miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stalo se Vám / Přišlo mi Výzva k podání vysvětlení
Autor Zpráva
David29
Člen
# Zasláno: 17 Zář 2008 13:41
Odpovědět 

Dne 3.9.2008 v 4:24 mi byla namařena rychlost 85km/h v tunelu Mrázovka, kde je 70km/h. Po odečtění odchylky skutečná rchlost 81km/h.

Otázka zní, jak to tam probíhá, a co mě čeká a nemine? Díky

antimp
Člen
# Zasláno: 17 Zář 2008 14:54
Odpovědět 

Vyhodit do koše, protože obecní poskoci nemají nárok někoho tímto způsobem vyzývat. Sami jsou si toho moc dobře vědomi, protože na tomto cancu papíru není ani uvedeno řádné poučení pro případ, že se nedostavíte. Pokud by ten canc papíru měl zákonný podklad, tak by v něm muselo být uvedeno poučení pro případ nerespektování. I začátek "laskavě se dostavte....." je jen vějičkou na hlupce co se namáhají jít osobně do Korunní. Takže vyhodit do koše a dál se o obecní poskoky nestarat.

e policeman
Člen
# Zasláno: 17 Zář 2008 17:34
Odpovědět 

A hlavně jezdit rychle.Ono na každého jednou dojde :-)

Hezký den

milancukrar
Člen
# Zasláno: 17 Zář 2008 20:49
Odpovědět 

"....vyhodit do koše a dál se o obecní poskoky nestarat" a dál jezdit rychle. Na každého jednou dojde.

hern
Člen
# Zasláno: 17 Zář 2008 21:44
Odpovědět 

Zmačkat, vyhodit do koše. Dále jít na služebnu obecních poskoků, všechny je poliskat po hubách a bejsbolovou pálkou jim rozbít přední skla na jejich autech !

David29
Člen
# Zasláno: 17 Zář 2008 22:45
Odpovědět 

No, na papíře je loho městské police Praha...Poučení zde je ve smyslu, že pokud se řádně nedostavim, tak mě můžou předvést....

e policeman
Člen
# Zasláno: 18 Zář 2008 02:49
Odpovědět 

David29
Klidně to vyhoďte kldyž myslíte....
Každopádně 2.500,- pokuta a 3 body.
A náklady na řízení,pokud nebude řešeno MP,ale ve správním řízení.
Good luck

antimp
Člen
# Zasláno: 18 Zář 2008 08:19
Odpovědět 

Obecní poskoci, naučte se něco o náležitostech doručování, o tom, kdo a jakým způsobem a kdy smí někoho k podání vysvětlení vyzvat, pak si zjistěte něco o dokazování (to se ale netýká obecních zřízenců - nemají na to inteligenci) a pak třeba něco pište, ale raději běžte sbírat psí exkrementy.

Roman
Člen
# Zasláno: 18 Zář 2008 08:51
Odpovědět 

antimp:
Takže mají jít sbírat tebe pepku?Ty totiž seš takovej psí exkrement.A pořádnej.
Jinak mně připadá, že podobné příspěvky jako zde napsal David29 jsou provokační buď ze strany realizačního týmu (nebo psího exkrementu pepka), aby tu pak pepek mohl duševně onanovat.
Jinak já osobně bych se na MP dostavil a odmítl vypovídat nebo se odvolal na osobu blízkou.
Vykládat si zákon podle toho duševního a tělesného kreténa pepka?Jsou to jen jeho úchylné třesky plesky, nemající žádnou hodnotu.Jeho názor nemá žádnou právní váhu.

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je tři mínus nula?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás light forum script miniBB™ © 2001-2021, Strážníci