miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stížnosti / ANTILASER (rušička)
Autor Zpráva
speedoch
Člen
# Zasláno: 21 Úno 2011 20:27
Odpovědět 

Ahoj všem, používám v autě už 2.roky aktivní rušičku laserového měření.
Nikdy nebyl problém, ale zdá se mi, že už po tomto začínají dost šlapat.

Vyhrožování pokutou 100tis Kč a zabavení vozu. Zatím jsem to vždy ustál, ale....

Neví někdo přesně na co mají v případě podezření na rušičku policisté právo?
Děkuji

Citizen X
Člen
# Zasláno: 22 Úno 2011 09:43
Odpovědět 

Policisté nemají právo na nic. Za to ty máš právo jezdit jako hovado a výhledově někoho zabít nebo zmrzačit.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 22 Úno 2011 12:35
Odpovědět 

Na tohle doporučovala jistá literární a filmová postava omývání přirození vlažnou vodou nebo pohyb na čerstvém vzduchu.

Citizen X
Člen
# Zasláno: 22 Úno 2011 18:46
Odpovědět 

Jenže ta literární postava pak nebrečela někde před vyšetřovatelem a nelitovala...

e policeman
Člen
# Zasláno: 23 Úno 2011 21:14
Odpovědět 

volkswagen
V podstate,syrové a holé, jsi mi vlastne sympatický.Ale nemohu se zbavit dojmu, ze jsi velmi JEDNOSTRANNÝ.A to doslova.Umrel Ti nekdo blízký důsledkem jednání osoby, která nerespektovala /a ted s%ru na zákon/nepsaná pravidla slusnosti a ohleduplnosti v provozu na silnici?asi ne.jinak bys mluvil zcela odlišně.zazil jsem dost,a to i pri jezdeni autem,motorkou,ctyrkolokou-je mi 40 let.jsou veci,ktere se proste nedelaji a naopak jsou veci, ktere se delat musi!a proto,kdo ma v plechovcde antiradar ma zrejme duvod jej mit=jezdi jako prase.Zcela jednoducha dedukce.Co Ty na to?
speedoch
Já Ti dám rušičku,že Ti bude kozlík malý :-))

Pozn: V obci za 60km/h a na dálnici za 140km/h Vás nikdo brát nebude.A to tvrdím s 99% jistotou.Jestli se Vám to nelíbí,kupte si vrtulník nebo letadlo,bude to rychlejší a bez pokut.

petrpetr
Člen
# Zasláno: 24 Úno 2011 13:32
Odpovědět 

policeman. no údajně třeba Vyškov nebo Prostějov v obci 54 a už to berou. Tady u nás Kroměříž Zlín 61 i státní i městské.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 24 Úno 2011 13:37
Odpovědět 

CitizenX: Žádného pláče ani lítosti jsem si tu nevšiml, pán se slušně zeptal a dostalo se mu hysterické reakce a spílání do hovad.

epoliceman: Nekmme trolly a pojďme to probírat jinam, zbytečně tu dáváme offtopic příspěvky místo toho, aby se tu řešil dotaz.

e policeman
Člen
# Zasláno: 24 Úno 2011 14:30
Odpovědět 

petrpetr
U nás 63km/h a výše...
volkswagen
Jo,končím.Sorry

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je šest děleno dva?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás discussion forum software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci