miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stalo se Vám / Podání vysvětlení-rychlost-služební auto
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
petrpetr
Člen
# Zasláno: 6 Bře 2010 19:04
Odpovědět 

A s tebou se někdo baví ? No ty tam hledat jak je vidět umýš leč né pořádně.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 6 Bře 2010 20:44
Odpovědět 

petrpetr - tebe bych chtel taky nekdy potkat, jako straznika, co mne bude zastavovat, a nebo jeste lepe projednavat na stanici nejaky prestupek... :D

petrpetr
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2010 06:49
Odpovědět 

PV t y jsi snad už deb.....

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2010 09:51
Odpovědět 

petrpetr - hlavne ze tady kazdeho okrikujes, aby se choval slusne. Je videt, jek ti pekne tancujou nervicky. :)

petrpetr
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2010 10:19
Odpovědět 

Nic mě netancuje, já sem uplně klidnej. Jen se domnívám že člověk který má 8 tříd základky dokáže normálně pochopit když mu někdo něco asi 50 x řekne že není MP. Ale ty jsi vlastně ten kolovrátek naučenej jen na to jedno tak promin. A nevím o tom že bach každého okřikoval kromě antiidiota a to jsem říkal jak on tak já.

antimp
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2010 11:24 - Změnil/a: antimp
Odpovědět 

Milý tupče, jsem vcelku potěšen, že jsi tak "prozíravý" a můj nick jsi takto upravil. Touto úpravou dáváš rovnítko mezi "mp" a "idiot". Sám bych to lépe nevymyslel. Tak teď nevím, kdo má maximálně 8 tříd ZŠ, ale odhaduji, že ty bys tuto soutěž na 100% vyhrál.
btw. Už sis od někoho nechal přečíst a hlavně vysvětlit novelu ZDP, abys tu ze sebe nedělal ještě většího kreténa než už jsi?

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2010 11:37
Odpovědět 

petrpetr - ja ti nevim, petrepetre, ale ja psal ze jsi straznik ? Ja napsal: '- tebe bych chtel taky nekdy potkat, jako straznika, co mne bude zastavovat, a nebo jeste lepe projednavat na stanici nejaky prestupek... :D' - no ale podle toho jakj te tady ctu, vlohy by jsi mel !

petrpetr
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2010 11:51
Odpovědět 

Je to to tady super fakt bomba zábava, PV něco napíše a pak to popře a jen emle amele pořád to samé dokola. Kolikrát jsi psal u vás na služebně atd..... No komu není rady tomu není pomoci. drahý antiidiote tobě je úplně jedno co ti kdo napíše za p i . . . Ty se jí pokaždé chytneš a urážíš a urážíš. je ti jedno kdo a co napsal hlavně že můžeš urážet.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2010 13:08
Odpovědět 

petrpetr - jediny kdo se tady zamotava do vlastnich reci jsi ty... Ja nic nepopiral , a kdyz o tom mluvis, tak co konkretne jsem poprel ?

petrpetr
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 09:41
Odpovědět 

V několika případech mě oslovuješ jako MP a pak to popřeš, že jsi vlastně nic takového neřekl. Ted očekávám opět nějakou tvou strašně chytrou odpověd.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 10:50
Odpovědět 

petrpetr - ano to je zasadni, zda jsi nebo nejsi MP. Ja myslel ze se bavimo obecne jadru veci, na ktere ale samozrejme jestli jsi nebo nejsi MP nema ubec vliv.

petrpetr
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 22:18
Odpovědět 

Ano ano zase jsem za blbce a ty máš jako vždy pravdu. tebe vlastně nejde ani o ničem přesvědčit. ty máš svou teorii a ta je nade vše.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 11 Bře 2010 02:44
Odpovědět 

petrpetr - rad se necham presvedcit, ale k tomu jsou potreba argumenty...

Jericho
Člen
# Zasláno: 20 Dub 2010 10:18
Odpovědět 

Vrátím se k tématu. Co v případě, když zaměstnavatel knihu jízd předloží? Auto mám i k soukromým účelům a v době přestupku uvedenou soukromou jízdu. Kdo aktuálně při dané jízdě auto řídí neuvádíme. Můžou brát jako důkaz to, že auto je svěřeno mě k užívání?

miccap
Člen
# Zasláno: 18 Říj 2010 00:55
Odpovědět 

Nic nevyvracím co jsem tvrdil, jenti vysvětluji co jsi NEPOBRAL TY jsi chtě podmínky za jakých nemusíš vést knihu jízd tak jsem ti je jmenoval. Nikdy jsem netvrdil, že nasmíš dávat PHM do nákladů. Nicméně máš tak ten zákon tak studuj. A i když to tobě připadá jako kravina bohu dík že FU ne a funguje to no a pro některé podnikatele dobře.

PetrPetr, často s tvými výroky nesouhlasím, stejne tak tvoje odpověď na otázku v tomto vláknu nebyla úplně košer, neb postihovala jen část problematiky, která zřejmě stejně pro tazatele nebyla relevantní, ale místo těch dvou idiotů si zkusil aspoň poradit a pravdu si měl, i když jen s částečnou vypovídající hodnotou a použitelností pro tazetele, nicméně obdivuji tě, že s těmahle dvouma chudákama pouštíš do diskuze. AntiMP se vyžívá v urážkách kohokoli a za za jakoukoli cenu, je to jeho hobby, jinak zákony má zmáklý asi nejvíc ze všech na tomto webu. PV není často schopen pochopit smysl triviální informace a vše co se zde napíše napádá aniž by vůbec pochopil o čem je řeč. Takocvj malej snaživec, co rozumu moc nepobral, slovy klasika: rozum mdlý, vůle chabá...

petrpetr
Člen
# Zasláno: 18 Říj 2010 17:52
Odpovědět 

Já se tady jen bavím. To víš celej den se nudím, tak si tady tak plácám nesmysy a čučím jak se kdo rád přehaduje.

miccap
Člen
# Zasláno: 24 Říj 2010 15:30
Odpovědět 

Celej den se nudíš? to nepracuješ? Nebo práci jen předstíráš, to není dobrá vizitka, pokud tedy zrovna nejsi sám svým pánem :-)

FrankJScott
Člen
# Zasláno: 16 Led 2023 20:43
Odpovědět 

To the guy inquiring about fxdd mt4, reverse divergence rsi, best stock and crypto app, bybit trading, best automated trading strategy, forex leverage explained, I highly suggest this useful crypto trading link or metatrader 5 mac, forex stock price, ai crypto trading, rsi divergence mql4, stock rsi divergence, forex trading tips, alongside all this recommended crypto trading site not to mention ftmo news, crypto exchange binance, gold and forex, understanding rsi divergence, forex radar auto trading robot, cointule, on top of this recommended crypto trading site which is also great. Also, have a look at this best crypto trading blog and don't forget vide forex, forex trading signals free, rsi divergence explained, automated stock trading, rsi divergence patterns, binance scalping bot github, not to mention this new crypto trading tips alongside all auto profit trading, phemex leverage, fxblue simulator, nial fuller, crypto trading for beginners, liteforex minimum deposit, not to mention updated crypto trading link which is also worth a look. I also recommend this awesome crypto trading forum and don't forget forexsignal, tradingview automated trading, trading cryptocurrency for profit, mt4 algo trading, binary automated trading, trusted forex broker, as well as this useful crypto trading details not to mention cryptocurrency platforms, forex deposit bonus, coinbase automated trading, forex leverage for beginners, best app to invest in cryptocurrency, bullish bearish divergence rsi, and don't forget top crypto trading details alongside all coinbase platform, 100 deposit bonus forex, crypto fund fx, crypto buy and sell, trading auto pilot, forex currency trading live, which is also great. Finally, have a look at this awesome crypto trading url with ea auto trading bot, automate tradingview, primexbt welcome bonus, day trader bot, leverage in forex, most successful crypto traders, for good measure. Check more @ Best Yak or Merino Wool Site 0bf287b

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je dva plus jedna?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás bulletin board software miniBB™ © 2001-2023, Strážníci