miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stížnosti / pokuta a ůstrojová kázeň
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Autor Zpráva
tix0575
Člen
# Zasláno: 7 Led 2010 11:17
Odpovědět 

PV: samozřejmě, že to tak je...proto by jsi měl vždycky uvádět kde ta MP je na boty a kde je na pomoc. PČR můžeš hodnotit celorepublikově, protože ona je tak i řízena, kdežto MP má každá jiného "velitele"

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 7 Led 2010 14:57
Odpovědět 

tix0575 - dnes jsem videl policistu - PCR kolem 13:00 pomahat u prechodu a pak jel trolejbudem asi na sluzebnu. Pisi 1* Dalsi ctyri chytali auta jinde na technicky stav... to beru jeste jako +

volkswagen
Člen
# Zasláno: 7 Led 2010 15:05
Odpovědět 

Ehm... ten technický stav posuzují jak?

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 7 Led 2010 15:33
Odpovědět 

volkswagen - no mne hlidka nezastavila, ale tu mou prasklou lampu vzadu by poznala asi snadno. I kdyz pravda, mela by taky mit nejakou kvalifikaci na to :)

strMP
Člen
# Zasláno: 12 Led 2010 22:49
Odpovědět 

Není jediný. Sledujeme Vaší diskuzi celá směna a všichni - pro dnešek 11 strážníků souhlasí s uživatelem hern .

volkswagen
Člen
# Zasláno: 13 Led 2010 09:24
Odpovědět 

No, to se máte čím chlubit.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 14 Led 2010 23:18
Odpovědět 

strMP Vy mate na sluzebne v tabore i PC s internetem a povoleno sledovani diskusi na netu ? Zajimave... Patrne poslu dotaz vasemu nardizenemu vcetne screenshotu vaseho vyjadreni :)

tix0575
Člen
# Zasláno: 15 Led 2010 08:15
Odpovědět 

PV: vidíš...a máš po diskuzi :P Mimo jiné, co je špatného na sledování internetu? Strážník by měl být v obraze co se děje doma a ve světě, aby nebyl za trubku :DD K nám to ale neposílej...stejně bych ti odpověděl já :PPP

petrpetr
Člen
# Zasláno: 15 Led 2010 09:10
Odpovědět 

PV ty jsi ale omezenec, já si myslel, že tady diskutujeme a ty zatím jen zbýráš pomluvy a chceš posílat stížnosti na MP snad po celé republice. To se musíš sakra nudit. Nebo jsi dostal pořádného flastra o policajtů.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 15 Led 2010 19:15
Odpovědět 

Koukam ze vy kluci cerny, mate nejak nahnano :)

Ale pripada vam normalni kdyz se 11 strazniku zabzva internetem v pracovni dobe ?
Nemaji byt nahodou v ulicich ?

petrpetr - asi te nepotesim, prozatim bylo od vysokych pokut vzdy, po vice ci mene dlouhem rozhovoru upusteno. Jak na magistratu, ci pri navsteve MP, nebo uz pri reseni ruznych veci na ulici. Nejsem totiz ta ovecka beee beee co uvidi straznika a rozklepe se strachy a pristoupi na jeho divadylko...

petrpetr
Člen
# Zasláno: 15 Led 2010 20:04
Odpovědět 

Tk zas někdo chytřejší než zákony.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 15 Led 2010 21:01
Odpovědět 

petrpetr - rozhodne ne chytrejsi nez zakony, ale vyuzivam zakony, jak je mi povoleno a nechovam se jako ovecka. :)
To ze mne nekdo predvola za spatne parkovani, ma jen fotku meho auta, kde je sice krasne videt SPZ, ale uz ne kde parkuje a chce po mne priznani, ze jsem parkoval tam a tam a jeste abych zaplatil pokutu, no tak na tom snad nic neni ze se jim vysmeju nebo jak by ses zachoval ty ? :)

petrpetr
Člen
# Zasláno: 15 Led 2010 21:03
Odpovědět 

Jo to jo,jen to co jsi psal předtím je jako by jsi byl vševěd.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 15 Led 2010 22:10
Odpovědět 

petrpetr a tim myslis co, zase takovej vseved nejsem, abych tusil, co myslis :)

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je tři krát tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás light forum script miniBB™ © 2001-2018, Strážníci