miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stížnosti / Městská policie 21. století
Autor Zpráva
PetrVesely
Člen
# Zasláno: 31 Kvě 2010 20:52
Odpovědět 

Vyborny clanek.

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=20100 53002

Co na to mistni Kobry 11 ?

:)

petrpetr
Člen
# Zasláno: 31 Kvě 2010 23:03
Odpovědět 

Jde ti na to říct jediné slušný člověk jezdí dle předpisů. Až dospěješ pochopíš. Až dopadneš jako já a nějakej b u z e r a n t jako ty ti řejede dítě v obci byt jako mi bydlím první barák za cedulý budeš rád že MP je a že měří zrovna u našerho. Nejsem MP ale mám krutou zkušenost.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 1 Čen 2010 05:51
Odpovědět 

petrpetr - pote se ti omlouvam za vse co jsem rekl a citim s tebou. Nicmene stake mam pocit, ze MP je tu proto aby pomahala lidem...

tix0575
Člen
# Zasláno: 1 Čen 2010 12:51
Odpovědět 

PV: pěkné slohové cvičení od nenormalizovaného psaníčka až po vznášedlo pražské policie :D Rada je jednoduchá,pokud se mu to nelíbí,tak se může obrátit na zastupitele a ti mu vše třeba vysvětlí nač všechno potřebují a dohlédnou i na tu štábní kulturu :P

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 1 Čen 2010 13:02
Odpovědět 

tix0575 - a co kdyz by straznicci zacali u sebe? Chapu ten smajlik na konci, vim ze mate lidi u zadku. Ale my vas taky :)

tix0575
Člen
# Zasláno: 1 Čen 2010 14:18
Odpovědět 

PV: sorry,chápu,že tam napsali hovadiny,ale dělat z toho tragédii,to mi přijde trochu ujeté. Pokud si myslí,že MP to napsala blbě,tak si může stěžovat a oni mu nějak vyhoví. Štábní písařská chyba se snad stane každému, nebo snad neděláš překlepy??

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 1 Čen 2010 16:54
Odpovědět 

tix0575 - nemluvim o preklepech, ty jsou jen k pousmani.

tix0575
Člen
# Zasláno: 1 Čen 2010 17:08
Odpovědět 

PV: samo,že by to mělo mít nějakou štábní úroveň, já se jich nezastávám, ale u PČR např byl program, který protokoly doplňoval automaticky a pak z toho lezly takovéhle věci :DD A to nědělali policajti, ale programátoři :D

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 1 Čen 2010 19:08
Odpovědět 

tix0575 - dovoluji si upozornit, ze vyvojar dela dle prani ZAKAZNIKA :)

tix0575
Člen
# Zasláno: 2 Čen 2010 08:33
Odpovědět 

PV: nikdy jsem si nedělal iluze o kvalitě manažerů PČR :D v tom s tebou souhlasím..ale ono to není jen u PČR

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 2 Čen 2010 11:06
Odpovědět 

tix0575 - take se divim mnohdy co zakaznik pozaduje ale pozaduje? zaplati? ... nemam problem ani duvod oponovat.

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je dvanáct děleno čtyři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás free forum software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci