miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Právní rozbory / Naměřen MP v Praze
Autor Zpráva
hlousiss
Člen
# Zasláno: 20 Kvě 2013 17:03
Odpovědět 

Dobrý den

Chtěl bych se Vás zeptat jak postupovat. Včera mi přišel dopis, že jsem jel 85km/h na 50km/h. Mám se tedy cca za měsíc dostavit na úřad v Praze a podat strážníkům vysvětlení.

Bohužel jsem v dopise od nich nenašel nic o to, že odpověď mohu odmítnout a krom telefonického a faxového spojení taktéž nic.

1)
Můj dotaz tedy zní, zda musím jet přes celou republiku do Prahy abych jim osobně řekl, že automobil řídila např. osoba vzdálená, nebo mi stačí jim zaslat dopis - případně ten fax kde bych uvedl adresu vzdálené osoby

2)
Zda je "nejlepší" způsob zvolit osobu vzdálenou

Velice Vám děkuji za odpověď

e policeman
Člen
# Zasláno: 24 Kvě 2013 12:43
Odpovědět 

hlousiss
Ad1) lze i pisemne
Ad2) dle uvazeni.bud zaplatite s body nebo bez bodu

jindulka
Člen
# Zasláno: 24 Kvě 2013 16:55
Odpovědět 

Dobrý den,
před měsícem jsem měl podobnou záležitost na 40 km mi automatický radar změřil 75 překročení v obci o 20 km (postih 3 body a pokuta do 2500,- Kč). Dopis od MP jsem převzal, na vysvětlení jsem nešel a nijak nereagoval a včera mi přišel dopis od magistrátu, že pachatel přestupku nebyl zjištěn a ať zaplatím 800,- Kč pokutu do 15 dnů od doručení tohoto dopisu a případ se odloží (bez bodů). Takže jsem byl celkem příjemně překvapen.

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je tři mínus nula?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás online community script miniBB™ © 2001-2018, Strážníci