miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stížnosti / MP to přehání!!!
Autor Zpráva
hlousis
Člen
# Zasláno: 12 Bře 2011 06:17
Odpovědět 

Zdravím

Dnes v ranních hodinách jedu se známejma v autě a předemnou si to valí MP, která si to valí a zastavuje auto před sebou. Přibrzdím i já! V tu chvíli nevím zda chtějí mne nebo ty předemnou. Po chvíli když jeden strážník jde k auto před nimi dávám blinkr a chci je předjet. Z niceho nic ten lempl co řídil auto MP votevře dveře tím stylem, že jsem mu je málem urazil. Zastavím stáhnu okno a tážu se ho zda je normální a on na nás cituji : "jeďte doprdele". Kolega vedle mne si to vzal k srdci a hned zavolal státní policii. Já mezitím zacouval za ně a čekal na příjezd Pčr. Po chvílce čekání za mnou přiběhl ten zdovolením KRETÉN, že stojím na zákazu a už to bylo!! Oni puštěné majáky a já za nimi s výstražnýma. Chtěl po mě doklady, dal jsem mu jen ŘP a TP a on střelhbitě ať mu dám občanku. Odmítl jsem a hned jak si mne někam předvolá. Po chvilice jsem mu tedy tu občanku taky dal a už to jelo! Vytáhl si z kapsy nejspíše osobní telefon a začal si mne fotit, na požádání ať mne řekne svoje číslo odznaku odmítl a nechtěl se se mnou bavit, je tedy pravda že po chvilce mi ho už řekl ale to nic nemění na tom, že po mě chtěl 2000kč za " přestupek". Mezitím přijela Pčr, které jsme vše popsali ale ve finále se k tomu nechtěli vyjadřovat a odjeli. Já jsem s ním začal psát správní řízení( vlastně spíš moje vyjádření) a po pár minutách začal hudrovat jménem zákona blablabla ať to dopíši. Je pravda že jsem to mohl celkem řešit tak 30 minut, ale on nemá možnost jakýmkoli způsobem mě omezit ve psaní. Do vyjádření jsem chtěl napsat číslo strážníka co jednal jak největší hovado, ale bohužel jsem zapomněl číslo odznaku a na opětovný dotaz mi řekl že ho opakovat nebude, že mi ho jednou řek. Chtěl jsem se podívat osobně ale začal mi svítit do očí baterkou ařvát ať k němu nechodím. Vše dopadlo tak, že mi ten cár papíru vytrhl z ruky sedl do auta a odjel. Kolega s ním chtěl "zaprotokolovat" jeho chovanání (nevím zda jeto či není možné) nicméně odmítl s tím, že nic takového nevedou. Podle kolegy mne měl před jakoukoli jeho otázkou poučit taky to neudělal. Je to prostě normální aby takovejhle zmetek dělal to co dělá? Jelikož jsme byli dost namíchnutý jeli jsme hned na stanici ale tam nám řekli že neordinujou ať příjdem za dne! Mám z toho celýho vystoupení pár video nahrávek ale bohužel nemám celý záznam. Myslíte, že na magistrátu mám šanci na úspěch? Má to cenu si na toho **** stěžovat?

antimp
Člen
# Zasláno: 12 Bře 2011 08:34
Odpovědět 

V jaké prdeli se to stalo?

pepa
Člen
# Zasláno: 12 Bře 2011 11:28 - Změnil/a: pepa
Odpovědět 

zajímavý příběh...

hlousis
Člen
# Zasláno: 12 Bře 2011 11:32
Odpovědět 

Vše se stalo v "prdeli" Hradec Králové. Co myslíte jak dopadnu? Má to cenu dávat na toho **** stížnost?

josef107
Člen
# Zasláno: 12 Bře 2011 13:24
Odpovědět 

Každopádně ano. Můžeš si nají i jen internetovou adresu a tam to napsat. Uvidíš co se bude dít. Číslo nevadí oni si zjistí-kdo to by v tom čase. Nebo napiš stížnost rovnou na prokuraturu. Můžeš jít taky na státní policii a oznámit -zneužití pravomoci MP a oni to budou muset prošetřovat. Foto si můžeš pořizovat jak chceš. Není to zakázané. Spíš prospěšné.

V HK jsem taky bojoval s MP dostal jsem pokutu 300- nezaplatil Po 3 letech exekuce na 500 kč- ale úřad zaplatil 240 kč na poštovném. aspon něco pro stát.

petrpetr
Člen
# Zasláno: 12 Bře 2011 20:12
Odpovědět 

hlousis no na žádnou prokuraturu ani PČR asi nechod, ale normálně na magistrát určitě tak se nemají co chovat. A video ti bude k dobru. Jen je ta tvá historie nějaká divná. Prve víš že zastavují auto před tebou a pak hned zas nevíš jestli nezastavují tebe. Když má zaplé majáky tak ho máš bezpečně objet ne těsně kolem něj. Nevíš koho stavěli a proč, jak rychle potřeboval být venku z vozu no a v noci asi takovej provoz nebyl aby jsi nemohl víc objed. No a na tom zákazu si taky neměl co dělat, ani se nedivím že ta PČR odjela a nic nedělala. Ale jak říkám do p...... tě nemají co posílat to bych si určitě stěžoval na magistrátu.

hlousis
Člen
# Zasláno: 12 Bře 2011 21:59
Odpovědět 

Tu stížnost podávat na Magistrát města nebo na městkou policii?

petrpetr
Člen
# Zasláno: 13 Bře 2011 08:44
Odpovědět 

To záleží na městě , větší MP mají své oddělení kontroly, menší řeší přímo starosta.

Pelikan
Člen
# Zasláno: 22 Bře 2011 19:35
Odpovědět 

hlousis
no to mi je záhadou tak ty jedeš za MP a nedodržuješ vzdálenost? a ještě zastavíš v zákazu zastavení? no to by jsi mohl mít 10 videi a oznamoval bych tě .......... žádná pokuta na místě

hlousis
Člen
# Zasláno: 29 Bře 2011 01:19
Odpovědět 

Chytrolíni zprávní řízení je za mnou :-) ani kč jsem nezaplatil ..... týpek na üřadě mi ještě sám říkal že měšťáci jim jenom přidělávaj papírování... :-)

e policeman
Člen
# Zasláno: 1 Dub 2011 21:58
Odpovědět 

hlousis
Tak to gratuluji!Mnoho kilometrů Ti přeji.

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je jedenáct mínus šest?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás forum script miniBB™ © 2001-2018, Strážníci