miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Právní rozbory / Vrácení řidičáku po půl roce - 12 bodů
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Autor Zpráva
Sopro
Člen
# Zasláno: 14 Úno 2010 22:43
Odpovědět 

Chci se zeptat..řidičák mám odebraný na 3 roky..předpokládám, že po uplynutí poloviny trestu( po roce a půl) mohu požádat o navrácení. A otázka zní. musím znova dělat autoškolu nebo jak to je..neví to prosím někdo? děkuji za odpověď...

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 15 Úno 2010 06:55
Odpovědět 

Sopro - no autoskolu budes muset delat na 100%

petrpetr
Člen
# Zasláno: 15 Úno 2010 19:04
Odpovědět 

celou autoškolu ? Já se domníval že jen přezkoušení.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 15 Úno 2010 19:19
Odpovědět 

mysleno delat testy, ucit se znovu snad ne :)

petrpetr
Člen
# Zasláno: 15 Úno 2010 19:30
Odpovědět 

No to nemá s autoškolou nic společného. Na testy jdeš jen na ouřad. A on se tě ptal jestli bude muset dělat autoškolu, a ty jsi pověděl že jo na stopro. To je trošku rozdíl nedomníváš se ?

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 16 Úno 2010 01:29
Odpovědět 

petrpetr - ano pane.... nepredpokladal jsem vubec ze by nekdo mohl vubec predpokladat ze bude muset znovu prodelat autoskolu. Je to rozdil, ano mas pravdu a vyhral jsi. Proto ti udeluji rad nasazene boticky a a cenu uhajene znacky B1.

petrpetr
Člen
# Zasláno: 16 Úno 2010 15:11
Odpovědět 

Aby jsi ses těch řádů ne.. SOUDRUHU, Holt máš dvě firmy a já jen jednu no tak musíš být chytřejší.

Sopro
Člen
# Zasláno: 16 Úno 2010 18:27
Odpovědět 

díky za odpověď..ale může mi to někdo shrnout? není to někde napsaný v zákoně nebo tak..?díky

petrpetr
Člen
# Zasláno: 17 Úno 2010 21:25
Odpovědět 

Forum k h o v n u , všichni tady jen tapou sr... a nikdo ti neporadí.

e policeman
Člen
# Zasláno: 17 Úno 2010 23:10
Odpovědět 

petrpetr
Hlavně klid.Toto forum jsem drive povazoval za,obcas,pouzitelny zdroj informaci pro "hrisniky" a budiz jim to prano.V posledni dobe se jen urazi a zadne konstruktivni rady.Skoda.Pro mne ne.Pro lidi.Obycejne obcany.Debilove jsou jak mezi strazniky tak i mezi "obycejnymi obcanky" a samozrejme i mezi prispevateli do tohoto "fora".
Ale k k tematu.
SPRO: Zajdete si na urad a tam Vam reknou co a jak.Tady pomoc nehledejte.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 18 Úno 2010 06:50
Odpovědět 

petrpetr - ty jsi ale legracni :) ja myslm, ze nam ostatnim, dalo toto forum hodne. A to zda tobe se nezda asi nikoho moc nepali... :D

petrpetr
Člen
# Zasláno: 18 Úno 2010 12:23
Odpovědět 

A když jsi teda nejchytřejší jakoantimp, proč jste neodpověděli SOPRO . Tak to nevím co ti dalo mi rozhodně nic, lak již bylo řečeno jen urážky. A když se dotážeš konkrétně na něco tak až jde do tuhého tak ti co měli plnou hubu ... tak přestanou reagovat. Nadruhou stranu zde bych určitě radu nehledal, raději se zeptám na kompetentních místech určitě ne zde. Tady je to občas s některými velká legrace.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 18 Úno 2010 15:35
Odpovědět 

petrpetr - to ti vzdy tak vadi, kdyz ma nekdo jiny pohled na vec ? :)

petrpetr
Člen
# Zasláno: 18 Úno 2010 17:15
Odpovědět 

To vůbec né. O tom to vůbec není.

milancukrar
Člen
# Zasláno: 19 Úno 2010 15:46
Odpovědět 

Musí do autoškoly,
V jakém rozsaho a kolik hodin se musí absolvovat chcete vědět taky?

petrpetr
Člen
# Zasláno: 23 Úno 2010 12:34
Odpovědět 

Ne ne nemusí, stačí se přihlásit na přezkoušení na uřad ke komisaři. Včera to prováděl kamarád a kolem autoškoly ani nešel. Udělal testy a řidičák má zpět. Jen ho to něco stálo.

Petak02
Člen
# Zasláno: 16 Čen 2010 22:19
Odpovědět 

Zdravim chlapaci,mam otazku..Jak to je kdyz 26.1.2010 jsem odevzdal ridicsky prukaz za nazbirani 12bodu a dostal jsem zakaz rizeni motorovych vozidel na dobu 12mesicu od odevzdani ridicaku.Dneska jsem byl na magistratu HMP jugmanova ul,a tam mi rekli ze pozadat o zkraceni na dobu 6mesicu nejde ze musim pockat na 12mesicu,.Pak musim do autoskoly a udelat preskouseni..Je to pravda ze to nejde zkratit???prosim zkuste mi napsat na muj email psuster@seznam.cz

davidula
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2010 10:54
Odpovědět 

straznikMP
krisotek
hlavne ze ty a on ste borci ze jo.po precteni prispevku od jaktoje bych si za spolujezdtce vybral spise jeho nez vas dva zamindrakovany hovada .To jak ho dokazete na miste odsoudit je neuveritelny .hodne zdaru pri boji proti nim

Hornet24
Člen
# Zasláno: 23 Lis 2010 21:01
Odpovědět 

Pokud dobře čtu, tak ti byl vrácen řidičák s 6ti body a to za podmínek, kdy jsi de-facto nebyl potrestán odebráním řo na dobu tebou zmíněných 6 měsíců. Jelikož jsi 6ti měsíci bez oprávnění nebyl potrestán a tato část trestu ti byla prominuta, nevidím důvod, proč by ti měli zmíněných 6 bodů odmazávat. V případě že by jsi v roce 2007 byl zmíněných 6 měsíců bez řo, měl by jsi začínat s "čistým štítem". Nevím v jakém období jsou nasbírány ostatní přestupky a jestli jsi měl nárok na odmazání nějakých těch bodů, ale pokud jsi měl každý rok něco, tak chápu, že se ti to nasčítalo...

marcela
Člen
# Zasláno: 6 Led 2011 19:55 - Změnil/a: marcela
Odpovědět 

nevite nekdo jak je to stima bodama v tomhle roce

mohla by byt amestie

milancukrar
Člen
# Zasláno: 11 Led 2011 22:14
Odpovědět 

marcelo, stejna jako v loni!
nic nového

taxi
Člen
# Zasláno: 4 Bře 2011 05:49
Odpovědět 

zdravím mužete mi poradit co mám udělat byl mi odebrán rp skoro před rokem a ted mi to brzy vyprší ,ale jde oto že jsem zapomněl vrátit řp .Chtěl jsem se zeptat zda ho můžu zas použít po přeskoušení.Děkuji

Vohon
Člen
# Zasláno: 13 Dub 2011 12:27
Odpovědět 

Dobrý den, mám trošku složitější případ. Bylo mi odebráno ŘO za řízení pod vlivem alkoholu na 18 měsíců, Následně mě hlídka zastavila podruhé (bez alkoholu) trest prodloužili o dva roky a po čase napsal obec. úřad že jsem dosáhl 12 bodů. Proto se ptám, kdy mohu žádat o vrácení? celkový trest je 42 měsíců, zároveň jsem ale dostal 12 bodů, mám nárok o vrácení po polovině trestu? Příp. za jakých podmínek by to možné bylo?
Předem díky za odpovědi a odpuste si prosim nadávky že lidi jako já nemaj co dělat na silnici.

jan hrabal
Člen
# Zasláno: 11 Srp 2011 21:50
Odpovědět 

coute.chtel jsem se zeptat,jak je to stim psichotestem u ridicaku??

george999
Člen
# Zasláno: 10 Čec 2013 09:51
Odpovědět 

straznikMP
No tak tady bych chtěl od nekoho poradit!!!!!Nejdřív si tady musí člověk vyslechnout ze dostal osm bodu a at radši neřídí ze je nebezpečny pro společnost no to jsou keci jak nekde na policajtech nebo u soudu to je hotovo když to tady čtu.Já mam zákaz na pet let a za tyden jdu k soudu po polovině trestu mi to určitě vrátí mám to poprvé :-) řízení pod vlivem drog (pervitinu)řízení bez řidičáku,jzda bez techničáku a bez technické v obci 140 no co pak mi poradíš a řekneš na tohle pane chytrej :-D

jo a to je ještě novinka po nasbírání 12 bodu nebo odebrání delším než jeden rok se musí dělat psychotesty který stojí 3000-4000 tisíce takze nádhera :-( kdyby jste někdo vedel o nejakem levnejším psycho testu tak dejte vedět díky

<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je čtyři plus dva?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás online community software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci