miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stalo se Vám / Černý pasažér v autě MP
Autor Zpráva
osobne
Člen
# Zasláno: 18 Úno 2008 15:07
Odpovědět 

Černý pasažér v autě MP: link.
:-)))

Citizen X
Člen
# Zasláno: 18 Úno 2008 15:19
Odpovědět 

U nás ve městě pracuje u MP jeden strážník (pro Pepka a spol. obecní zřízenec, póvl, kretén a nízkointeligent), který je špičkový odborník na hady a podobnou "havěť". Odebírá periodika a literaturu snad z celého světa, sám píše do odborných časopisů apod. A tenhle strážník jezdí odchytávat hady v celým kraji, protože takovýho znalce nikde v okolí nemají.

To jen tak na okraj, abych dokázal, že u MP skutečně nepracujou jen samí pitomci, jak se to tu občas Pepek a spol. snaží prosazovat.

hern
Člen
# Zasláno: 18 Úno 2008 20:50
Odpovědět 

Já si myslím, že Pepek dostal od nějakého Mpíka pořádně pendrekem po hubě a proto je takový. Ani se nedivím, že vyfasoval :)))

volkswagen
Člen
# Zasláno: 19 Úno 2008 09:53 - Změnil/a: volkswagen
Odpovědět 

CitizenX
Jenom bych poznamenal že od vás stále čekám na ten link na statistiku o použití zbraní

Citizen X
Člen
# Zasláno: 19 Úno 2008 15:40
Odpovědět 

Link na netu neznám, ale např. na PA je na toto téma mnoho literatury+bak. a dipl. prací.

milancukrar
Člen
# Zasláno: 19 Úno 2008 16:20
Odpovědět 

snad Vám není smutno po Pepkovi?

volkswagen
Člen
# Zasláno: 20 Úno 2008 09:36
Odpovědět 

CitizenX:
Tak já bych rád něco konkrétního, přece tam kvůli vám nebudu trávit celý den, snad máte nějakou relevantní publikaci ne?

Citizen X
Člen
# Zasláno: 20 Úno 2008 09:55
Odpovědět 

Mám jich několik. Dalším zajímavým faktem je, že většina použití střelné zbraně policisty je na vzdálenost 2-6 metrů. Tomu by se měla přizpůsobit výuka a střelby. Mířenka je základ, to je jasný, ale pak to chce drilovat tasení a pudovku.

K tý literatuře ti odpovím ve stylu Pepka: kdo chce a není nízkointeligent, ten si literaturu najde.
Neber to ve zlým, ale alespoň vidíš, jaký to je diskutovat ve stylu Pepek a spol. K ničemu. Proto je tenhle web pohřbenej.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 20 Úno 2008 10:55
Odpovědět 

Citizen X

Báječné, skvěle diskutujete. Protože vás Pepek uráží, mě neodpovíte. Tak si to nabouchejte. Beru to jako že nic nemáte a nemám se s vámi dál o čem bavit.

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je šest plus jedna?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás bulletin board software miniBB™ © 2001-2021, Strážníci