miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stalo se Vám / proberte se!
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
Ceasar
# Zasláno: 17 Čec 2007 17:26
Odpovědět 

Vsadím se, že "Admin" se alespoň 5 krát pokoušel v minulosti dostat k Městské policii, ale bohužel zjistil, že na to nemá. Buď fyzicky, nebo (bráno podle jeho odpovědí) spíše mentálně. Taky asi vyfasoval i nějakou pokutu od Městské policie. Zastávám naprosto stejný názor jako "Petr". K tobě "Admine" snad jen jedno. Vyjadřuj se na tomto fóru dál. Co věta, to perla. Co věta, to pohled do tvé duše. Ztrapňuješ se jen ty sám..

Petr PP
Člen
# Zasláno: 17 Čec 2007 17:58
Odpovědět 

To pepek:

Já jsem netvrdil, že se podle zákona evidují jen obodované přestupky. Já jsem říkal, že neobodované přestupky se do centrál. registru (zpravidla) nedostanou. To, že to je nějaké porušení předpidů, že se tam nedoatnou, je nabíledni. Ale prostě to tak bývá.

pepek
Člen
# Zasláno: 17 Čec 2007 18:34
Odpovědět 

Milý pohádkáři, a co další zajímavého nám tu napíšete? Jak se cestou někde přestupky ztratí, jak jsou zauzlované dráty na síti a nepropustí dál část dat (zpravidla)? Běžte si raději hrát na písek s bábovičkou a lopatičkou a nezesměšňujte se tady.

Petr PP
Člen
# Zasláno: 17 Čec 2007 19:14
Odpovědět 

To pepek:

K tomuto tématu už nemám co dodat. Vše jsem už napsal.

Btw ... normální člověk při diskuzi používá pouze argumenty. Invektivy v diskuzi nemají co pohldávat, k řešení problématiky nijak nepřispívají. Pouze do dikuze zavádí zbytečný emoční náboj. Dalo by se říct, že invektivy do diskuze zavádí ten, komu jde spíše o to pohádat se, vybít se. Je zajímavé, že v prakticky v žádném vašem příspěvku na invektivu nezapomenete. Nemá to nějaký hlubší kořen u vás?

stezii
Člen
# Zasláno: 12 Říj 2007 13:40
Odpovědět 

PRO PETRA, PRVNI PRISPEVEK
--------------------------------------------------

Jak muzete bytostne nesnaset neco jako prechazeni mimo prechod? zijeme snad v nejakym pocitaci nebo co? jedte se podivat do stredniho vychodu ,tam nikdo nesviti, neblika - v nemecku taky ne :D - a vsichni normalne zijou... to o cem , sefe, mluvite je prebirani amrikanismu do evropy - vsechno tip top, na vsechno regule predpisy.. a kde je kazdodenni svoboda, pocit volnosti apodobne? kdyz prechazim, tak se podivam, nechcu umrit. nejsem debil! ak do a nepodiva se, ma holt smulu. samozrejme ze pokud budu ridit tak uz se musim chovat podle pravidel,ktere psolecnost urcila. ale nechte K*Urva na pokoji lidi, kteri se snazi normalne zit a nikomu nic nedelaji. Kdyby ste se mi snazil dat pokutu za prechazeni mim,o chodnik, utekl bych. sorry ale utekl bych

alik
Člen
# Zasláno: 12 Říj 2007 23:44
Odpovědět 

Chlapče, a co kdybys jako řidič někoho přecházejícího mimo přechod sejmul? A kdyby jsi před tím viděl měšťáky, jak na toto nereagují? To by asi na velitelství MP chodily stížnosti, že si toho strážníci nevšímají. Pochop, že tím, že na takové přestupky dohlížejí, chrání jak řidiče, tak i ty pěší človíčky!

kumbayo
Člen
# Zasláno: 2 Lis 2007 18:10
Odpovědět 

Tak u MP v Tanvaldě?V tom Tanvaldě mezi Smžovkou a Desnou?Jak tam s tebou dělá(možná už dělal) ten psychopatickej starej dědek?Původně černé(dnes jistě prokvetlé)vlasy a knír,tak 1,75 metu?Vzhled a chování typického,bolševického lampasáka?To se máš čím chlubit!!!Ale ono je jistě snazší a jednodušší vydělávat si na živobití buzerací než hlídáním a kontrolováním našich snědých spoluobčanů z tamní komunity.Natož je ještě honit ukradnou-li staré babce peněženku.Tomu se umíte pouze smát,že?

444
Člen
# Zasláno: 5 Lis 2007 13:41
Odpovědět 

Petře,
Tohle není seznamka.Zkus on hledá jeho na www.seznam.cz

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je jedna plus pět?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás forum script miniBB™ © 2001-2021, Strážníci