miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Právní rozbory / Chci pracovat u MP
Autor Zpráva
kokotov
Člen
# Zasláno: 17 Bře 2013 12:48
Odpovědět 

Ahoj, predem se omlouvam za nejspis spatne zarazeni ale nevedel jsem, kam toto tema zaradit.

Chci se zeptat - je mi 22 a rad bych zacal delat straznika MP Praha. Chci se zeptat jestli je opravdu realne mit po zkusebni lhute 3 mesice tech 24 000 hrubeho (18 000 cisteho), za klasickych 160 hodin... nebo tam jsou "prasarny" jako u PCR typu 150 hodin neplacenych prescasu rocne, zadne priplatky za svatky atd.?

Zda se mi totiz nerealne vydelavat tolik penez bez jakychkoli zadrhelu :) diky za odpovedi a pripadne veci o kterych bych mel vedet mi taky prosim napiste

tix0575
Člen
# Zasláno: 17 Bře 2013 14:17
Odpovědět 

u pčr pracuješ podle služebního zákona a podléháš služebnímu funkcionáři věce věcech osobních, tedy máš tabulkový plat + další příslušenství. U MP pracuješ podle klasického zákoníku práce a je na zaměstnavateli (městě) kam tě zařadí a kolik ti dá benefitů, tedy osobní hodnocení a jiné. Dále pak so + ne se proplácejí, stejně tak i svátky. Nejsem z Prahy, ale stačí se zeptat v náborovém středisku!!

kokotov
Člen
# Zasláno: 17 Bře 2013 14:22
Odpovědět 

tixi diky za odpoved, ja mam zkusenosti od byvalych zamestnancu ze naslibuji hory doly, napr. me v poslednim zamestnani slibili 18 000 kc cisteho, tak jsem jel 50 km na pohovor a zjistil ze plat je 60/hod takze musim za mesic udelat 300 hodin abych mel 18 000 :) proto se ptam jestli tam nejsou nejake takove chytaky..

tix0575
Člen
# Zasláno: 17 Bře 2013 20:00
Odpovědět 

jak se říká "slibem nezarmoutíš" Nemůžeš ale počítat s tím, že ti hnedka dají plný plat, protože nejdříve musíš být čekatelem a složit zkoušky, což nezvládneš dřív jak za 2 měsíce, osobní ti dají taky jen minimum a po nějaké době to popoleze

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je deset mínus pět?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás forum script miniBB™ © 2001-2018, Strážníci