miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stalo se Vám / Pokuta za stání před vjezdem :(
Autor Zpráva
Michal
Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2008 22:11
Odpovědět 

Dobrý den,
Chtěl bych se jenom zeptat co se dá dělat. Tak stalo se mi, že jsem zastavil u opuštěného domu před vjezdem auto, protože v celé dědině kopou kanaly a je to všude rozkopaný. Jenže do toho domu jezdí majitel na víkendy tak jsem předpokládal , že tam nebude , ale co se nestalo a nemohl vyjet tak musel zavolat policii (obecní). No a problém je v tom, že se mi nelíbilo chování policisty, protože prvně si vyskakoval a nadával mému otci a potom , až zjistil že jsem majitel já , tak mi řekl proč tak blbě parkuju? Snažil jsem se mu vysvětlit , že je to všude rozkopaný, že těch míst na parkování moc není , když jsou všude haldy písku a bagry a tak, ale nepochodil jsem. Nenechám si přece odřít auto , když ho nechám někde na rozkopaný silnici , kde co chvíla jezdijou tatry a bagry tam furt něco kopou. Jsem si vědom , že to byla moje chyba - hold co se dá dělat. Ale chtěl bych vědět , jak postupovat , popřípadě jak se bránit, protože se mi jeho jednání a ton se kterym se mnou mluvil vůbec nelíbil, a popravdě řečeno mě docela vytočil , že jsem ho chtěl poslat do .. pr....!!! Bohužel jsem si nezapsal číslo jeho a podepsal jsem nějakej papíř ani nevím co to je k nějaké pokutě. Dal mi pokutu 500Kč na bločku a tím , že jsem mu to podepsal , tak to asi musím zaplatit že? Tak kdybyste napsali prosím , jak a kde se třeba bránit, a jak si případně stěžovat na nesprávné chování policisty ?? Děkuji s pozdravem Hartl Michal

osobne
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2008 08:47
Odpovědět 

Stěžovat si můžeš starostovi nebo veliteli městské policie, pokud nějakého mají. Ale kdyby jsi zastavil před mým vjezdem, tak tě seřvu víc, než ten městský policajt. A předtím bych ti propíchnul všechny čtyři pneumatiky.

Michal
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2008 08:54
Odpovědět 

No jo ale tam nikdo nebydlí. Jenom tam někdy jezdí jako na chalupu ten chlap o víkendu , ale ted tam najednou byl.

osobne
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2008 09:03
Odpovědět 

Zákon nijak nerozlišuje, jestli tam někdo bydlí nebo nebydlí.

Ve vjezdu na pozemní komunikaci z místa mimo pozemní komunikaci je zakázáno nejen stát, ale i zastavit. Viz § 27/1n) zák. č. 361/2000 Sb. Hrozí za to bloková pokuta do 2000 Kč. Buď rád, že ti dal jen těch 500 Kč.

milancukrar
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2008 16:44
Odpovědět 

Michale, co by jste chtěl? Vy něco podepíšete, nevíte co, nevíte že se před vjezdem nemá parkovat, vytáčí Vás, že chce po Vás pokutu.

Pokud se cítíte opravdu poškozen chováním policisty, tak si stěžujte jak radí osobně. Co si od toho ale slibujete. Že vám příště nedá pokutu, nebo se buda klanět?
Co chcete?

Michal
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2008 17:27
Odpovědět 

No tak byl jsem rozčílenej a naštvanej jako asi každej , kdo dostane pokuttu. ALe chtěl jsem se hlavně zeptat jak a kde se můžu obrátit ve věci stížnosti na chování nebo postup strážníka. Jo a ta stížnost , se píše písemně nebo tam mám jít osobně? děkuju:)

osobne
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2008 18:33
Odpovědět 

Nejrychleji je to písemně a poštou. Adresováno starostovi.

vinita
Člen
# Zasláno: 25 Zář 2019 09:02
Odpovědět 

Microsoft makes joint effort simple. http://officecom-www-office.com Open and alter Word, Excel, and PowerPoint records with anybody, anyplace, with the expectation of complimentary when you sign in to your Office account.

vinita
Člen
# Zasláno: 25 Zář 2019 09:04
Odpovědět 

Download http://n-nortoncom.com/setup Norton Site for setup, download, reinstall is norton setup key where you can enter and activate your product key to setup your account.

vinita
Člen
# Zasláno: 25 Zář 2019 09:05
Odpovědět 

webroot.com/safe offer total security of sensitive files over the entirety of your gadgets that incorporate a wide range of IOS gadgets, OS gadgets just as Android devices. visit this http://webroot.com-safe.services for more information.

vinita
Člen
# Zasláno: 25 Zář 2019 09:06
Odpovědět 

McAfee antivirus gives the best security. https://mtmcafee.com/activate is the single defense program that fights with the viruses, malware, ransomware, spyware, unwanted programs, hackers and more to keep your personal data secure. Go for to get McAfee.

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je šest děleno tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás chat forum software miniBB™ © 2001-2019, Strážníci