miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stížnosti / Státní policie musela nadvakrát vyrážet pomáhat pražským strážníkům
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
tix0575
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2010 08:37
Odpovědět 

PV: tak to si tady můžeš s antimp plácat po ramenou a notovat společnou písničku. Rád si počtu vaše rady těm zoufalcům :)) ale hlavně,že se utvrdí v názoru na MP :DD

e policeman
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2010 09:54
Odpovědět 

PetrVesely
Pane, právě,že u MP nedělám jen "kvůli prachům".Je mi putna co tady smolíte za bláboly nebo co si myslíte.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2010 10:07
Odpovědět 

e policeman - predpokladal jsem to. Takovy pocit moci, vlastni dulezitosti, ten u nekoho vyda za dva platy, ze :D

e policeman
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2010 18:24
Odpovědět 

PetrVesely
"Takovy pocit moci, vlastni dulezitosti, ten u nekoho vyda za dva platy, ze :D"
Vůbec mne neznáte a dovolíte si vyplodit takovéto tvrzení.Nemám k tomu co dodat,jste vedle jak ta jedle.Neznáš mne-zbrkle nesuď.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2010 18:49
Odpovědět 

e policeman - no tak se pochlub, jake mas duvody, kdyz uz ji o tom zacal...

petrpetr
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2010 22:10
Odpovědět 

No já si myslím že MP byla sebranka dříve dnes je jich u nás 20 z toho 4 jsou VŠ a jen 2 nemají maturitu tak asi taková sebranka to nebude.

Admin
Administrátor
# Zasláno: 10 Úno 2010 09:09
Odpovědět 

A víte kolik je vysokoškoláků mezi bezdomovci? To je naprosto nic neříkající argument.

franc
Člen
# Zasláno: 14 Úno 2010 11:43
Odpovědět 

Nemůžu uvěřit , že něco takového jako tento stupidní web může existovat.Pár chudáků , rádoby právníků se zvláštní školou co nic o práci MP neví ,kriminálníků co dostali pokutu , protože dělají bordel a nic v životě nedokázali se baví takovým vrcholem nesmyslů .Když dostanou na ulici infarkt tak budou rádi , že se jim dostane pomoci od strážníka , protože rychlokvašky s PČR uvidíš leda venku když mají DBA a buzerujou řidiče za to , že jim nesvítí na spz jedna žárovka.Anti MP jste banda povalečů , kterým rodiče v jejich 30 ti letech platí iternet , protože nejsou schopni se ani uživit a z nudy vymýšlejí takové pí.....y.

antimp
Člen
# Zasláno: 14 Úno 2010 11:56
Odpovědět 

Copak obecní darmožroute, někdo tě oprávněně poslal do prdele a teď se tu rozčiluješ? No nic, vezmi do ruky hrablo a lopatu a běž odklízet sníh, protože na nic víc se nehodíš. Možná ještě tak sbírat psí hovna, ale na to musíš ještě chvilku studovat.

franc
Člen
# Zasláno: 14 Úno 2010 12:05
Odpovědět 

ÁÁleee zase se ozvala jedna povalečská sociálka co ji živí tatínek z maminkou.Co budeš dělat večer , půjčíš si peníze od babičky na fet a půjdeš dělat do ulic bordel ?.Tak dobrou noc na záchytce socko.

franc
Člen
# Zasláno: 14 Úno 2010 12:16
Odpovědět 

Co je antichytráku , kde jsi , stojíš před supermarketem se strážnou věží nebo co?

Jó aha , ty ses šel poradit co máš napsat . Tak někdy zase čus.

No a takoví tu jsou hrdinové jako retarda antimp.Jdu pryč chce se mi zvracet.

antimp
Člen
# Zasláno: 14 Úno 2010 12:47
Odpovědět 

Hlavně si sám sobě nepoblej černé montérky, obecní darmožroute

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 14 Úno 2010 13:04
Odpovědět 

franc - mam pocit ze jsi se nejak zacyklil :)

Tento web jw fajn, pomaha lidem presne jsatnovit, kam az sahaji jejich prava.

Ja jej maximalne vitam a pomohl mi v rade veci...

Jsem rad ze je. Dale pak jsem nahledl do nmysledni ketrerych clenu MP a bohuzel musim komnstatovat ze jsem se dozvedel veci....

franc
Člen
# Zasláno: 14 Úno 2010 13:27
Odpovědět 

Jsou tři možnosti proč je retarda antichytrolín tak nas....j. 1.MP tě našla nachodníku vožralýho a posranýho a skončil jsi na záchytce a rodiče to museli zacvakat.2.Zbil jsi po příchodu domů z hospody někoho z rodinay a přivolaná MP tě trošku ponížila tím , že tě před raky sousedů odvedla v klepetech pryč.3 MP tě nachytala jak okrádáš stařenku na ulici a ty jsi poslední tři roky nastavoval pr..l v lochu.Vzkaz pro PetraVeselého - beru , když potřebuješ poradit , jaké máš práva , škoda , že se spousta lidí neptá nebo nepátrá jaké má povinnosti.Ono je vždycky lehké svalit svou vinu na někoho v uniformě.Tím myslím otázky na své práva typu : nechal jsem auto v zákazu a dostal jsem pokutu jak s tím vydrbat , já nic já muzikant - jak jinak osoba blízká.

Petře Vesely , kde jsi ? S antiMP na záchytce nebo lovíš za křovím s foťákem senzace.Nebo jsi u právníka s parkovačkou? Jo já jsem zapoměl , ty jsi taky jeden z těch , kteří řvou na strážníky , že žijou s tvých daní a přitom jsi na pracáku.

Škoda lovci strážníků tu nejsou k mání. Asi debatují v hospodě , koho zas nafotili nebo koho přistihli bez řádné ústrojené uniformy. Néné oni přece řádně v pracovní době i osobním volnu dodržují zákony a nařízení páni bezchybní - pokud někde pracují.Ale v to nedoufám , když mají čas na takové věci jako číhat jak úchylák za křovím , aby vyfotil strážníka s křivou kravatou - že bc.mgr.csc Veselý .Lovu beze zbraně zdar a foťák připravený.

Zase nic , všichni stopMP to jste na betonářském kurzu , nebo jste momentálně jak jinak než neoprávněně omezeni na osobní svobodě.

Admin
Administrátor
# Zasláno: 14 Úno 2010 16:46 - Změnil/a: Admin
Odpovědět 

Pan strážník Mirek od Jaroslavi se uklidní, aby nás nemusel opustit.

franc
Člen
# Zasláno: 14 Úno 2010 18:51
Odpovědět 

To bych nepřežil , raději odejdu sám , přeji všem strážníkům , aby se nesetkali v práci s takovýma chudákama co umí jen vyhrožovat právníkama , když dostanou pokutu za to co jim patří.Slušní lidé se nemusí ničeho bát , ba naopak takoví co tu dokážou jen rozumovat a poučovat , když o té práci nic neví a neskusili ji ,podle mě nemají čisté svědomí nedej bože tr. rejstřík. Přeji vám hodně pořízených fotek neustrojených strážníků a jejich parkování na chodíku bez majáku , když jsou na bytovém zákroku.Jinou reakci jsem zde nečekal . Sbohem

miluna
Člen
# Zasláno: 14 Úno 2010 20:58
Odpovědět 

No tak to já, zas přeju všem normálním lidem, klidně i se záznamem v rejstříku (páč je to natošup a někteří místo aby se aktivně bránili tak vyčkávali a věřili ve spravedlnost, která se bohužel taknějak nekonala) ať potkají v životě co nejmíň takovejch pomatenců jako je ,,franc,, noboť lid jim dal průkaz a zbraň..... co lid! Bůh nejmíň! Prostě chovejte se podle svého nejlepšího svědomí a rozumu a tady ty pomatence ignorujte, co to jen v rámci zákonů a vyhlášek jde.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 15 Úno 2010 07:02
Odpovědět 

franc - kde jsem ? Rad ti odpovim, vlastnim dve firmy na vyvoj software a obchodni cinnost, vetsinu casu delam manazerske prace + programatora abych nevysel ze cviku a klukum co pro mne delaji pomohl a o projektech vedel novinky.

A na MP zasadne nervu :) zasadne resim veci asertivne. MP muze byt neprijemne pouze to, ze vyuzivam na 100% vsech zakonnych prostredku ktere jako obcan mam.

A dani platim dost, kolik ti nebudu rikat, mohla by ti prasknout zilka :D

Ze tve frustrace je ale videt, ze ty asi moc spokojen nebudes, alespon v praci rozhodne ne. Ale vybral sis povolani, kde alespon kdyz narazis na nepremyslivou a bojacnou ovecku, muzes si to sebevedomi trochu vylepsit, a poradne ji to nandat. Na sluzebne si o tom pak muzete s chlapama popovidat, kdo byl vetsi borec :)

volkswagen
Člen
# Zasláno: 15 Úno 2010 08:22
Odpovědět 

Ten franc je nějakej chabrus na nervy, měl by si podle spisku páně Baptisty omévat přirození vlažnó vodó, nebo se pohybovat na čerstvym vzduchu. Ale vážně, děkuji tímto za předvedený program a pěknou exkurzi do hlavy strážníka, Mirku :-)

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 15 Úno 2010 08:32
Odpovědět 

volkswagen - ''děkuji tímto za předvedený program a pěknou exkurzi do hlavy strážníka,'' - presne tak :D :D :D

franc
Člen
# Zasláno: 15 Úno 2010 10:04
Odpovědět 

Jak jsem správně odhadl půl deváté a nikdo v práci.PetřeVeselý když už využíváš všech zákonných prostředků učitě jsi , při svém pořizování foto a videozáznamů neustrojených strážníků je na toto upozornil . Jinak je to nezákonné , ale to jistě víš. Proč tedy OP , MP musí mít ve svém zákoně povoleno pořizování zázamů a ty jsi můžeš pořizovat foto a jiné záznamy bez povolení.Správně z dálky nenápadně , podle zákonů a hlavně 100% asertivně.Pro Volkswagna přijít na mé jméno ti muselo dát hodně práce , nebo ti pomohl počítačový vývojář ?

volkswagen
Člen
# Zasláno: 15 Úno 2010 10:27
Odpovědět 

PV: já myslim, že nejlepší bude na to nereagovat, ono ho to přestane bavit :-)

miluna
Člen
# Zasláno: 15 Úno 2010 15:16
Odpovědět 

A teď si vážení ještě představte, že ta část MP, co tyto stránky objeví, přečte a třeba občas něco napíše, by se v podstatě dala považovat za tu ,,lepší,, část, neb mezi nimi budou i tací, kteří nedokáží ani pustit počítač, nebo dokonce napsat smysluplnou větu!

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 15 Úno 2010 18:03
Odpovědět 

franc - muzes mne prosim poucit dle jakeho zakona musim straznika ktereho fotim, nebo i jinou osobu na to upozornit ? :D :D :D :D

volkswagen - ja vim, ale ja si to rad poslechnu :)

e policeman
Člen
# Zasláno: 17 Úno 2010 21:34
Odpovědět 

miluna
Nevím kde žijete,ale u nás spustit počík umí i uklízečka.A ano,rozhodně se považuji za lepší část nejen proto,že PC mi nedělá naprosto žádný problém.Nedopouštím se,alespoň zatím ničeho protiprávního ani amorálního.Vlastně ano,jednou jsem jel v OV tramvají bez lístku,ale to už je dávno.
Přeju hezký den :-)

guestboy
Člen
# Zasláno: 3 Led 2011 18:44
Odpovědět 

PetrVesely

Zdravím, jak si tak pročítám zdejší forum, tak vy nejste zrovna příznivce policie. V dnešní době to chápu a určitě nebudete sám. Ale způsobem, jakým se tu prezentujete jim spíše nahráváte, protože vaše slaboduché a neustálé vyčítání všeho, co udělají, ať už špatného nebo dobrého z vás bohužel dělají urputného hlupáka, který neumí vidět ani to nejmenší pozitivum a jen útočí. Chápu, že si tu hrajete na něco, na co asi v reálném světě zdaleka nemáte, ale nemusíte to dávat až tak okatě najevo. Předpokládám, že ze mě obratem uděláte policistu nebo strážníka propagujícího své povolání, ale mýlíte se. Pouze jsem komentoval vaše reakce. Přeju fajn den a neberte to jako urážku.

usama
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2011 11:38
Odpovědět 

Mno Policie ČR dvakrát pomůže MP a jsou toho plné noviny... a že MP někde skoro nahradila a denně pomáhá PČR, zejména při bitkách a zákrocích proti výtržníkům, tak o tom je PR Ministerstva vnitra a Policie ČR raději zticha.....

krisotek
Člen
# Zasláno: 12 Úno 2011 14:40
Odpovědět 

Ja nechapu proc tady kazdy nadva tem straznikum. Asi jsou potreba, prece kdyby to bylo spatne , tak se to davno zrusi. jsem nedavno byl v Praze a tam jsou vsude ti straznici videt i Plzni jsou videt, kdyz jsem se vracel domu do Nemecka. Od te doby co bydlim v Nemecku mam jine nazory tady na Cesko, vite potrebovali byste na pul roku nemecky system, kde se nikdo nikoho na nic nepta, proste tam se neco schvali nejaky zakon a to plati a nikdo proti tomu nerekne nic.

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je tři krát dva?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás PHP forum software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci