miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stížnosti / šikana ze strany strážníka
Autor Zpráva
dzidzi
Člen
# Zasláno: 18 Čec 2013 09:24
Odpovědět 

Jel jsem v jednosměrné ulici, přede mnou auto městské policie bezdůvodně bez směrovky zastavilo! Zatroubil jsem, ale to jsem neměl dělat, vyběhl z auta strážník a hned se mi postavil před auto, zabránil mi v odjezdu! Za mnou se nahromadili další vozidla, strážník stále stál před mým autem, pak mi stále ukazoval ať odjedu na stranu, nevím z jakého důvodu, ale odstavil jsem vozidlo na stranu! Chtěl po mě doklady a ať si vystoupím, nic jsem mu nedal, zůstal jsem ve vozidle, protože dle zákona o obecné policii dle §12 nebyly důvodu k prokázání totožnosti! Furt venku něco vykřikoval, nereagoval jsem! Pak si vyfotil mé vozidlo a snažil se i vyfotit mě, což jsem mu neumožnil! Když mi uhnul z před vozidla, odjel jsem! Druhý den jsem zašel na městskou policii za ředitelem abych tuto záležitost vyřešil! Ještě před vstupem na stážnici, mě strážník který stál před služebnou spolu s dalšími, zase slovně napadl a vyhrožoval mi prstem! Šel jsem ke stálé službně a nechal jsem si zavolat řediele, přišel zmíněný strážník a chtěl opět po mě doklady a byl arogántní! Jen jsem mu řekl že si léčí komplexy a dál se ho nevšímal, přišel poté ředitel, vše jsem mu vylíčil. Ten mi řekl, že jsem měl vyčkat a neměl troubil, ale pravidla silničního provozu platí snad pro všechny i pro měšťáky! On mi odpověděl, že si s dotyčným promluví, samozřejmě se ho zastával!!
Prosím o radu co mám dělat!!! Předem moc děkuji!!

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 18 Čec 2013 13:48
Odpovědět 

Mas v aute na prednim skle kameru? Ne? Tak to je prvni rada co mas udelat... K tomu co bylo ti to nepomuze ale priste se nebudes muset ptat.

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je dva krát jedna?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás open source forum script miniBB™ © 2001-2018, Strážníci