miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Právní rozbory / Parkování na placeném parkovišti bez zaplacení
Autor Zpráva
73mates
Člen
# Zasláno: 1 Úno 2013 12:10
Odpovědět 

Dobrý den,
dnes jsem zaparkoval na placeném parkovišti, ale zapomněl jsem zaplatit parkovné. Když jsem se vracel, tak u mého auta stáli dva strážníci a vypisovali pokutu, když jsem přišel, tak jsem jim dal občanku a oni si něco opsali. A řekli, jestli mám stovku, ale já zrovna u sebe neměl žádnou hotovost. Vrátil mi občanku a odešli. Ale teď mám problém, jelikož nevím co teď, jestli jsem tu pokutu dostal nebo ne, popřípadě jestli ji mám zaplatit. Nikdy jsem pokutu neměl a netuším co mám dělat.
Děkuji za pomoc

e policeman
Člen
# Zasláno: 1 Úno 2013 13:48
Odpovědět 

S nejvetsi pravdepodobnosti nic platit nebudes.Priste nezapomen a ten mrzky poplatek za parkovani zaplat!A mas klid.Hezky den.A docela jsi mne pobavil.. :-)

tix0575
Člen
# Zasláno: 1 Úno 2013 19:53
Odpovědět 

73: určitě nevypisovali pokutu, ale tzv předvolánku pro nepřítomného řidiče. Tím, že Vás pak ztotožnili jako řidiče, tak je předvolání bezpředmětné a věc se mohla vyřídit na místě blokovou pokutou...za 100 Kč Tím, že nemáte hotovost lze řešit blokovou pokutou na místě nezaplacenou a složenkou. Jelikož zřejmě věc považovali za vyřízenou tím, že jste si popovídali, tak bych to už dál neřešil a byl v klidu. Jinak by ještě přicházelo v úvahu oznámení přestupku, ale to by na místě sepsali a nechali Vás to podepsat.

e policeman
Člen
# Zasláno: 2 Úno 2013 20:34
Odpovědět 

tix0575
Presne tak.V tomto pripade postacila "domluva" tedy vyreseno.

73mates
Člen
# Zasláno: 7 Úno 2013 22:03
Odpovědět 

Děkuju moc :)

Bren
Člen
# Zasláno: 4 Bře 2013 18:26
Odpovědět 

No jako správní loupežníci kdyby kápla, vzali by stovku, když nekápla, serou na to. Máš praschy? Zaplať! Nemáš? Jdi si po svých! Policie je přesný obraz společnosti.

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je šest mínus šest?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás forum script miniBB™ © 2001-2018, Strážníci