miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stalo se Vám / fotografie policie
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
bobr
Člen
# Zasláno: 5 Čec 2008 11:05
Odpovědět 

Pane "miluno" :-) Mně se zase nelíbí, že když někdo něco "prosere", hledá kličky, jak se z toho vylhat. Viz "osoba blízká". Tenhle web je přeci jen o tom, jak se vyhnout oprávněně uložené sankci, viz 90 procent příspěvků. Ale jak říkám, všude se najde vůl. Samozřejmě i u MěP. Tak si na ně stěžujte. Nahrajte jejich protiprávní chování. Předložte to vedení města. Zatím jste tady našli pouze chybnou ústroj, na kterou poukazujete. Ano, je to chyba. Ale chyba potažmo toho města, které strážníky vystrojuje. Né strážníků. Daleko větší chyba je podle mě, zastavit v zákazu zastavení a pak se ohánět osobou blízkou.. Na vaší tužbu z poslední věty reagovat nebudu. Udělejte si to sám. Jak je libo.

miluna
Člen
# Zasláno: 5 Čec 2008 13:21
Odpovědět 

Já si stěžoval a??? výsledek?? nula, nic, žádná odpověď (tedy až na bláboly jednoho strážmistra, který to dostal asi rozkazem, chudák). Pan starosta, mimochodem člen KSČM a předlistopadový funkcionář, na to vůbec nereaguje a svévolné aplikování vyhlášek v našem městě vesele pokračuje.

nnn1
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2008 15:52
Odpovědět 

antimp
Jsi šílená ubožák! Policie je to samí co ty- abyčejní lidi- a když by si někdo vyfotil tebe, v nějaké nepříjemné věci, tak bys asi mluvil jinak! No jo, dnes lidé chtěj, aby se k nim druzí chovali pěkně, ale aby oni se chovali k ostatním dobře- to ne!! A BUĎ RÁD, ŽE POLICIE EXISTUJE, KDYBY NEEXISTOVALA, BYL BI TU MNOHEM VĚTŠÍ ZMATEK NEŽ TU JE!! TAK RAČI PŘEMÝŠLEJ I TY, JO!?!!

nnn1
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2008 15:56
Odpovědět 

miluna
Roman
OBA JSTE STEJNÍ UBOŽÁCI, KDO PODKOPÁVÁ JEDEN DRUHÉHO, JE VELKEJ UBOŽÁK.bobr
TY TAKY NEJSI O MOC LEPŠÍ

nnn1
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2008 15:57
Odpovědět 

bobr
a ty nejsi o moc lepší než oni

nnn1
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2008 16:00
Odpovědět 

miluna
všichni policajti nejsou špatní, A ŽÁDNÝ ROZHODNĚ NENÍ HLOUPÍ!!

miluna
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2008 16:13
Odpovědět 

to nnn1, nezapomeň po sobě důkladně promazat historii, ať máma nepozná, že jsi měl zapnutý její počítač . Jinak jsi na týden bez večerníčku.

nnn1
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2008 16:23
Odpovědět 

miluna
děkuju za připomínku, ale já na pc být můžu. Možná někdo se za to musí zodpovídat mamince, ale já ne- netvrdim že ty se máš zodpovídat, prostě někdo neurčitý

Roman
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2008 18:10
Odpovědět 

nnn1:
Vyjímečně musím s milunou souhlasit.Jo a chtělo by, abyste se nejdříve naučitl/a pravopis v tom trošku plavete, že?

Crozz
Člen
# Zasláno: 27 Říj 2008 18:37 - Změnil/a: Crozz
Odpovědět 

Zákon č. 40/1964 Sb Občanský zákoník
§ 12

(1) Písemnosti osobní povahy, podobizny, obrazové snímky a obrazové a zvukové záznamy týkající se fyzické osoby nebo jejích projevů osobní povahy smějí být pořízeny nebo použity jen s jejím svolením.

(2) Svolení není třeba, použijí-li se písemnosti osobní povahy, podobizny, obrazové snímky nebo obrazové a zvukové záznamy k účelům úředním na základě zákona.

(3) Podobizny, obrazové snímky a obrazové a zvukové záznamy se mohou bez svolení fyzické osoby pořídit nebo použít přiměřeným způsobem též pro vědecké a umělecké účely a pro tiskové, filmové, rozhlasové a televizní zpravodajství. Ani takové použití však nesmí být v rozporu s oprávněnými zájmy fyzické osoby.

qqq
Člen
# Zasláno: 30 Říj 2008 08:50
Odpovědět 

ak si myslím, že pan Bobr bude patřit mezi členy Městské policie, absolutní netolerance a květnatý slovník to jen přikrášlují

Miluna: Pokud soudíte pdle tohoto, tak antimp alias pepek a mnozí další anarchisté brojící proti městské policii musí být dle svého slovníku a jednání nejméně ředitel všech městských policií :-)))

miluna
Člen
# Zasláno: 30 Říj 2008 17:55
Odpovědět 

Myslím naopak že pán s nickem > antimp < není ředitelem žádné z městských policií :-) Nemá MP rád a ani se mu nedivím, přistupuje v komunikaci s jejími členy a fans v duchu přísloví ,,nahrubý pytel - hrubá záplata,, opět se mu nedivím. Jen mám takový dojem, že je to stejné, jako házet hrách na zeď, málo který MP má tolik sebereflexe a inteligence aby sám poznal, jak je směšný a proč tolik lidem vadí. Takhle má ještě navíc dojem, že bojuje správným směrem.

Mimo to, včera a dnes jsem měl opět za stěračem jako jediný papírek (včera dokonce v EURO deskách aby nezmokl) napadlo mne, co kdybych těm darmošlapům odmontoval stěrač? Kam to budou strkat? Ano, správná úvaha, do pr..e :-)

alik
Člen
# Zasláno: 30 Říj 2008 22:00
Odpovědět 

miluna: Já myslím, že každý z MP má dostatek až přebytek inteligence na to, aby přebil Vás a antimpa - pepka.

qqq
Člen
# Zasláno: 31 Říj 2008 10:27
Odpovědět 

miluna

Miluno s ohledem na skutečnost, že nadává a snaží se urazit i i mě, jako policistu, tak Vaše úváha není vůbec relevantní.
Tento člověk nemá rád nejenom městskou polici, ale i policii ČR... jeho slovník je na úrovni hospody IV. cenové skupiny alias parlamentu. Tady bych to viděl na výrazný osobnostní problém. Nevím kdo tady z diskutujících strážníků a mě jako policisty (a jsou zde i asi i další policisté) argumentuje tak, že musí antimp alias pepek odpovídat v duchu "hrubý pytel hrubá záplata". Tady je to bohužel naopak - ten, kdo hrubě útočí a uráží, je tento člověk.

Osobně si myslím, že neprošel testy k MP ani k PČR a takto si léčí svůj komplex. I takové prípady znám, a tato osoba do nich naprosto přesně zapadá.

Je zajímavé, že mě strážníci ani policisté nezastavují, nedostávám lístečky za stěrač ani botičky a neodtahují mi auto... a to ani tam, kde mě neznají. Do Prahy dnes jezdím 5x týdně, parkuji na Praze 1, 4, 5, 7, na zónách apod. to samé jinde, kde jezdím - i ve svém soukromém autě a v okolí PF UK, kde dělám dizertaci... a hle zaparkuji tak, že mě nikdo nemusí sankcionizovat.
Opravdu zajímavé.

miluna
Člen
# Zasláno: 31 Říj 2008 12:30
Odpovědět 

zřejmě jste milý pane qqq anděl ani já nemám jinde problém, pouze v naší ulici, je to patrně v duchu - stěžoval si, osolíme ho hajzla! Víte opravdu to unesu a nějak mne to nerozhází, jen ve mě takový přístup, spolu s některými příspěvky z této diskuse, dokonale dotváří obraz o MP.

miluna
Člen
# Zasláno: 31 Říj 2008 12:38
Odpovědět 

je to tedy totálně offtopic ale přesto, přečtěte si to prosím pozorně a shlédněte odkazované video na YT, nezapomeňte samozřejmě na popisky postaviček na videu. Čekám co mi k tomu potom napíšete, jestli se takhle chová normální policista, ještě ke všemu v dost vysoké funkci.

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=20081 02701

qqq
Člen
# Zasláno: 4 Lis 2008 10:48 - Změnil/a: qqq
Odpovědět 

miluna
ad 1 - pokud vím, tak tento web je zaměřen na městskou policii a nikoliv Policii ČR... nebo že by to někteří diskutující měli v hlavě již zmatené :-)

ad 2 - dfens... nu což na to říci. Napsal to někdo, kde se ani nepodepíše. Pokud taková tvrzení berete za holý fakt, tak to Vás lituji... nebo naopak zkuste se zamyslet, pokud by policie vyšetřovala třeba vás a třeba ze závažného činu a policisté by řekli - důkazy nejsou, jenom tvrzení nějakého anonymního pisatele, tak Vás zavřeme... jak by se Vám takové tvrzení líbilo, když už se účastníte pranýřování jiných?!

ad 3 - s tím lístečkem Vám opravdu nevěřím. Podle vlastních zkušeností z ulice i zkušeností mých podřízených i kolegů z městské policie je to zpravidla trochu jinak, než jak postižený/pachatel uvádí. Opětovně - nemohu posodit nic k čemu nemám relevantní podklady. co odemne požadujete, abych Vám dal za pravdu??? Pokud podáte přesvědčivý důkaz, tak potom ano, i když Vám to bude na dvě věci...

miluna
Člen
# Zasláno: 4 Lis 2008 14:30
Odpovědět 

to qqq, napsal jsem že je to mimo vlákno, s panem který se skrývá za nickem D-fens nemusíte souhlasit, to je samozřejmé, nikdo vám váš názor nebude brát. Jen mne zajímalo to odkazované video kde Vilda (kriminálník) nadává majorovi kriminálky slovy ,, co je sem pouštíte vy ....... ,, to je příliš silná káva nemyslíte??? Ten konflikt s nějakám cikánem kdy po výzvě aby se legitimoval, odvětí ,,hovno ti ukážu ty pičo,, bych nepovažoval až tak za závažný.

Jestli mi nevěřite, vaše věc, nemám to jak věrohodně dokázat, snad jedině nafotit kompletně naší ulici, několikrát po sobě před průchodem hlídky MP a po ní. To jsem ochoten udělat (pokud zrovna budu mít chvilku času se tím zabývat) vzniklý dokument mohu zaslat třeba adminovi, bude toho asi pěkná porce.

alik
Člen
# Zasláno: 4 Lis 2008 15:13
Odpovědět 

MIluna: Pokud je to tak jak tvrdíte, tak se divím, že se již dávno nebráníte, takže si za to tak trochu můžete i sám. Ale stát se mně u nás toto samé, tak by se na MP divili, co by se dělo. Ovšem jak už jsem někde psal, u nás problémy se strážníky nejsou a pokud potřebuju pomoci, volám je a nikoli PČR, ptž na ty bych čekal týden.

miluna
Člen
# Zasláno: 4 Lis 2008 19:18
Odpovědět 

alík, víte mne to nijak nepoškozuje a čas je příliš vzácný abych s ním plýtval na takové žabomyší války. Jestli máte nějaký zaručený návod, sem s ním. Ale nehodlám si dělat z takové věci životní prioritu, to opravdu ne. Napíšu to tady na fóru, maximálně stížnost a čakám že se něco stane, nestalo se nic, taky dobře alespoň vím co je protistrana zač.

krisotek
Člen
# Zasláno: 30 Pro 2008 23:08
Odpovědět 

...fotky nefotky to vůbec neřešte. V tomhle banánistánu si každý dělá co chce, je to džungle. Pokuď to tady nebude jako v Německu či Francii , tak to nemá cenu řešit.
Ale vím jedno, že v ČR nemá smysl rýpat do úředníků, protože Ti jsou schopní na Vás poslat kdekoho od sociálky až po finančák.

usama
Člen
# Zasláno: 31 Pro 2008 13:13
Odpovědět 

krisotek
Tak, tak, já to už několikrát udělal... chlapec potom brečel a brečel a nadával a nadával a měl pakárnu až funěl... když si dveře podával finančňák s hygienou, úřadem práce, stavebním úřadem, hasičema a desítkami dalších. Jedno malé ouřední oznámeníčko s požádáním o prověření skutečností :-)))))))))))))))))))

PANTER
Člen
# Zasláno: 31 Pro 2008 18:11
Odpovědět 

Ale holky nechte toho. Jinak je fakt, že jsou u nás i tací, co tahat nechtějí a rukama toho moc neumí, ale to jsou povětšinou lidé, kteří u nás jsou od začátku MP, tenkrát se bral každý. Věřte nevěřte, já mezi ně nepatřím, pokud nejsem v práci, tak makám na autech (hlavně karosařinu), fasádách, či jiných kouzelných činnostech, samosebou, že za prašule a kdybych dokázal postavit dílnu a sehnat nějaký prašule, tak bych stokrát radši makal ve vlastním autoservisu, jenomže dneska mi je už přes čtyřicet, akorát dluhy a jít do takového podniku po hlavě, už je pro mne rizikové.

mira44
Člen
# Zasláno: 10 Dub 2009 18:15
Odpovědět 

to bobr: Je hezké, jak se na diskuzi pozná člen MP :-) Kape z tebe flustrace drahouši. Když jednám s PČR, mají jakýsi nadhled nad věcí, postoj provázaný ekvitou, ale při jednání s MP je vidět to jak rádi by si hráli na ÚRN, nebo SKPV. Jako když si prostě dítě hraje na policajta.
Ale na obranu MP Brno. Se strážníkama je problém, většinou tupani, jak jsem popsal, ale ředitelství a lidé co jsou mimo ulice a dělají "zázemí" popřípadě s Vámi projednají věci mimo jsou opradu schopní a profesionální. Kéž by byli i na ulici takový!

straznikMP
Člen
# Zasláno: 13 Dub 2009 20:47
Odpovědět 

mira44
Odkaď jsi spadnul ????

qqq
Člen
# Zasláno: 14 Dub 2009 08:48 - Změnil/a: qqq
Odpovědět 

mira44

Já jen vidím, bohužel, že z mnohých policistů (Policie ČR) srší zejména absolutní nezájem. Všechno se hází na místní samosprávu, zejména starosty a městskou policii. Měl jsem tady na výpomoc pár lidí odjinud a můžu říct, že jsem se jich velmi rád rychle zbavil, protože takové móresy, které mi sem začali přinášet... to jsem nechápal.

Skočil jsem si na stránky tamního úřadu a viděl jsem ty diskusní příspěvky. PČR na hovno apod.

... a bohužel s tím tady nic neudělám. Raději máme podstav, s tím, že spolupracujeme s městskými policiemi v našem (tak trochu větším) obvodu. Bohužel musím konstatovat, že je tam tak kolem 70-80% našich bývalých kolegů, včetně mého bývalého zástupce, který je dnes vedoucím městské policie jednoho města. Zrovna minulý týden jsme si dali s podřízenými takové malé dostaveníčko a z hrůzou jsem zjistil, že a) většina čeká na odsložená léta a mizí k samosprávě (městské policie, městské úřady apod.) nebob) zcela mimo policii čí c) další už "mají v kapse napsanou" žádost o převelení ke kriminálce, zásahovkám a dalším útvarům. Na obvodech nechce skoro nikdo zůstat, ačkoliv dle mého je to ta "nejpolicajtovější policajtovina".

Tak taková je realita pánové.

jarda
Člen
# Zasláno: 12 Čen 2009 07:56
Odpovědět 

No toš, patrně se báli, že neumíš fotit a že fotka rozmazaná ((o:

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je pět plus čtyři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás easy forum software miniBB™ © 2001-2020, Strážníci