miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stížnosti / UKAZKA BUZERACE , TENTOKRATE OD PCR... Ke skolam chytat prodejce to ne...
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
tix0575
Člen
# Zasláno: 29 Dub 2010 20:05
Odpovědět 

PV: samozřejmě,že to vím :D

petrpetr
Člen
# Zasláno: 29 Dub 2010 21:40
Odpovědět 

PV meleš páté přes deváté, ale asi jsi spokojen že ?

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 30 Dub 2010 05:49
Odpovědět 

petrpetr - ''PV meleš páté přes deváté, ale asi jsi spokojen že ?'' - o cem to mluvis, strazniku, bud konkretni, co se ti nezda ?

tix0575 - no kdyz to vis, tak odpovez i na druhou cast toho, co jsem psal... Tedy jestli na to mas odvahu.

tix0575
Člen
# Zasláno: 30 Dub 2010 06:44
Odpovědět 

PV: dodej všechny potřebné skutečnosti a já ti klidně odpovím i na druhou část...není problém :)

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 30 Dub 2010 07:24
Odpovědět 

tix0575 - jake skutecnosti potrebujes ?

tix0575
Člen
# Zasláno: 30 Dub 2010 07:37
Odpovědět 

PV: přeci ty, podle kterých se posuzuje společenská nebezpečnost... :D Tak schválně ukaž podle čeho ji posuzuješ ty ;) já ti pak napíšu, podle kterých já :)

petrpetr
Člen
# Zasláno: 30 Dub 2010 13:36
Odpovědět 

Ty jjse mi nezdáš. Kolik máš iq když ti někdo něco polopatě vysvětlí a ty nejsi schopen to pobrat. Nejsem MP a nikdy jsem ani nebyl.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 30 Dub 2010 15:03
Odpovědět 

petrpetr - no , ono se to spatne pamatuje, kdyz mas uplne stejny vzorec chovani, jako straznik. :)

petrpetr
Člen
# Zasláno: 30 Dub 2010 15:06
Odpovědět 

pv NO JESTLI JSOU VŠICHNI PROGRAMÁTOŘI SKLEROTICI TAK TO SE NEDIVÍM ŽE TO NA NETU VYPADÁ TAK JAK VYPADÁ

Nemám žádný vzorec chování nejsem programátor jsem člověk.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 30 Dub 2010 22:26
Odpovědět 

petrpetr - znas ty legracni historky, jak blazni krici: nejsem blazen !!!! :)

e policeman
Člen
# Zasláno: 1 Kvě 2010 07:03
Odpovědět 

PetrVesely
.."ja a normalni lidi pouzivame rozum k odliseni toho, co je a co neni SPOLECENSKY NEBEZPECNE. Ale to proste je prave to, co ty nikdy nedokazes pochopit."..
Opravdu nema cenu konverzovat.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 1 Kvě 2010 10:06
Odpovědět 

e policeman - no ty jsi jeste nezacal .) kdyz jsi mel odpovedet, tak jsi se zacal vymlouvat, a vymlouvas se dodnes :)

petrpetr
Člen
# Zasláno: 1 Kvě 2010 13:56
Odpovědět 

PV a ty někomu něco vykládej jak se má chovat.

e policeman
Člen
# Zasláno: 1 Kvě 2010 16:08
Odpovědět 

PetrVesely
Odpověděl jsem.Pouze jsem nepřistoupil na tvou hru a neodpověděl pouhým "ano" či "ne".Mysli si o tom co chceš, je mi to šumák :-))

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 1 Kvě 2010 19:25
Odpovědět 

e policeman - jak rikam, neodpovedel jsi no. :D

e policeman
Člen
# Zasláno: 2 Kvě 2010 08:08
Odpovědět 

PetrVesely
Vždyť já ti to neberu.Máš na to právo... Ale pravda to není.

Kozzy
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2010 18:31
Odpovědět 

Další velmi "morální" počin policie... začnou se vozit po lidech co u sebe mají nějaké zanedbatelné množství trávy, nebo dokonce jen "jointa" kterého rozhodně nechtějí prodat.Zásah na překupníky je dobrý, ale když se mají trestat lidi, co si někde v parku dají marihuanu, tak by se zrovna mohlo postihovat i pití piva na zahrádkách restaurací, protože je to společensky asi tak stejně nebezpečné. Toto beru jako buzeraci.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2010 19:34
Odpovědět 

Kozzy - presne tak, je to stejne absurdni. Ale to vis, straznici si na prekupniky netroufonou, oni si netroufnou vlastne na zadnou jinou vec, nez buzerovat ridice a nebo lidi za kraviny. A vzpomina, si jak tady jeden z nich psal, jak to maji nebezpecny, protoze kdyz zastavujou auto neví, kdo v nem sedi :) A ty bys chtel, aby honili prodejce fetu ?

petrpetr
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2010 19:53
Odpovědět 

PV copak oni MP mají nějakej nárok honit prodejce drog. Ty se mi snad zdáš. Jsi strašný h . . . .,

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2010 20:17
Odpovědět 

petrpetr - no jiste ze nema, ona nema totiz na nic. Ale kdyz jsde o honicku v autech a strileni po mladejch klukach, tak to jo :) Ale pohlidat aby se pred skolou neprodaval fet, to ne, to klico od MP menuzou . Jo udelat takhle boticky treba na sprejery, to by se jim toto zasahovalo, ale to by sprejeri museli drzet, tak jako auta.

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/134946/aut o-honicka-straznici-strileli-do-vzduchu-i-do-auta. html

petrpetr
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2010 21:25
Odpovědět 

PV hochu ty jsi mimo.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2010 22:14
Odpovědět 

petrpetr - takove vykriky do tmy, bez podlozeni argumenty, to dokazi i deti v mazerske skole. Chces poprit, ze napisto hlidani u skol aby se tam neprodaval malej deckam fet straznici obihaji parkoviste ?

tix0575
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2010 07:19
Odpovědět 

PV: tak kdypak se dočkám tvých hledisek pro posuzování společenské nebezpečnosti?? Nějak jsi to zamluvil :DD tak šup šup!!

petrpetr
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2010 09:05
Odpovědět 

PV nevím co je to mazerska skola. Na tvoje bláboly už ani nejde mět argumenty. Ty žiješ ve svém počítačovém světě a vidíš jen to co chceš ty. Názor jiných neuznáváš.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2010 09:19
Odpovědět 

petrpetr - nazor ? Vzdyt ty zadny nedavas :)

petrpetr
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2010 13:05
Odpovědět 

PV hochu kat ty to spěješ.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2010 13:20
Odpovědět 

petrpetr - jojo, co tvuj prispevek, to nazor ci argument.

petrpetr
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2010 14:41
Odpovědět 

PV ale tobě se nedá argumentovat.

e policeman
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2010 19:27
Odpovědět 

petrpetr
Ano, musím souhlasit.

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je jedna krát dva?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás PHP forum software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci