miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stížnosti / pokuta a ůstrojová kázeň
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Autor Zpráva
hern
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2007 21:23
Odpovědět 

To Admin- nehrejme si na schovávanou. K věci - můžu se zeptat jaký je názor Admina a jeho kolektivu na moje poslední 4 věty v posledním příspěvku ?

Citizen X
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2007 21:26
Odpovědět 

Ne , MP nejsou polobozi - jsou to z 80 % kvalifikovaní profesionálové. I ten zbytek se vypiluje - všeho do času !

Ne, že bych měl po ruce nějakou statistiku, ale sám můži taky říct, že co znám místní strážníky, tak cca těch 80 % bych hodnotil dobře. A těch pár blbců se najde všude. Všeobecně by se dalo říct, že třeba i mezi adminama různých webů.

Admin
Administrátor
# Zasláno: 6 Srp 2007 21:28
Odpovědět 

hern: názor byl vyjádřen otázkou.

Citizen X: případně i mezi jistými přispěvateli na oněch různých webech.

hern
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2007 21:32
Odpovědět 

To Admin: Úpřimně odpověz sám za sebe: Co je tobě nejvíc vadí na MP ? Děkuji.

Admin
Administrátor
# Zasláno: 6 Srp 2007 21:57
Odpovědět 

hern: pokud vyjádříme názor celého realizačního týmu, tak jejich bazírování na maličkostech, nelidský přístup k věci a naproti tomu jejich nedodržování zákonů a vyhlášek.

Anonymní
# Zasláno: 6 Srp 2007 22:06
Odpovědět 

pro ADMIN
Tak to seš na omylu, jelikož v Rakousku a nebo v Německu policajti bazírují na maličkostech , né-li na píčovinách. Jinak máš asi nějaké komplexy, ústrojová kázeň a všelijaké nesmysly. No nic je to Tvoje věc. Ale řeknu Ti jedno až narazíš na nějakého strážníka a uděláš přestupek a budeš mektat tyhle nesmysly co tady radíš lidem, tak tě pošle ke správnímu řízení a sranda tam není a to mi věř, že Tě tam udělají. Jak tady již někdo na fóru psal. Můj známý tam byl a důkazy byly jasné proti němu. Foto, Kamerový systém.

hern
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2007 22:08
Odpovědět 

Souhlas Admine - ale ne všichni. U PČR se dějí taky trestné činy, zneužívání pravomoci a taky to nědělají všichni. Štvou mě tady zamindrákovaní blbečci, kteří háží všechny do jednoho pytle. A protože znám mého kámoše - a je to jedinečný člověk budu přispívat a bránit ty slušné.

Admin
Administrátor
# Zasláno: 6 Srp 2007 22:11
Odpovědět 

Anonymní: tento web se zabývá strážníky v ČR a ne v Německu nebo Rakousku. Zkuste si pročíst fórum a zjistíte, že veškeré rady byly vyzkoušeny a fungují. Nechcete-li věřit, nevěřte.

hern: klidně přispívejte, ale slušně!

Anonymní
# Zasláno: 7 Srp 2007 12:21
Odpovědět 

Právě , tak se musí právě také MP bazírovat na maličkostech, jelokož jsme v EU.
Na chudý lid musí být příásnost, jinak to nejde. Pokuty musí být, protože lidé by pak zvlčeli.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 7 Srp 2007 13:18 - Změnil/a: volkswagen
Odpovědět 

Anonymní: Pletete se, velmi. V Něměcku i v Rakousku jsem vždy narazil s policií na věcné, stručné a vstřícné jednání. Nikdy jim nešlo o to, najít nějakou hloupost nebo malichernost na které by se mohli vozit. Jejich přístup byl vždycky konstruktivní a maximálně korektní. Nikdy jsem se nesetkal s dotazy typu "tak co se tady jako mělo stát" nebo prohlášeními jako "bude vyřešen" případně s mistrovským "taky bychom vám mohli dát pokutu".

Pokud byla MP založena s úmyslem zlepšit bezpečnost v ulicích, čistotu měst a lepší sžití občanů se státní mocí tak jde totálně špatnou cestou. Vím z vlastní zkušenosti i o místech, kde jsou s OP spokojení, jde o maličká města, kde nemají žádné radary, neprudí kvůli "špatnému parkování" ale jsou tam od toho aby pomáhali, nemají totiž bláznivou strukturu typu: prezident/ředitel/náměstek/vedoucí odboru/vedoucí úseku/truhlář/tesař/nástěnkář/hajzlbába/strážník ale jsou přímo podřízeni třeba starostovi. Tak to má být, znají všechny ve svém rajónu a snaží se.... Ono to ani jinak nejde protože by je sousedi roztrhali na kousky.

Bohužel úplně jinak to funguje v případě větších měst. Tam se od založení MP nezměnilo ohledně pořádku a bezpečnosti na ulicích nezměnilo nic. Stále stejně zaneřáděné chodníky, stále problémy s parkováním, nepřetržité problémy s bezdomovci, žebráky, agresivními opilci a hnědočechy. Nevidíte okolo stanic metra kde se ráno povalují hordy ožralých bezdomovců strážníka. Nevidíte ho jak "řeší" smrdutého žebráka který obtěžuje kolemjdoucí žádostmi o drobné. Naopak ho často potkáte jako postávající loutku která "kryje záda" revizorovi MHD jež si právě chladí žáhu na zmateném cizinci cvaknuvšímu si náhodou lístek na opačné straně.

Každému kdo si chce tato tvrzení empiricky ověřit navrhuji jednoduchý experiment. Zakoupit si jednodenní jízdenku na pražskou MHD a projet či projít si osobně trojúhelník národní třída-václavské náměstí-náměstí republiky. Následně si třikrát projít přestup metroA-metroC na stanici Muzeum. Potom mi může dotyčný sdělit kolik a kde potkal chrabrých ochránců zákona.

hern
Člen
# Zasláno: 7 Srp 2007 13:29
Odpovědět 

:))))))), Volcvágne ty jsi opravdu hlupák, nezlob se na mě ale opravdu s tebou nemá cenu diskutovat.

Anonymní
# Zasláno: 7 Srp 2007 13:38
Odpovědět 

To je zajímavé co tady povídáš ..tak proč nezavoláš státní policii ať jde řešit bezdomáče a smrduté žebráky. Řekni, že se bojíš tam chodit a třeba udělá naše Policie ČR pořádek.PČR . Jo-Jo ta by tě vyfakovala a hnala, abys jí neotavoval takovými blbostmi.
Hele Hern najdi nějakou ženskou a jdi s ní třeba k vodě, budeš se mít lépe než se rozčilovat nad strážníky. A nebo jestli nejsi na ženský , tak si najdi frajera a taky Ti bude dobře s ním.

hern
Člen
# Zasláno: 7 Srp 2007 13:44
Odpovědět 

To anonymní - já se nerozčiluji, jen se někdy divím a zatajuje se mi dech nad neschopnou hloupostí některých diskutujících. K vodě bych šel rád, ale jsem pracovně vytížený - pracuji převážně na PC pro nejmenované firmy. Tuhle stránku mám na liště, nahlídnu a musím psát, jelikož je to k neudržení :)

volkswagen
Člen
# Zasláno: 7 Srp 2007 13:54
Odpovědět 

Anonymní:

Mluví se tu často o tom že PČR nestíhá. Tyhle "piítomosti" by měla řešit právě OP aby zůstal PČR čas zabývat se skutečně závažnými problémy. OP má řešit věci lokálního významu tj třeba výrostky kteří ničí lavičky nebo právě bezdomovce. Bohužel na ně dlabou obě složky a jediné o co se snaží je vybrat co nejvíce na pokutách (a kdo je na nich závislejší, nebo lépe komu jdou přímo do rozpočtu je nasnadě žeano?)

Anonymní
# Zasláno: 7 Srp 2007 13:59
Odpovědět 

TO HERN
Já jsem taky na compu a nas tentzo server mi poslal kámoš odkaz, to víš makám jako čert. Ten LINUX mi, ale v tomhle vedru dává zabrat. ale jak říkáš tady na tomto fóru to jsou , ale experti co ? Já to neřeším, MP nebo PČR, je to jedno né ?

hern
Člen
# Zasláno: 7 Srp 2007 14:00
Odpovědět 

Volcvágne - PČR je povinna dle zákona zakročit při čemkoliv i u bezdomáčů. Vybrané peníze jdou ve finále do opravy a budování , rozvoje města. Tyto věci využíváš i ty, tak neplácej hlouposti.

Anonymní
# Zasláno: 7 Srp 2007 14:03
Odpovědět 

A obecní pohůnek nemá žádné povinnosti? Tak proč tedy existují. Nahnat je na pracák

hern
Člen
# Zasláno: 7 Srp 2007 14:03
Odpovědět 

To anonymní - já makám pro firmy, sice furt u PC, ale super Lowe.
Pár expertů tady je, někteří už se mnou odmítli diskutovat :))))), ale jinak bombička !

Anonymní
# Zasláno: 7 Srp 2007 14:04
Odpovědět 

Hele hrmo, pokud ty děláš pro firmy, tak já jsem čínský bůh srandy

hern
Člen
# Zasláno: 7 Srp 2007 14:04
Odpovědět 

A obecní pohůnek nemá žádné povinnosti? Tak proč tedy existují. Nahnat je na pracák-

Kamaráde povinnosti má ten tvůj obecní pohůnek a divil by ses jaké, ale to je na delší povídání :))))

hern
Člen
# Zasláno: 7 Srp 2007 14:06
Odpovědět 

Čínský bůh srandy? Tak se vyfoť a zašli se mě prosím mailem, ať můžu strašit děti, děkuji.

miluna
Člen
# Zasláno: 7 Srp 2007 16:48
Odpovědět 

konečně jsem milá Herno pochopil proč jsou vaše příspěvky jako průjem, taky nejde udržet :)

generální ředitel Městských polici
# Zasláno: 7 Srp 2007 17:22
Odpovědět 

PRÁVĚ BYLO ROZHODNUTO, ŽE VEŠKERÉ PŘESTUPKY A DOHLED NAD DOPRANÍMI PŘEDPISY BUDE SPADAT POD OBECNÍ A MĚSTSKÉ POLICIE.
VE MĚSTECH BUDOU VZNIKAT METROPOLITNÍ POLICIE SLOUČENÍM MĚSTSKÉ, DOPRAVNÍ, POŘÁDKOVÉ A HLÍDKOVÉ PČR, KTERÁ BUDE SPADAT POD MAGISTRÁT NEBO MĚSTSKÉ ÚŘADY.

Anonymní
# Zasláno: 7 Srp 2007 17:34
Odpovědět 

Tohle už tu jednou bylo " Právě jsem se vrátil z hradu......."

e policeman
Člen
# Zasláno: 8 Srp 2007 13:48
Odpovědět 

Já bych to zrušil všecko a zřídil národní gardu nebo domobranu! Každá ulice by měla svého dozorčího hlídače a ten by to všechno ohlídal.Nejlépe důchodce,bývalý soudruh nebo tak něco.A taky bych zrušil zákony aby se nic nemuselo dodržovat.
A budem se mít dobře,bude tu konečně pořádek a slušní lidi si oddechnou,že ze svých daní nemusí platit policajty a strážníky.

:-p

harry
Člen
# Zasláno: 23 Srp 2007 11:16
Odpovědět 

Pánové,jak tak čtu ty vaše nesmyslný bláboly,tak je mi z vás na zvracení.Vyzkoušel si někdo z vás práci o které tady píšete?Patrně ne,tak nechápu jak se o ní můžete objektivně bavit?Já ji dělám už 5let a zatím jsem narazil pouze na pár slušných přestupců,jinak to byli samí vychcánkové,co si myslí,že jim patří svět a můžou si dělat,co se jim zachce.Všem těm,co si neváží (uniformy) zákona bych přál,aby se v rámci EU přijal pro všechny zúčastněné země třeba zákon NSR,nebo třeba Rakouska,nebo kterékoli jiné země.Asi by jste se nestačili divit.Vnaší zemi je jediný problém a to není PČR,nebo MP,ale respekt lidí k zákonu a jeho dodržování.

harry
Člen
# Zasláno: 23 Srp 2007 11:20
Odpovědět 

Jo a k těm daním:Všichni platíme daně.To ti nevadí,že z nich platíš třeba bezdomovce,nefachčenka,zloděje,romskou komunitu atd.?Já platím taky daně a taky bych mohl říct,že je platím třeba na tebe.Co ty na to?

volkswagen
Člen
# Zasláno: 23 Srp 2007 11:24
Odpovědět 

Zřejmě jste chtěl říci že se o té práci bavíme subjektivně.

Nicméně třeba já popisuji jenom osobní zážitky a zkušenosti, proč tedy ten rozčilený tón?

K zákonům mám úctu a snažím se je dodržovat v co nejvyšší míře. Štve mě a budu bojovat seč mi síly stačí proti slepému vynucování nesmyslných omezení. Nechce se mi je tu po desáté vypisovat, musím?

harry
Člen
# Zasláno: 23 Srp 2007 11:50
Odpovědět 

Nemusíš,reagoval jsem na všechny odkazy,ne jen na ten tvůj.Chtěl jsem hlavně říct,že je to v lidech,ať na sobě mají uniformu nebo ne.Všude se setkáš z blbcem a nebo s normálním člověkem.Já se třeba s každým domluvím.Lidi musí pochopit,že jsem jen zaměstnanec,jako každý druhý a musím plnit své povinnosti.Bohužel zákon 553 je tak nedomyšlenej,že i kdybych chtěl,tak v lecčem nemůžu pomoct(ani ublížit) .Hlavně nadávají ti,kteří bohužel byli zatím jen buzerováni.Až budou mít to štěstí,že se jim od nás dostane pomoci (pokud mi to dovolí zákon)ve chvíli kdy to budou potřebovat,pak změní názor.Ale máte všichni pravdu,že takových situací je zatím bohužel málo.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 23 Srp 2007 12:31
Odpovědět 

Harry:
No vida, v podstatě se shodujeme.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je dva plus pět?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás bulletin board script miniBB™ © 2001-2018, Strážníci