miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stalo se Vám / pokuta za parkovani nabouraneho auta
Autor Zpráva
grimir
Člen
# Zasláno: 13 Říj 2013 15:37
Odpovědět 

Dobry den, rad bych se zeptal zda-li je mozne dostat pokutu za to ze nabourané vozidlo( není odepsane, doslo k srážce s protijedoucím vozidlem, nikoli však čelně. Je prohnutý plech nad kolem a samotné kolo je také zkřivené, takže se s vozidlem nedá jet.) stoji před domem kde bezne majitel parkuje? Ptal jsem se par lidi a bylo mi řečeno, ze pokud auto nebrání provozu, coz nebrání a má stk, coz také má není důvod k peněžní sankci. Pokuta presto byla dána a uhrazena, nicméně bych se rad zeptal někoho ve veci znalého.

Mockrat Děkuji za odpoved a preji hezky den

tix0575
Člen
# Zasláno: 13 Říj 2013 18:38
Odpovědět 

aby se jednalo o přestupek, muselo by vozidlo být vrakem. To znamená, že by nejdříve musel být majitel vyzván k odstranění vraku a vozidlo označeno. Teprve po dvou měsících by se dalo jako vrak odtáhnout a po dalších dvou zlikvidováno jako odpad. Pokud tedy vozidlo má rz a zaplacené pojištění, není důvod. Jakou právní kvalifikaci tomu dali? Nejedná se o nějakou vaši místní upravu? ;)

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 14 Říj 2013 04:46
Odpovědět 

. Pokuta presto byla dána a uhrazena - a to se ptas az ted?

grimir
Člen
# Zasláno: 15 Říj 2013 16:54
Odpovědět 

Ptám se až teď, protože jsem to jednak neplatil já a navíc pokuta byla uhrazena co nejdříve, aby z toho nebyli další problémy. Někam napsat mě bohužel napsat až poté:-(.

Jakou právní kvalifikaci tomu dali se ještě zeptám a napíšu, přesto Vám prozatím velmi děkuji

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je osm děleno čtyři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás bulletin board software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci