpovědět 

Petře, předjetí na plné čáře je zakázáno čím?
Prosím o citaci a odkaz na příslušný paragraf zákona 361/2000
Děkuji a jsem přesvědčen, že jako slušní lidé najdeme pravdu.

přejetí plné čáry je ?:
předjetí na plné čáře je?:

Petře já to dokážu:
http://www.abclinuxu.cz/blog/kacirstvi/2006/9/auto myty-3-predjizdeni

petrpetr
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2009 19:28
Odpovědět 

Já se nedíval na 361, mluvil jsem s dopravákem a pak se správnákem a ten mi uvedl , že předjetí přes plnou třeba na žel přejezdu se takto kvalifikuje. Druhá věc že je kdo je přestupce. Tak nevím rád si nechám poradit nééééééééééééé ovšem od antimpa.

milancukrar
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2009 19:41
Odpovědět 

Petře, už mi svítá..... vy jste to jen slyšel. Prosím zkuste mi nafotit železniční přejezd s plnou čárou?
Bavíme se o přejíždění plné čáry, nikoliv o předjíždění na železničním přejezdu a na jiných místech zakázané zákonem 361/2000

Už je mi to jasné, nevíte, ale teď již budete vědět!

petrpetr
Člen
# Zasláno: 18 Lis 2009 08:59
Odpovědět 

No tak na to čas opravdu nemám něco fotit, ale je to jak říkáte jen jsem to slyšel. Bohužel dnes je u policie to co je a tak možná vypadají i ty jejich rady. Ono se tak asi ani nebavíme o přejetí a předjetí, jak o tom za cu mu vlastně ten řidičák vzali. No a to určitě nikdo neudělal za přejetí plné čáry. Tady u nás Vám třeba za vozidlo bez STK jeden dá pokutu 2000, a kápnete na jiného a ten to bere že je vozidlo nezpůsobilé a je to na oznámení na ODSA. Pak se v tom vyznejte.

Ona jedna věc je co krásně napíše právník do článku, a co dělají dopraváci na cestě. Jak se nemohlo u MP měřit do dubna a kolik MP měřilo. A lidi platili a platili.

antimp
Člen
# Zasláno: 18 Lis 2009 14:41 - Změnil/a: antimp
Odpovědět 

Platili, protože byli tupci stejně jako ty.

milancukrar
Člen
# Zasláno: 18 Lis 2009 17:24
Odpovědět 

Petře, ale jsem jinde, právě že je třeba lidi poučovat, aby znali svoje práva.
"Jestliže neznáte předpisy, musíte platit za neznalost. "

kissi
Člen
# Zasláno: 18 Lis 2009 21:01
Odpovědět 

tak predjizdel jsem s kopce dolu a byla to blba kunda dala mi to za 5000kc a nevysvetlis ze spechas. no a na cestu se vratim nemuzu se dockat ale ted mi ho jen tak nevemou. A nenasel jsem odpoved jestli to ma cenu pozadat o predcastne vraceni?? dik

petrpetr
Člen
# Zasláno: 18 Lis 2009 22:33
Odpovědět 

Vidíšto Ty v ...jeden, kdybys napsal platili protože byli tupci tak ok každej jen nesedí doma u kompu a nečte zákony. Někdo na to bohužel nemá čas a někdo ani ten PC. Ale ty omezenče zas musíš přidat urážku.

antimp
Člen
# Zasláno: 19 Lis 2009 07:58
Odpovědět 

A někdo je tak tupej a blbej, že si to ani neumí najít či správně zjistit.

milancukrar
Člen
# Zasláno: 19 Lis 2009 17:24
Odpovědět 

Petře, ale není omluva, že nemáte čas číst předpisy, to je jen výmluva.

kissi, ano máte šanci a zažádejte po polovině (hned druhý den, ne dříve)

Ale teď již oba víte, že předjíždění na plné čáře NENÍ zakázáno!!!!!!!!
a můžete to vysvětlovat ostatním.

petrpetr
Člen
# Zasláno: 19 Lis 2009 17:54
Odpovědět 

Tak jsem zašel u nás na správní a...když předjedeš vozidlo přes plnou tak 2000 na místě.Když předjedeš vozidlo přes plnou na přechodě pro chodce takjsi bez řidičáku. Tak teda pořád nevím jak to není ZAKAZANO jak píšeš.

petrpetr
Člen
# Zasláno: 19 Lis 2009 18:35
Odpovědět 

Tak jsem ještě navštívil jiné veby než jsi uvedl a tam píše jinej právník a uplně jiné věci. Tak nevím, až předjedu kolo na plné a přejedu ji a uvidi me benga jak jim vysvětlím že jsem vlastně nic neudělal a pokutu že nechci.

milancukrar
Člen
# Zasláno: 19 Lis 2009 18:50
Odpovědět 

petře, omluvte mě, ale píšete hlouposti a nesmysly. Je to z toho, že se neučíte: "přes plnou na přechodě pro chodce" copak na přechodě je plná čára!!!!!!!!!! Neodevzdá řidičák za předjíždění na plné čáře, ale za předjíždění na přechodu!!!!!
dejte odkaz na jiné veby, a povedeme polemiku.

co budet říkat jiným je jen na Vás. Já vím, že špatně vysvětlujete věci, které neznáte.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je devět děleno tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás online community script miniBB™ © 2001-2018, Strážníci