miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stížnosti / UKAZKA BUZERACE , TENTOKRATE OD PCR... Ke skolam chytat prodejce to ne...
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
PetrVesely
Člen
# Zasláno: 18 Dub 2010 20:40
Odpovědět 

Marihuana do kapsy nepatří, varují lovci drog a chystají se na „malá množství"
velikost textu:
18. dubna 2010 20:00
Kuřáky marihuany, kteří si dopřávají "špeka" v parku nebo na ulici, čekají letos zřejmě těžké časy. Policie se na ně chce zaměřit a připomenout jim, že zákon nedovoluje držení ani malého množství drogy. I za trochu "trávy" v kapse hrozí prohlídka na policejní stanici a pokuta až 15 tisíc korun.

http://zpravy.idnes.cz/marihuana-do-kapsy-nepatri- varuji-lovci-drog-a-chystaji-se-na-mala-mnozstvi-1 u9-/krimi.asp?c=A100415_182145_krimi_jba

e policeman
Člen
# Zasláno: 19 Dub 2010 19:11
Odpovědět 

PetrVesely
Jaká buzerace?V pořádku.Samozřejmě třeba chytat i větší ryby!

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 19 Dub 2010 21:41
Odpovědět 

e policeman - jako bych to necekal :)

e policeman
Člen
# Zasláno: 20 Dub 2010 06:33
Odpovědět 

PetrVesely
A co čekáš od člověka, který nehulí?

volkswagen
Člen
# Zasláno: 20 Dub 2010 09:12
Odpovědět 

Trošku tolerance :-)

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 20 Dub 2010 11:46
Odpovědět 

e policeman - pravda, od cloveka bych cekal hodne, ale od straznika ocekavat rozliseni co je a co neni dulezite, co je spolecensky zavazne a co je hloupost, to rozhodne nemuzu.

e policeman
Člen
# Zasláno: 24 Dub 2010 19:40
Odpovědět 

PetrVesely
Ptám se znova: Kdo rozhoduje o tom, co je méně důležité a co je důležitější?Ty?Já nehulím, takže "trávu" toleruji jen do té míry, kterou připouští zákon.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 25 Dub 2010 05:51
Odpovědět 

e policeman - vim ze ty s tim mas problemy. Ver ze ostatni to chapou, co je a co neni dulezite.

petrpetr
Člen
# Zasláno: 26 Dub 2010 00:17
Odpovědět 

PV už ase probud na jedné straně tady posíláš všechny hlídkovat ke škole, a najednou nejsou drogy důležité. Ty tady nediskutuješ Ty tady jen za každou cenu prosazuješ svůj názor. Bohužel né vždy správný. Chudáci lidé so tě poslechnou.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 26 Dub 2010 05:45
Odpovědět 

petrpetr - dokazes pochopit rozudil mezi tim, sikanovat lidi za to, ze maji u sebe jedno cigaro marjanky a mezi tim, hlidat u skol a honit prodejce drog? Snad ano. A na co se hodla PCR zamerit ? ...

e policeman
Člen
# Zasláno: 26 Dub 2010 07:06
Odpovědět 

PetrVesely
Ja se neptám, kdo chápe rozdíl v "důležitosti věcí".Ptám se, kdo to určuje co je důležitější?A kde je to psáno? :-) Já svůj žebříček důležitosti samozřejmě mám.
A k té trávě- je mi putna jestli má u sebe někdo "cigáro marjánky".Ale ať si to hulí doma ne na veřejnosti.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 26 Dub 2010 07:59
Odpovědět 

e policeman - 'Ptám se, kdo to určuje co je důležitější?' - no u tebe to bude pan velitel, u ostatnich to je rozum...

volkswagen
Člen
# Zasláno: 26 Dub 2010 09:35
Odpovědět 

PetrVesely
Ja se neptám, kdo chápe rozdíl v "důležitosti věcí".Ptám se, kdo to určuje co je důležitější?A kde je to psáno? :-) Já svůj žebříček důležitosti samozřejmě mám.
A k té trávě- je mi putna jestli má u sebe někdo "cigáro marjánky".Ale ať si to hulí doma ne na veřejnosti.

A prokazatelně karcinogenní pasivní kouření na ulici vám neva, protože na to není zákon, je to tak?

petrpetr
Člen
# Zasláno: 26 Dub 2010 09:36
Odpovědět 

PV je mi tě líto jsi nemocný.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 26 Dub 2010 09:56
Odpovědět 

petrpetr - takhle reaguji jen ti nejvetsi ubozaci...

petrpetr
Člen
# Zasláno: 26 Dub 2010 14:50
Odpovědět 

Když to tak vidíš.

e policeman
Člen
# Zasláno: 26 Dub 2010 16:39
Odpovědět 

PetrVesely
Neznáš mě, tak nesuď, už jsem to psal.Nedělej ze mne blbce bez mozku.Pokud bych něco podobného napsal já :"..no u tebe to bude pan velitel, u ostatnich to je rozum..." tak mne osočíš, že urážím.Člověče vzpamatuj se.
Zopakuji: "Já svůj žebříček důležitosti samozřejmě mám."

volkswagen
"A prokazatelně karcinogenní pasivní kouření na ulici vám neva, protože na to není zákon, je to tak?" Neříkám, e neva.Sám kuřák, důsledně dbám na to, abych nekouřil, kde je to zakázáno.Až bude zakázáno kouřit na ulici, tak budu hulit doma.Ostatně chodívám na pivo i do nekuřáckých hospod a vůbec mi to nevadí, prostě "vyržím".Ano, kouření trávy na veřejnosti mi vadí.Běžte plakat do parlamentu, ať kanabis "zlegalizují" a neřeknu ani "fň"Stačí to jako vysvětlení?

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 27 Dub 2010 05:20
Odpovědět 

e policeman - "A prokazatelně karcinogenní pasivní kouření na ulici vám neva, protože na to není zákon, je to tak?" + ''Ano, kouření trávy na veřejnosti mi vadí.Běžte plakat do parlamentu, ať kanabis "zlegalizují" a neřeknu ani "fň"'' AHA, takze na co je zakon, je spatne, a na co neni, tak je to OK... Jak rikam, mas skutecne zajimavy pohled na veci, takovej jakoby straznickej :)

Ale jinak: Mne taky vadi koureni marjany na ulici, ale O TOM TADY NENI REC !!!

Rec je o tom, ze PCR bude honit kuraky na ulici, zcela neskodne, spolecensky 0 nebezpecne namisto aby se zamerila na 1000 jinycn veci ktere jsou spolecensky daleko nebezpecnejsi. Ale ty zase reknes, ze to nedokazes rozlisit, takze kazde slovo je zbytecne.

e policeman
Člen
# Zasláno: 27 Dub 2010 08:19
Odpovědět 

PetrVesely
No vidíš.A podle mne je zase každé slovo zbytečné směrem k tobě.
"AHA, takze na co je zakon, je spatne, a na co neni, tak je to OK... Jak rikam, mas skutecne zajimavy pohled na veci, takovej jakoby straznickej :)"
Musím se smát jak si odporuješ.Pokud měří MP a má řádně umístěné cedule, je to podle zákona? ANO Ale stejně budeš operovat, že místo je špatné, protože např.se jedná o přehledný úsek anebo sice tam je přechod, ale malý pohyb chodců...Na dodržování rychlosti JE ZÁKON.Překrucuješ.A nemel tady o strážnickém pohledu na věc.Mimoto jsem občan, řidič, otec.....
Kouření obecně není zdravé - souhlas.Až bude zákaz kouřit na veřejnosti tak prostě kouřit venku nebudu!
Už jsem napsal až moc, zase to překroutíš.To ti jde.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 27 Dub 2010 08:30 - Změnil/a: volkswagen
Odpovědět 

Ano, kouření trávy na veřejnosti mi vadí.

A mohl bych se zeptat, proč vám vadí?

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 27 Dub 2010 10:14
Odpovědět 

e policeman - no samozrejme, ja a normalni lidi pouzivame rozum k odliseni toho, co je a co neni SPOLECENSKY NEBEZPECNE. Ale to proste je prave to, co ty nikdy nedokazes pochopit.

petrpetr
Člen
# Zasláno: 27 Dub 2010 13:29
Odpovědět 

PV ty jsi teda machr když tak sám od sebe rozeznáš co je a co není společensky nebezpečné. Opravdu ftipálek jak má být.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 27 Dub 2010 14:10
Odpovědět 

petrpetr - no ja na to pana velitele nepotrebuji :D ty to snad nepoznas, nebo nedokazes zhodnotit ?

petrpetr
Člen
# Zasláno: 28 Dub 2010 22:19
Odpovědět 

PV. dostal jsi mě opravdu již nemám argumenty si rád ?

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 29 Dub 2010 05:24
Odpovědět 

petrpetr - mne jde o princip, ne o to ukazat, zda mas, nebo nemas argumenty. To tady vidi kazdy.

tix0575
Člen
# Zasláno: 29 Dub 2010 08:20
Odpovědět 

nebo taky každý vidí, že tu někdo mele pořád to samé dokolečka :P ...taky bez argumentů

petrpetr
Člen
# Zasláno: 29 Dub 2010 08:48
Odpovědět 

PV Ono je to vcelku jedno , tobě o žádný pricip nejde tobě jde o to vnutit tvůj SUPER názor ostatním.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 29 Dub 2010 13:15
Odpovědět 

tix0575 - bez argumentu ? K cemu chces argument, dodam. A k tomu ze kazdy nnormalni clovek dokaze rpzlisit co je a co neni spolecensky zavaznejsi, k tomu potrebujes taky argument ?... :)

petrpetr - recicky... kdyz nemam pravdu, rad to priznam, ale zatim empici nejsou toho schopni, nebo ne v mire vetsi, nez male :)

tix0575
Člen
# Zasláno: 29 Dub 2010 13:57
Odpovědět 

PV: a víš aspoň podle čeho se posuzuje společenská nebezpečnost podle zákona??

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 29 Dub 2010 17:56
Odpovědět 

tix0575 - a ty to vis ? A dokazes posoudit treba poslecenskou nebezpecnost prepadani lidi v romskem ghetu, ci okradani starych lidi na ulici, poskozovani majetku v radech desitek tisic, oproti zaparkovanemu autu na placenem parkovisti bez zaplaceni parkovneho ?

. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je šest mínus tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás online community script miniBB™ © 2001-2018, Strážníci