miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stalo se Vám / špatné parkování a lísteček za stěračem
Autor Zpráva
Dave27
Člen
# Zasláno: 15 Led 2014 19:14
Odpovědět 

Zdravím přítomné,
stala se mi dnes nemilá věc. Jel jsem přihlásit nový vůz a hned jel do práce. Zaparkoval jsem, přiznávám, formálně v křižovatce tvaru T, byť jde o silnici s minimálním provozem, a která slouží jako parkoviště všem. Ani ne po dvou hodinách od nasazení značek jsem měl za stěračem lístek o podezření ze spáchání přestupku za stání v křižovatce (Podnádražní x Paříkova, Praha), s tím, že věc bude do 5 dnů předána správnímu orgánu.
Ptám se, je lepší se zastavit na příslušném oddělení MP a pokusit se domluvit, příp. zaplatit blokovou pokutu nebo čekat, až přijde nějaké oznámení o zahájení řízení? Díky za info.

Dave27
Člen
# Zasláno: 16 Led 2014 21:18
Odpovědět 

Tak jsem to nakonec vyřešil osobní návštěvou a bločkem za 200,-. Lepší než se dohadovat s úředníkem z magistrátu nebo obvodním soudcem

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je šest děleno tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás online community script miniBB™ © 2001-2018, Strážníci