miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stalo se Vám / Porucha vozidla a jeho odstavení
Autor Zpráva
lpokert
Člen
# Zasláno: 24 Dub 2012 16:28

Dobrý den dnes ráno jsem měl poruchu na vozidle a byl jsem nucen okamžitě zastavit vzhledem ke skutečnosti že jsem byl v jednosměrné ulici a nebylo možné zde nikam uhnout aby mohla projet ostatní vozidla a já nezablokoval provoz uhnul jsem do protisměru kde sem "zaparkoval" čumákem na prvním místě v řadě  které bylo volné , načež přijeli 2 hlídky a začli že jsem jel do protisměru a že stojím na invalidech přičemž vysvětlenim že sem měl poruchu a abych tu nezablokoval v dopravní špičce provoz byl jsem nucen uhnout kde nikoho neohružuju ale jen špatné parkuji a že z méhp výhledu není vidět že je to invalidní místo na zemi není vyznačeno. Nic je nezajímalo takže sem nesouhlasil a jdu do správního řízení. Je nějaká šance jak toto jednání odůvodnit??  Děkuji ua názory

volkswagen
Člen
# Zasláno: 24 Dub 2012 17:23

Zastavení vs zastavení vozidla?

e policeman
Člen
# Zasláno: 24 Dub 2012 18:24

lpokert
Porucha vozidla je okolnost,kterou jste nemohl ovlivnit.Ve správním řízení, myslím, vyhrajete.Doporučuji "dobrozdání"automechanika.

lpokert
Člen
# Zasláno: 24 Dub 2012 20:31 - Změnil/a: lpokert

No potom co mě zpokutoval na jsem odjel orotoźe kontrolka zhasla ale to uź nikam nezapsal...ale ani mě nenechal se vyjádřit do toho oznámení... Takže myslíte že mám šanci na výhru?? Jinak díky chlapy za odpovědi...

No zastavil jsem na blikačky , vypl motor ale byl v autě a volal do servisu...

milancukrar
Člen
# Zasláno: 24 Dub 2012 21:31

buď prokážete, že jste měl pravdu, nebo policie prokáže, že jste se jen vymlouval...

Toto téma je uzavřeno. Nemůžete zaslat odpověď.

Pohání nás free forum software miniBB™ © 2001-2020, Strážníci