miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stížnosti / Stalo se to už spoustě řidičů. Zlomyslný strážník si na ně počíhal na rovné, opuštěné silnici
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
PetrVesely
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2010 21:26
Odpovědět 

Strážník udělil pokutu za jízdu v obci 52 km/h. Soud řidiči platbu odpustil
8. února 2010 17:53
BRNO - Stalo se to už spoustě řidičů. Zlomyslný strážník si na ně počíhal na rovné, opuštěné silnici těsně před výjezdem z obce a za drobné překročení rychlosti jim uložil pokutu a dva trestné body. Kdyby tito lidé lépe znali zákony, mohli si body i peníze ušetřit.

http://jdem.cz/dv8t3

Tak uz to kluci pisou o vas i v novinach, jak pekne merite u ceduli.... GRATULUJI !
Ted jeste vymyslet, jak pri techto praktikach, mate ziskat nejakou vaznost mezi lidem.
Botickari...

petrpetr
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2010 21:56
Odpovědět 

tedka tady u nás kamionák přejel chodce, jsou všichni kamionáci vrazi ? Kolik vidíš deně programátorů něco dělat, kolik za den vidíš masnáků. kteří meloudo masa krysy, kolikrát za den vidíš popeláře jak po sobě nechávají bordel,kolikrát potkáš PČR jak někde něco řeší ? Holt MP je prostě vidět dnes a denně a samo sebou nemůže vše dělat dle předstv tak se to holt né každému zamlouvá. Ono když někde napíšou, že popeláři nevyvezli kontejnery tak to asi nikdo nebude číst žejo. Noale ty zas příjdeš na nějakou rozumnou odpověd. Po několikáte tě upozornuji nejsem MP:

miluna
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2010 23:00
Odpovědět 

blbý je, že jen málokdo se u toho sajrajtu co dělá, bije hrdě v prsa a křičí: Já vám pomáhám, teda až na zde tak propíranou ozbrojenou pěst starostů, složenou převážně z nemakačenků, různých vykuků a netáhel.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2010 07:19
Odpovědět 

petrpetr - Ano MP je videt, a to prave dost casto pri cinnosti, ktera nepomaha lidem, ale mestske pokladne. A proto vas maji lide za botickare.

petrpetr
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2010 08:28
Odpovědět 

PV Ty máš prostě na vše odpověd, a jak ti jož psali jako kolovrátekProc porád píšeš vás ? A jak asi naplnují tu pokladnu, psal jsem ti příklad menšího města MP stojí 10 vydělá 2, tak co naplnují ?

miluna: já si myslel že něco o pomáhání má napsáno někdo jiný né MP

volkswagen
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2010 08:32
Odpovědět 

jsou všichni kamionáci vrazi ¨
Jsou, na D1 mezi Prahou a Brnem se mě pokusí zabít tak 5x-6x minimálně.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2010 09:33
Odpovědět 

petrpetr - ano, mam na vsechno odpoved, proto jsem taky vedouci :D ale ted vazne.

To ze i v male obci stoji MP 10 mega je nehorazne. To by ale nebylo tak dulezite, pokud by se MP venovala cinnostem, pro ktere je zrizena a tedy dohlizela na klid a poradek v obci a nevybrala si z tohoto pouze segment, kde se da malou cinnosti vybrat co nejvice pokut.
Neni podstatne kolik stoji vas provoz, ale ze vyberete 2 mega v malych obcich na pokutach.

Kdyz uz konkretne, muzes nejak rozlozit vysi pokut vybranych za laser a spatne parkovani a za ostatni prestupky ? A popiras predem ze to je asi tak 90:10 mozna 95:5... ?

e policeman
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2010 09:52
Odpovědět 

PetrVesely
petrpetr psal,že NENI MP.Bu´dto jste,pane,slepý anebo hloupý,promiňte.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2010 10:09
Odpovědět 

e policeman - dobra, neni, ale to na tom co jsem napsal , nic nemeni. opravuji tedy:

petrpetr - ano, mam na vsechno odpoved, proto jsem taky vedouci :D ale ted vazne.

To ze i v male obci stoji MP 10 mega je nehorazne. To by ale nebylo tak dulezite, pokud by se MP venovala cinnostem, pro ktere je zrizena a tedy dohlizela na klid a poradek v obci a nevybrala si z tohoto pouze segment, kde se da malou cinnosti vybrat co nejvice pokut.
Neni podstatne kolik stoji provoz, ale ze vybere 2 mega v malych obcich na pokutach.

Kdyz uz konkretne, jaky je tvuj predpoklad rozlozeni vysi pokut vybranych za laser a spatne parkovani a za ostatni prestupky ? A popiras predem ze to je asi tak 90:10 mozna 95:5... ?

e policeman
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2010 11:48
Odpovědět 

PetrVesely
Já nic nepopírám ani nemohu relevantně odpovědět.Dodaz směruj na ředitele MP.Kontakt je na našem webu: www.mproznov.cz

Chceš-li srovnavat poměr vybranych "peněz" za rychlost a např. ostatni přestupky v dopravě tak je to zcestné.Neboť: za rychlost jsou stanovené výše, kdežto B1 lze řešit domluvou nebo BP do 2.000.Já osobně B1 řeším BP 100-200 nebo i domluvou(ano i to se děje)

petrpetr
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2010 14:55
Odpovědět 

PV to rozhodne nepopírám, jenže: bordel je u nás ve městě pá, so, přes týden klid. Máme tady 6 bank, byla přepadena 1 za celou dobu. Tak nemůžeš porovnávat dopravu a VP, to jsou dbě zcela rozdílné věci. a je jasné že vždy a všude bude několikanásobně větší počet přestupků v dopravě.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2010 18:20
Odpovědět 

petrpetr - dobra, tedy jinak, kolik pomerne casu ze zamerujete na dopravu a kolik na ostatni poradkove ukoly ? Myslim naprosto cilene... Napriklad laser / patrani po sprejerech ...

petrpetr
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2010 21:50
Odpovědět 

Co porád meleš já se na nic nezameruji. Vem si že když tady měří třwba 6 hodin udělají 20, za 6 hodin po městě chození zjistí tak h o v n o. Jde vidět že jsi v ozbrojené složce nikdy nedělal, jak se dá pátrat po SPREJEROVI ? KLuci tady mají kame zaznamenávají vše a vyjedou at vidí zákaz vjezdu nebo rvačku, jenže ten zákaz je 5 denně a ta rvačka 1 týdně a od toho se odvíjejí ty tvoje nesmyslné statistyky.

Jinak dle statistik MU se MP věnuje Vp 720 hod měsíčně ,kdežto měření rychlosti věnují hlídky MP 48 hod měsíčně. tudíž pokud platí tvoje 90 ku 10 tak vydělají 1700000 na dopravě a 300000 ve VP a o čem to svědčí ? ře tady meleš sračky jelikož přesstupků v dopravě je milionkrát více než ve VP. A po několikáté nejsem MP jen miMP hodněkrát pomohli, když jsem volal PCR a nic.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2010 08:15
Odpovědět 

petrpetr - no na tobe je zase videt, ze jsi v ozbrojene slozce uz od ranneho detstvi :D

A jinak, mohu doporucit nanavaly vzteku delsi prochazky v prirode, kdyz to nepomuze tak nejaka slabsi antidepresiva :)

e policeman
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2010 15:16
Odpovědět 

PetrVesely
Melete porad dokola to svoje.Ke cti Vam je snad jen to,ze se neuchylujete ke sprostostem jako napr. antimp.
Dokud zdejsi prispevatele nezacnou byt alespon trochu objektivni nebudu jiz prispivat.Ale to Vam jiste chybet nebude.
Hezky den a uzivejte si to tady :-)
A at mate nad cim rozjimat.Vsechno to jsou velmi malo zavazne prestupky, protoze blablabla...
http://www.mproznov.cz/prestupky/25.jpg
http://www.mproznov.cz/prestupky/26.JPG
http://www.mproznov.cz/prestupky/27.JPG

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2010 16:35
Odpovědět 

e policeman - prvni je skutecne zavazny. Ale verim, ze neunikl ani jeden z nich :)

e policeman - jo a preji at se citis ve slluzbe dobre, a vzpomen si nekdy na to, jak asi na tvuj cin co prave delas, pohlizi verejnost. jestli jsi v jejich ocich za kasparka, pastickare nebo botickare, a nebo jestli na tebe mohou skutecne pohlizet jako na straznika co jim pomaha.

e policeman
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2010 18:02
Odpovědět 

PetrVesely
.."prvni je skutecne zavazny".. Opět zřejmě ironie,ale to neva...
Podle mne je dostatečně závažný,aby byl po zásluze "odměněn".A také byl.

Otázka: Jedu po vedlejší silnici, na hlavní ani noha.Nezastavím na "stopce"...
Je to přestupek? - ANO
Má být potrestán? - odpovězte Vy

A tady máte, pro potěchu ega, duše a možná i oka odkaz na stručný přehled činnosti MP Rožnov p/R za rok 2009:
http://www.mproznov.cz/mpstat2009.pdf

Nic dobrého nečekám, ale třeba se ve Vás pletu ?!

Mějte se

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2010 18:55
Odpovědět 

e policeman - hele nerikal jsi ze uz nebudes ? :) Ti to dlouho nevydrzelo.

Ne nebyla to ironie, 82 na prechodu, jeste kdyz se chodec snazi prejit, je delkem dost...

''Jedu po vedlejší silnici, na hlavní ani noha.Nezastavím na "stopce"...''- zalezi na tom, pokud dojedu ke stopce a jedu 5 km/h a mene, jeste pribrzduji , rozhlizim se a nikdo nejede, pridam a plynule projedu, tak bych nebyl tak prisny, alepresne u nas jedna takova stopka je a kempici s dalekohledem to tam smirujou a uz to rizdavaj. Ale stopka na krizovatce s hlavni je skutecne zasadni vec, to nepopiram. Ta se ze kakazem vjezdu neda asni srovnavat. A kdo ji projede bral bych mu papiry.

petrpetr
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2010 21:19
Odpovědět 

Tak se domnívám, že statistika e policeman hovoří za vše a vyvrací tvrzení PV. Na druhou stranu není to Jihlava že. Takže to určitě bude všude jinak.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2010 21:48
Odpovědět 

petrpetr - zajimalo by mne cim zrovna jeho statistika vyvraci moje tvrzeni, a jake ...

petrpetr
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2010 21:58
Odpovědět 

Tak se podívej kolik času měří, a kolik tam mají jiných přestupků než v dopravě. Kolik denně projede aut a udělá přestupek a kolikrát za den tam někdo někde sprejuje. myslím že mají hodně přestupků ve VP a ten tvůj radar tam mají jen malo.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 11 Úno 2010 06:02
Odpovědět 

petrpetr - pomer maji celkem slucny v porovnani s ostatnimi, to je pravda. V porovnani s Jihlavou, jsou to zabari :D Prestupku VP maji dost ale zase, jde o to, co to obsahuje... :)

e policeman
Člen
# Zasláno: 11 Úno 2010 12:57
Odpovědět 

PetrVesely
Omlouvam se,ze prudim,ale nedalo mi se tu jeste nezastavit :-)
btw. jsem rád, že alespoň v něčem se shodneme(82km/h na přechodu a stopka)
Převedl jsem "svoji statistiku" na procenta a jen stručně uvádím, že v roce 2009 :

Zjištěné přestupky projednané pokutou 65% , domluvou 27%, oznámeno 7%
Dále,měření 15%, ostatní přestupky v dopravě 57%, VP 11% a pak ten zbytek...

Myslím,že poměr měření / ostatní máme více než solidní.Ano, jsme malé město a rozhodně nejsme Jihlava :-) Rožnov má cca.18.000 obyvatel.V létě téměř 2x tolik - turisté.Zajímavé je i použití Vámi tolik zmiňované "boty".Jak jsem několikrát psal a Vy jste nebral v potaz, v roce 2009 byl TPZOV použit celkem 8x, tzn. že průměrně na směnu to vychází cca.0,05 případu použití boty na smněnu,počítám-li 14 směn za měsíc x12, to je 168 směn za rok na jednoho strážníka.Je nás 20.Zajímavé,že?

A na závěr dodávám, že příště,pokud vůbec, budu "kopat za svůj tým" a tím je MP Rožnov p/R, protože nevím jak to chodí jinde.Mějte se tu jak chcete a hlavně se nehádejte :-)

petrpetr
Ano, měříme,ale nic se nemá přehánět.A v letní sezoně máme zcela jiné starosti než jen měřit někde ukryti za křovím(to neděláme).
Hezký den a nenechte se vytočit :-)

petrpetr
Člen
# Zasláno: 11 Úno 2010 14:20
Odpovědět 

mějte se.

antimp
Člen
# Zasláno: 11 Úno 2010 15:57 - Změnil/a: antimp
Odpovědět 

Zjištěné přestupky projednané pokutou 65% , domluvou 27%, oznámeno 7%
Obecní strážníku, a teď se snaž pořádně odůvodnit, co to je "projednané domluvou".
btw. Je to stejné, jako pokutování někoho za 71km/h ve vyšší sazbě v obci. Tohle jen přesně potvrzuje, že jste bez znalostí. A věř, že to bude zkušební komisi zajímat

~CENSORED~

petrpetr
Člen
# Zasláno: 11 Úno 2010 16:34
Odpovědět 

aantimp ale on nikdy nenapsal, že ten 71 dostal 2.500, a co se ti nezdá na té domluvě ? Dík za vysvětlení

e policeman
Člen
# Zasláno: 11 Úno 2010 18:38
Odpovědět 

antimp
Nechte se vyšetřit osobo
:-)

petrpetr
O té domluvě jsem měl spíše napsat, že postačila domluva, tedy nebylo nutno uložit BP
Ona je ta osoba (ví o kom píšu) labilní.A jak vyhrožuje, to je sranda...
:-)

antimp
Člen
# Zasláno: 11 Úno 2010 19:47
Odpovědět 

Oba jste ignoranti neznající přestupkové právo a tady chcete někomu radit a buzerovat občany?

~CENSORED~

petrpetr
Člen
# Zasláno: 12 Úno 2010 11:35
Odpovědět 

No vidíš na něco se tě zeptám at mi odpovíš a ty mi napíšeš že jsem ignorant,. kde psal že ten řidič dostal 2500, a co je na té domluvě ?

antimp
Člen
# Zasláno: 12 Úno 2010 11:57
Odpovědět 

a co je na té domluvě ?
Pořád nechápeš? Ani se nedivím při tvé tuposti a neznalosti

. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je pět plus nula?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás forum script miniBB™ © 2001-2018, Strážníci