miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stalo se Vám / Ztracená pokuta
Autor Zpráva
Thao
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2014 15:44
Odpovědět 

Dobrý den
Předevčírem se mi stala nepříjemná situace, při které jsem dostal pokutu pod vlivem alkoholu za rušení nočního klidu a tuším i výtržnictví. Nemám v úmyslu něco zpochybňovat ale pokutu jsem ztratil (1000kč). A co je ještě horší stalo se mi to v Novém Jičíně a teď jsem v Brně, neboť jsem musel další den ráno odjet kvůli škole. Neporadí mi někdo jak s daným problémem naložit? Zajít na MÚ nebo na policii v Brně? A za ztrátu pokuty jsou nějaké sankce? O.o
Předem vám děkuji za odpovědi.

Měl bych dodat, že se v daných problémech moc nevyznám a proto nevím, jestli to byl blok nebo ne a kvůli alkoholu si ani nejsem jistý, zda to byli MP nebo státní :/

Thao
Člen
# Zasláno: 26 Bře 2014 16:11
Odpovědět 

Hej borci docela to spěchá :D opravdu se nenajde někdo, kdo měl podobnou situaci? O.o

matys
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2014 12:13 - Změnil/a: matys
Odpovědět 

Tak pane Thao, pokutu za výtržnictví dostat nemůžete, je to totiž trestný čin. Za rušení nočního klidu je 1000Kč maximální výše blokové pokuty. To nejmenší, co můžete, je stavit na MP Nový Jíčín, kde přestupek najdou v počítači a pokutu budete moc zaplatit. Sankce za ztracení bločku není. Pokud zajdete na MP nebo PČR v Brně nebude vám to nic platné, jelikož jsou to uplne jiné instituce. PČR je samozřejmě jenom jedna. Ale MP je každá jiná "firma". Sdílení informací o přestupcích mezi nimy není možné. Ovšem teď se dívám na datum vašeho příspěvku. Vzhledem k tomu, že na úhradu blokové pokuty máne 15 dnů, které se počítají od dalšího dne, kdy byla bloková pokuta udělena, nemá asi cenu na MP jezdit. Praxe je taková, že než bude věc předání exekutorskému úřadu, dostanene min. jednu výzvu k zapalcení a bez navýšení částky. Takže v klidu.

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je sedm mínus šest?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás easy forum software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci