miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stížnosti / Na koho se obrátit se stížností ,podmětem,připomínkou
Autor Zpráva
kraken
Člen
# Zasláno: 23 Pro 2007 01:15
Odpovědět 

Proč kritizujete pouze vždy jen řadové strážníky, ještě jsem tady nečetl že by někdo kritizoval vedení . Mám dojem že si myslite že stražnici jsou samostatnými jednotkami, které si určují sami co budou o směně (ne)dělat.

Velký omyl
O úkolech rozhoduje vedení
Rozklad vedení MP v Praze sestupně až k pěšákovi

Nejvýše postaveným je Primátor. Dále, náměstek primátora pro bezpečnost, ředitel MP Praha, ředitel obvodu městské části, ředitele služebny, velitele směny, velitele hlidky, a nokonec jsou členové hlidky(pěšáci).

Oficialne se stižnost podava na stižnostnim oddělení,ale daleko lepší je zdelit své podměty a připomínky řediteli obvodu městské části , ve které jste nespokojeni s hlidkou.

Např. proč se zdržuje na místě kde se to jeví jako nedůležité, asi byste se občas dozvěděli , že tam nestojí pro nic za nic ale že jim to někdo nařídil.
A nebo proč píšou pitomé parkovačky a o ulici vedle jsou závadové osoby, atd.

Ale ono je daleko jednodušší si schladit žáhu na pěšákovi co jde okolo , a vytknout mu, proč nechytá zloděje ale píše parkovačky.

Se ředitelem obvodu si můžete domluvit schůzku na služebně oblastního ředitelství a promluvit si osobně.

To je cesta jak práci MP zlepšovat

pepek
Člen
# Zasláno: 23 Pro 2007 08:50 - Změnil/a: pepek
Odpovědět 

Dear obhájce obecních zřízenců či spíše obecní zřízenče z Prahy, zjevně asi moc neumíte hledat a následně pak číst. Pokud vám tato korespondence nestačí http://www.straznici.com/stejnokroje-v-praze.php pak je asi bezpředmětné dále něco vysvětlovat. To, co v této korespondenci a jejím ukončení předvádí obecní zřízenci z Prahy je zjevné pohrdání občanem-daňovým poplatníkem. V případě, když tomu tak rozumíte, ukažte sám jak v této konkrétní situaci pokračovat dál bez toho, aby se musel občan obrátit na soud. Snažte se a třeba na něco přijdete.Určitě vám nikdo nebude bránit v realizaci a dotažení tohoto do konce.
btw.
1 - "podmět" nebo raději "podnět" - slova mají diametrálně odlišný význam, zkuste upřesnit
2 - "zchladit"
3 - není těch náčelníků v Praze nějak moc? Kolik per má ten nejvyšší?

novak
Člen
# Zasláno: 23 Pro 2007 10:35
Odpovědět 

Jenom krátce, znáte zákon padajícího HOVNA ? Ten vždy začíná od spodu. Když přijdete do podniku a podobně, tak vás taky osloví vrátný nebo ochranka a když se vám něco nelíbi tak to taky řeknete jemu a né řediteli. Málo kdy jdete za ředitelem podniku a když tak vás ani nepřijme. To platí i pro MP a podobné složky. Když vás přijme tak je to mluvčí nebo nějaký jiný pracovník, který stejně nic neřeší max. si to napíše a pak to někde založí. Když už chcete něco řešit tak písemně a chtějte odpověď taky písemně v zákoné lhůtě, jinak se nic nebude dít.

kraken
Člen
# Zasláno: 23 Pro 2007 14:31
Odpovědět 

tak pepek

se stížností na ustrojovací kázeň bych se obrátil na ředitele obvodu.
písemně,sjednat si schůzku ,mailem např. na ředitele Prahy 1 jsem našel mail na internetu

reditel.p1@mppraha.cz

do vyhledavače jsem zadal
mppraha.cz
kontakty
úřadovny
atd.

Citizen X
Člen
# Zasláno: 24 Pro 2007 12:07
Odpovědět 

Až na přízemní stížnosti na stejnokroje a zbytečné vznášedlo jinou korespondenční tématiku tenhle web nemá.

K pohledu laika: nedávno jsem viděl hlídku místní MP a i s kámošem jsme si říkali, co tam dělají, že asi zabíjejí čas. Nectěl jsem je tam oslovit, tak jsem to nechal na jindy. A zrovna ten strážník, co tam byl, mi vysvětlil ten důvod a slušně mi zavřel hubu. Jednalo se o problém s jistou etnickou menšinou...
Poučení: nedělejme předčasné závěry.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 3 Led 2010 19:24
Odpovědět 

Citizen X - ''Jednalo se o problém s jistou etnickou menšinou...'' - spatne parkovala ze ? Jinak neverim, ze by byla nejak akce MP :)

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 3 Led 2010 19:29
Odpovědět 

Jinak pro kraken (vim ze reaguji na velice stary prispevek ale jde o obecnou vec) jiz jsem s reditelem MP tady u nas mluvil o veci kterou jsem povazoval za zavaznou.

Musim rici ze nemyl problem s prijetim, jednani bylo pohodove a me argumenty prijal.

Pote se vec zlepsila ale je to jiz 4 roky, ted zase vidam stejny problem...

No asi je cas zase zajit :)

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je nula plus pět?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás web forum software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci