miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stalo se Vám / Na červenou služebákem 2x do roka
Autor Zpráva
Jan8030
Člen
# Zasláno: 17 Led 2011 12:20
Odpovědět 

Dobrý den přeji,

firmě, jejímž služebním autem jezdím a mám ho výhradně já i k soukromému užití, přišlo od MP Praha předvolání k podání vysvětlení.. Zřejmě jsem vjel do křižovatky již na červenou - cca 0,7 s po rozsvícení. 2 x za sebou v rozmezí jednoho měsíce. Asi mají fotku. Napadají mně následující možnosti co dělat:

1) Přiznat se, nechat si sebrat 10 bodů a doufat, že mě dají minimální sazbu, čili 5000 pokuty a zákaz řízení na 1 měsíc.

2) Domluvit se s jednatelem, že by šel na MP a řekl že neví, kdo auto řídil. To je za 3000, nebo se pletu? Nemůže se stát, že to MP pošle do správního řízení a jednatel bude muset jít znova vypovědět že neví? A znova za to dostat pokutu?

3) Nechat si napsat plnou moc a jít tam sám. Oni mi ukážou fotku s mým ksichtem, já odmítnu výpověď, pošlou to do správního, totéž se bude opakovat ještě jednou, jen s rizikem vyšší pokuty a delšího zákazu?

4) Nechat si napsat plnou moc, poté zplnomocnit další osobu, která vypoví, že auto řídil cizinec. Ale je to služebák výhradně pro mé použití - možná je riziko, že do toho budou šťourat..?

Kterou variantu byste radili? Popř. nějakou jinou? Popř. myslíte, že jsem v prdeli? Díky za odpověď..

tix0575
Člen
# Zasláno: 17 Led 2011 13:26
Odpovědět 

jan8030: v prdeli budeš, až vjedeš do křižovatky na červenou a on už tam bude někdo jiný...smůla bude, když on nebude v prdeli s tebou, ale v penále :(

Jan8030
Člen
# Zasláno: 17 Led 2011 14:44
Odpovědět 

To samozřejmě ano, ale to se může stát, i když jedu na zelenou. Proto se taky rozhlížím i když jedu na zelenou, zda nějaká kolize nehrozí.

antimp
Člen
# Zasláno: 17 Led 2011 20:47
Odpovědět 

Varianta 4

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je šest plus tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás bulletin board script miniBB™ © 2001-2021, Strážníci