miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stalo se Vám / Zmlátil mě strážník ! co dělat?
Autor Zpráva
anonym
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2011 18:33
Odpovědět 

Dobrý den,
v noci z pátka na sobotu jsme měl konflikt se strážníky, jelikož jsem močil na keř.. bohužel diskuze mezi námi probíhala velice žhavě.. nelíbilo se mi jeho jednání a počastoval sem ho slovy jako kokot.. o toto nejde.. strážníci odejeli, nic jsem nepodepsal atd, jen si rozhovor natáčeli na kameru (jen část). Jelikož bylo okolo hodně svědků asi odjeli jelikož si uvedomili že také porušili zákon.

Ale důvod proč vám píši... Šel jsem domů a asi po 5 minutách si na mě strážník počkal na ulici a udeřil mě min. 2x do obličeje... byl sem chvíli v bezvědomí... strávil jsem víkend v nemocnici... Moje veliká nevýhoda je množství alkoholu v krvi a hlavně incident bez svědků !
Neznám důvod jeho napadení, jestli se mi mstil za urážky z předešlého konfliktu... nebo mě odněkud zná, či máme společnou milenku.. vůbec neznám jeho důvod jeho napadené, dostal jsem rány bez varování - stalo se to ve měste s 10 tis obyvateli

Jak mám dále postupovat ? Děkuji za rady

milancukrar
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2011 19:06
Odpovědět 

nechlastat abyste se mohl bránit, nemočit na veřejnosti, ...co se Vám nelíbilo na jeho jednání?

anonym
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2011 19:27
Odpovědět 

nechlastat? to si nemůžu dát par piv aniž za to nebyl "bit" ?
Vám přijde normální že si na mě počkal a zmlátil ?

milancukrar
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2011 20:16
Odpovědět 

"nechlastat? to si nemůžu dát par piv aniž za to nebyl "bit" ? "
myslíte si, že každý kdo si dá pár piv, vyvádí jako vy?

mtaj
Člen
# Zasláno: 31 Kvě 2011 01:39
Odpovědět 

cukráři, cukráři, jestli mají všichni strážnící a úřednící takové právní povědomí jako ty, není se co divit tomu bordelu u nás. Co se mu nelíbilo na jednání ... no přece bezdůvodné napadení. V té době už jen šel po ulici, tak jaképak vyvádění?? Co to meleš? Krom toho, jestliže čural kamsi do keře, neznečistil chodník a nikomu se neukazoval, tak o co jde? Já ti to řeknu - zakomplexovaný měšťák byl na vrcholu své kariéry, když někoho načapal, jak čurá do keře. A co měl asi dělat? Pustit to do gatí nebo si nechat měchýř prasknout jako Tycho de Brahe? Buďťo to měl ten MP důsledně vyřídit na místě nebo nechat. Ale to ne, "odborník" MP si nebyl jistý v kramflecích, stáhnul na veřejnosti ocas a pak se mstil. Měli by ho najít a zavřít do báně za zneužití pravomoci úřední osoby.

milancukrar
Člen
# Zasláno: 31 Kvě 2011 21:54
Odpovědět 

mtaj, máte právo na tento názor, ale obávám se, že namáte jistotu že to proběhlo tak jak je popisováno.....

tix0575
Člen
# Zasláno: 31 Kvě 2011 21:54
Odpovědět 

mtaj: ...takže frajer někomu řekne že je kokot a když za to dostane na budku tak bulí...jooo hrdinové ještě nevymřeli! Jinak s násilím jako takovým nesouhlasím a navíc pokud se ho dopustil v uniformě ;) Jinak zřejmě přestupek vyřešili domluvou...kdo ví...to by si to musel milý anonzm taky pamatovat...kolik asi měl pod kulichem promile?? :P

Apache
Člen
# Zasláno: 1 Čen 2011 09:37
Odpovědět 

V případě, že chcete podat stížnost na postup strážníků, obraťte se nejlépe písemně na starostu (primátora) nebo osobu, která obecní policii řídí, případně na velitele obecní (městské) policie.

anonym
Člen
# Zasláno: 3 Čen 2011 14:02
Odpovědět 

Byl jsem podnapilí, čehož policista následně využil. Do zprávy napsal že jsem močil na chodník, což budu nadále řešit, jako lež, na to mám 4 svědky, sice se pokutě 500 Kč která mi přišla od MÚ nevyhnu, ale jde mi o zneužití pravomoci veřejného činitele a jeho "vysazenosti" na mě. Je zde velká pravděpodobnost že se mstí a osobních důvodů, jak mě viděl u keře (kde stáli a močili další 2-3 osoby) hned šel ke mě.
Bylo mi řečeno, že pokud ho budu žalovat, přišije mi dalších 10 paragrafů proti mě. Navíc nemám svědky.

miluna
Člen
# Zasláno: 4 Čen 2011 19:03
Odpovědět 

lepší řešení je, vzít pár kamarádů a počkat si na něj mimo službu až půjde domů :-) Ne že bych to tak vehementně schvaloval ale prostě,, silnější pes mr..á,,

tix0575
Člen
# Zasláno: 5 Čen 2011 16:32
Odpovědět 

miluna: ty jsi stejný pako....koukám, že musíš taky mít někoho za zády, aby jsi mohl dělat ramena...asi jako naši nepřizpůsobiví spoluobčané! Pokud je chlap, tak si to s ním může rozdat jeden proti jednomu a nepotřebuje přesilovku...

antimp
Člen
# Zasláno: 5 Čen 2011 18:51 - Změnil/a: antimp
Odpovědět 

to miluna a anonym: Pokud máte zájem o další oduševnělé rady od dementního obecního kreténa Aleška z Desné č. 2019, tak mu klidně zavolejte na tel. 733641722. On určitě poradí

miluna
Člen
# Zasláno: 6 Čen 2011 11:07
Odpovědět 

Ale Tixíku, nebuď patetický, jako výchovná lekce je to lepší s kamarády, páč si ten dement nebude pamatovat, kdo mu zlomil nos a kdo mu rozkopal prdel :-)
Neboj, já jsem velice mírumilovný a násilí nevyhledávající člověk ale když někdo do lesa zavolá, tak proč mu neodpovědět?

tix0575
Člen
# Zasláno: 6 Čen 2011 12:23 - Změnil/a: tix0575
Odpovědět 

miluna: a teba tak doma vychovávali? asi málo..nějak to nepomohlo :D
Pro mě to je zbabělost před nepřítelem :P ...ty si tomu říkej jak chceš ;)

e policeman
Člen
# Zasláno: 8 Čen 2011 22:04
Odpovědět 

miluna
Ano, jsi zcela mírumilovný: HARDCORE SELF-DEFENCE :-) Není co dodat!

anonym
Člen
# Zasláno: 9 Čen 2011 20:53
Odpovědět 

Děkuji na podněty, mám asi 6 způsobů řešení... musím si to ještě promyslet. Bohužel podobný případ znám z blízkého okolí který se u soudu dlouho táhl, poškozený nakonec dostal směšných 40 tis odškodnění, ale to měl zlomenou klíční kost atd. Zneužívání pravomocí MP je bohužel dost časté, zvláště od "mladých" členů, kteří jdou MP aby nemuseli nic dělat.

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je devět mínus pět?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás community script miniBB™ © 2001-2021, Strážníci