miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stížnosti / Chovani ridice policejniho Passatu
Autor Zpráva
Jarek02
Člen
# Zasláno: 4 Lis 2011 00:12
Odpovědět 

Dalnice D1, okoli Jihlavy, pracovni den, chvili pred polednem.
Ano, prave tady se odehral muj pribeh: na dalnici byl stredne husty provoz, v obou pruzich auta, jel jsem zhruba 125km/h. Priblizili jsme se k rade TIRu jedoucich v pravem pruhu, jedoucich zhruba 80km/h - postupne se tedy vsechny auta zacala radit do leveho pruhu a protoze tim padem doslo i ke zkraceni rozestupu na polovinu, vsichni taky zacali lehce brzdit. Kdy jsem mijel TIRy, stale jeste jsem jel neco kolem 100km/h. Mezi TIRy bylo i nekolik osobaku a jake bylo me prekvapeni kdyz jeden z nich nahle hodil levy blinkr, ve stejnem okamziku ridic zapnul modra blikajici svetla vzadu a aniz na neco cekal, okamzite se zacal radit do leveho pruhu, pred ridice prede mnou. Ridic mel nastesti rychle reakce a tak stihnul zaslapnout brzdu. Ja takt daval pozor a tak jsem stihnul zaslapnout brzdu i ja.
Clovek si rika ze policie asi stiha spoustu zlocincu, pochopi ze pritom ridice za sebou trochu ohrozi (co by se stalo kdyby policejni ridic nejprve pustil majacky a teprve pak vybocil?).
Policejni Passat ale vzapeti vypnul majacky, snizil opet rychlost na 80km/h a zaradil se pred prvni TIR v rade.
Nedalo mi to a na jednani pana rychleho policejniho ridice jsem si stezoval - nechci se zabit jen proto ze si nekdo potrebuje neco dokazat....
Myslim ze vysledek neni prekvapujici: "dle zaznamu kamery policista pouzil majaky v souladu se zakonem pri zastavovani auta na dalnici a nedoslo pri tom k zadnemu ohrozeni bezpecnosti silnicniho provozu.
Uprimne receno bych se citil bezpecneji kdyby nasi bezpecnost hlidali policie takto radeji nehlidala....

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je jedna krát dva?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás easy forum software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci