miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stalo se Vám / Výzva k podání vysvětleni - přestupek proti bezpečnosti a plynulosti provozu
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Autor Zpráva
tix0575
Člen
# Zasláno: 6 Dub 2013 00:40
Odpovědět 

ano, je jasné, že když se dva spolu baví, tak jejich vzájemná komunikace není pozemní komunikací :D čeština je tak krásná ;)

pan_x
Člen
# Zasláno: 6 Dub 2013 01:27
Odpovědět 

Aby vám ale bylo i jasné, že ne každá soukromá komunikace ve smyslu cesta musí být současně i pozemní komunikací. Formulace vašich příspěvků a mé povědomí o vašem nevědomí mě o tom zatím nepřesvědčily.

pavlik
Člen
# Zasláno: 16 Dub 2013 10:32
Odpovědět 

Co když tu lhůtu nedodrží a pošlou příkaz nebo předvolání až po těch 60 dnech, je to protizákonné, když to neodloží?

tix0575
Člen
# Zasláno: 16 Dub 2013 13:24
Odpovědět 

pokud nedodrží hůtu, tak je to sice na stížnost, ale pochybuji, že by to nedokázal odůvodnit

Kori
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2013 13:44
Odpovědět 

Dobrý den. Jel jsem služebním vozem a byla mě v obci naměřena MP rychlost 59 km. Stalo se to v 10.12. Majiteli auta přišel dopis,aby podal vysvětlení.On jim poslal moje jméno a adresu. Ted to přišlo mě a je u toho i foto i když nic moc. Mám podat písemné vysvětlení. Mohu se odkázat na osobu blízkou i když znají moje jméno a při připadném osobním předvolání se shodnou na tom,že to jsem já ? Majitel vozu ví,že jsem to řídil já a že se budu pokoušet o osobu blízkou.

aaa123
Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2013 10:25
Odpovědět 

Dobrý den, přišel mi dopis od městské policie, překročení rychlosti - předvolání k podání vysvětlení. Vozidlo řídil syn a je psané na mě. Osoba blízká už nelze je to tak? Co mám tedy na policii říci, aby neplatil ani syn? Mám tam jít osobně nebo je na to nějaká šablona?

Děkuji Věrka

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2013 12:30
Odpovědět 

aaa123 - sablona je ted asi takova, ze za zakladni a ustavou garantovane pravo nevypovidat proti sobe a proti blizkym si stat uctuje poplatek 2500 korun. Ten zaplatite a syna nahlasit nemusite. Pokud se vam to zda postavene na hlavu, tak se vam to zda spravne, ale je to tak. Az tak daleko dosla nase demokracie...

Zasel bych tam, podival se na tu fotku o kolik to je a podle toho bych se rozhodl zda je lepsi zaplatit vypalne 2500 korun a uchranit syna od bodu, a nebo ne...

Jine postupy jsou v tuto chvili jen dobrodruznym adrenalinovym zazitkem ale myslim bez valneho uspechu pokud by jste to nšchtela tahnout az k ustavnimu soudu a i tam to je nejiste

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je tři plus čtyři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás light forum script miniBB™ © 2001-2020, Strážníci