miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stížnosti / Strážníci z Těšína dostali výpověď kvůli podvodům s bloky
Autor Zpráva
PetrVesely
Člen
# Zasláno: 23 Bře 2010 18:55
Odpovědět 

Strážníci z Těšína dostali výpověď kvůli podvodům s bloky

Tři strážníci městské policie v Českém Těšíně a jeden státní policista jsou podezřelí z toho, že vydávali řidičům falešné pokutové bloky a vybrané peníze si nechávali pro sebe. Případ už vyšetřuje Inspekce Policie ČR.

GRATULUJI, KLUCI JEDNI, CERNY :)

http://www.novinky.cz/krimi/195561-straznici-z-tes ina-dostali-vypoved-kvuli-podvodum-s-bloky.html

e policeman
Člen
# Zasláno: 23 Bře 2010 20:57
Odpovědět 

PetrVesely
Ano, také jsem to četl.Pokud je to pravda(zatím jsou jen podezřelí), zaslouží potrestat.Jen další černé ovce v našich řadách.Anebo jsme všichni takoví?
Už se těším na zdejší reakce
:-)

chitos
Člen
# Zasláno: 23 Bře 2010 23:56
Odpovědět 

Tak tak taky se těším ale takové lidi najdeme ve všech profesích

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2010 05:59
Odpovědět 

chitos - podle mne je to preci jen trochu rozdil :)

e policeman
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2010 06:53
Odpovědět 

PetrVesely
Není to rozdíl.Když někdo "krade" patří mu trest.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2010 07:00
Odpovědět 

e policeman - kdyz krade policajt, je to 2x horsi, protoze narozdil od ostatnich jeste uziva sverene pravo verejneho cinitele a ma byt ve spolecnosti ikonou a ochramcem zakona a slusnosti. Ale na to uz jste asi pozapomeli...

tix0575
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2010 09:13
Odpovědět 

PV: a copak dělá naše elita národa?? Jak chceš po lidech, aby se chovali slušně, když naši zákonodárci jsou jeden darebák větší jak druhý?? Tím se ovšem nezastávám těch loupeživých strážníků..ani v nejmenším a souhlasím, že mají být příkladem!

volkswagen
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2010 09:34
Odpovědět 

Elita národa se chová slušně. Máte-li na mysli sebranku ve vládě a na ministerstvech, nemluvte, prosím, o elitě národa. Díky.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2010 11:07
Odpovědět 

tix0575 - naprosty souhlas s volkswagen

tix0575
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2010 12:56
Odpovědět 

ja kdopak tedy tou naší elitou je?? Když ne ti co si je lid zvolil do svého čela?? Zeptej se jich jestli se cítí být elitou nebo ne :PP
Já je neobhajuji, jen říkám, že jak se chovají představitelé, tak to přebírají i ostatní...korupce, podvody, zlodějna bez začervenání

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2010 13:12
Odpovědět 

tix0575 - elita je pro mne spickovy lekar, podnikatel, obchodnik, vedec, ale trba i zdravotni sestra ktera dela dobre svou praci.

Ne, skutecne neni pro mne elitrou Buran Topolanek ci nadutej papalas Paroubek.

tix0575
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2010 13:38
Odpovědět 

PV v tomto případě se shodneme na 100%

volkswagen
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2010 13:56
Odpovědět 

To, že se někdo za elitu považuje rozhodně neznamená, že jí skutečně je. To byste mohl vědět.

Jestli si někdo obhajuje svoje prasácké chování chováním politiků, není o nic méně prasetem než oni. Tyhle řečičky o rybě smrdící od hlavy jsou pouhým alibismem který má omluvit vlastní morální slabost.

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je tři plus tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás bulletin board software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci