miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Právní rozbory / Osoba blízká - přestupek přes rokem 2013, výzva po
Autor Zpráva
huntik
Člen
# Zasláno: 12 Led 2013 12:43
Odpovědět 

Zdravím,

Byla mi naměřena vyšší rychlost v tunelu. Sypu si popel na hlavu, nicméně bodů mám nula a jezdím myslím slušně, prostě mi to ulítlo. Myslím, že jsem spíš pozdě zpomalil na těch 80km/h, a projel větší rychlostí třeba první třetinu tunelu. Bylo to na dálnici.

Bylo to nejspíš na fotku, přišla mi výzva k podání vysvětlení a paní na telefon mi potvrdila, že se jedná o +20km/h.

Přestupek byl spáchán v listopadu 2012, podání vysvětlení je únor 2013. Novela zákona má platit od 19. ledna 2013.

No a můj dotaz zní. Mohu to uhrát na OSOBU BLÍZKOU? Pokud přestupek byl spáchán před datem účinnosti zákona, ale vysvětlení budu podávat po?

e policeman
Člen
# Zasláno: 12 Led 2013 13:15
Odpovědět 

huntik
"Osobu blizkou" lze pouzit...

pan_x
Člen
# Zasláno: 12 Led 2013 22:43
Odpovědět 

Proc pouzivat "osobu blizkou", kdyz staci proste odmitnuti podani vysvetleni?

rybizl
Člen
# Zasláno: 16 Led 2013 14:57
Odpovědět 

A nebo, když jste ten slušný člověk, tak proč se vymlouvat na osobu blízkou a odmítat podání vysvětlení? A co tak za přestupek, který jste spáchel nést následky :-)

Admin
Administrátor
# Zasláno: 16 Led 2013 22:20
Odpovědět 

Slušný ještě neznamená,že je hlupák.

pan_x
Člen
# Zasláno: 17 Led 2013 15:05
Odpovědět 

Rybizle, a co když nejde o přestupek?

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je dva mínus dva?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás easy forum software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci