miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Právní rozbory / Novela zákona o silničním provozu - objektivní odpovědnost
Autor Zpráva
Admin
Administrátor
# Zasláno: 30 Pro 2012 11:32
Odpovědět 


Od 19.1.2013 vstupuje v platnost novelizované znění zákona, kde je stanovena objektivní odpovědnost provozovatele vozidla. Co si o tomto myslíte a jaké Vás napadají způsoby řešení?

osobne
Člen
# Zasláno: 30 Pro 2012 21:16
Odpovědět 


Koupit vozidlo v zahraničí, přihlásit ho tam, a pak s ním jezdit v ČR. Možná by se pak nemuselo jezdit ani na TK a Emise. Když uviděj na radaru fotku auta se zahraniční RZ, tak zjišťovat majitele auta ani nebudou.

miluna
Člen
# Zasláno: 6 Led 2013 18:14
Odpovědět 


new FSM na D-FENS, slušná práce

Bren
Člen
# Zasláno: 28 Úno 2013 18:03
Odpovědět 


Právní prasárna nejhrubšího zrna z pera "takokolegy" Humla. Páni bolševici ve vedení policie totiž nikdy neuměli nic jinšího, než plnit plány strany. Ta jim ale poněkud přestala dávat úkoly kolik "politických" mají měsíčně sejmout a podobně, tak když už nic, aspoň se věnují jednoduchému hodnocení práce svých podřízených: kvantitě čehokoliv. Místo aby stíhali piráty silnic a brali jim na místě papíry pro porušení § 17 odst. 5 zákona 361/2000 Sb. , stojí se u silnice a buzerují se důchodci za lékárničky. Staví se toho co nejvíc, jedno za druhým, aniž se někdo něčeho dopouští. Výsledky samozřejmě nejsou, protože četnictvo tam stojí ve vestách zdaleka viditelné. Policie je navíc zavalena papíry, aby se mělo čím živit pomocí 18000 poldů v terénu zbylých 33 tisíc v kancelářích. Nejsou čárečky, roste stres, bolševik neplní, nic jiného vymyslet neumí, ajkta krajta, co teď? No vymyslíme likvidaci osoby blízké a budeme to mydlit hlava hlava.
Co že nejsou vybudována místa na parkování a auta není kam fyzicky dávat, co že silnice jsou v otřesném stavu, co že dopravní značení v ještě horším stavu, máme svoje čárečky, odměny a klid. Za čtyřicítku měsíčně proti 16 tácům řadových se přece nebude policejní manager v ničem angažovat. Můžeme jen postavit kamery a šlahat to po stovkách na úřady. Ať se tam z toho třeba potento... Ty úřady co to můžou projednávat jsou ale jen někde, pár obcí co má úřady s rozšířenou pravomocí silně zbohatne, lepší než uran! Tam bude u okénka úředník a bác tři litry, bác dva, bác pět... Proč hledat viníka, sejmeme blbečka majitele. Pomáhat a chránit, váš Lotrando Huml.
Byl jsem hrdý na svoji uniformu a svoji práci, ale svoji firmu jsem těžce nenáviděl. Loupežníci s.r.o.

K těm kecům na D-fens: to je ještě horší než tady. Před touhle zrůdností je únik na strom a zavěsit se na lano za krk. Jen si ji přečtěte celou. To je paskvil hodný Stalina. Tohle vidět Složenicyn, trefí ho znovu.

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je osm mínus dva?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj
 

Pohání nás easy forum software miniBB™ © 2001-2019, Strážníci