miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Právní rozbory / opilý policista
Autor Zpráva
carosa
Člen
# Zasláno: 22 Bře 2011 13:08
Odpovědět 

Slyšel jsem , že když mě zastaví policista, a já mu řeknu, že z něj cítím alkohol ( i když si to vymyslím ) a zavolám na něj další policisty, tak ho musí postavit mimo službu a prošetřit to.

Je na tom něco pravdy nebo je to kravina?

e policeman
Člen
# Zasláno: 22 Bře 2011 16:17
Odpovědět 

Bylo nebylo, dávno tomu...
Mohou mu dát dýchnout.To asi ano.

tix0575
Člen
# Zasláno: 22 Bře 2011 20:21
Odpovědět 

carosa: aby jsi si nenaběhl...protože se ti pak může stát, že budeš muset se dostavit k podání vysvětlení a sepsání protokolu, protože to bude šetřit stížnostní a ty to budou chtít mít pěkně na papíře, podle čeho jsi toho dojmu nabyl atd. Pokud by ti pak prokázali úmysl ho poškodit, tak by jsi mohl být mimo hru ty .... :D
Počítej jen s tím, že budeš muset zůstat na místě dokud nepřijede jeho nadřízený s Dragrem, což pokud bude v mimopracovní dobu, tak jiný dosahový důstojník a ti moc nespěchají...takže nevymýšlej hovadiny :D

bobr
Člen
# Zasláno: 23 Bře 2011 16:37
Odpovědět 

Tak raději řekni, že někoho podřízl a rovnou ho třeba zavřou :-D.. To je konina, vid? :-))

pavlik12
Člen
# Zasláno: 4 Bře 2012 23:30
Odpovědět 

Záleží hodně na formulaci - hlavně nikoho kategoricky neobviňovat že je opilý, zásadně "mám dojem jako by byl pod vlivem alkoholu", "tak zvláštně chodil" atd...

Pak samozřejmě záleží kolik máte času, pokud dostatek tak klidně zavolat 158, uvedené formulace použít no a na dalších pár hodin máte o zábavu postaráno, věřte že příslušný strážník na mnohem déle.

Chce to ale pevné nervy, jistotu v kramflecích a řeči. Neveřil byste kolika lidem změknou kolena, orosí se čelo a začnou zadrhávat v řeči jen když na ně uniforma promluví.

tix0575
Člen
# Zasláno: 5 Bře 2012 09:23
Odpovědět 

pavlik12: ..prmyslím, že strážníka to pak bude bavit mnohem víc jak toho dotyčného :D Strážník si dýchne a max. napíše nějaký úřední záznam, to všechno v pracovní době tedy za peníze :D Dotyčný vše obslovuje ve svém osobním volnu..tedy zadarmo :P a navíc si nemůže být jistý výsledkem.
Pokud strážník není pod vlivem, tak nevidím sebemenší důvod, aby mu měkla kolena...raději si nic nenamlouvej ;)

HettyKing
Člen
# Zasláno: 20 Bře 2012 10:36
Odpovědět 

Mám na to svůj názor, jsou to flákači a jenom buzerujou lidi. Když je člověk nutně potřebuje, tak nikde nejsou. Místo sloganu pomáhat a chránit by měli na autech mít spíš pomáhat a chrápat, protože to je to co dělaj a za co berou od státu peníze.

tix0575
Člen
# Zasláno: 20 Bře 2012 10:42
Odpovědět 

Hetty King: nespletl jsi si náhodou firmu? MP žádné takové heslo na autech nemá :D

pavlik12
Člen
# Zasláno: 25 Bře 2012 08:48
Odpovědět 

tix0575: Doporučuju si to přečíst pořádně - kolena měknou občanovi kdykoliv vidí uniformu. Na tom je založená psychologie policejní práce.
A samozřejmě - podobnou legrácku jde dělat jen když máš dostatek svého času a celkově jsi si jistý v kramflecích, tomu strážníkovi a policistovi to moc jedno nebude- PaCH nebude mít čárky, strážník nasraného velitele...

Nicméně úmysl poškodit se, při správně použité formulaci, prokázat nedá takže oznamovateli nehrozí nic.

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je čtyři plus jedna?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás bulletin board software miniBB™ © 2001-2020, Strážníci