miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stalo se Vám / Výzva k podání vysvětlení
<< . 1 . 2 . 3 .
Autor Zpráva
tix0575
Člen
# Zasláno: 25 Říj 2012 07:22
Odpovědět 

pan x ...co je špatného na tom, když strážník - bývalý policista stále uvažuje jako policista, ale využívá svá oprávnění jako strážník?? Kdosi vyslovil názor, že jednou policista, navždy policista ... a ať chcete, nebo ne, tak opravdu tomu tak je .. toho se nezbavíte výpovědí od pčr

pan_x
Člen
# Zasláno: 25 Říj 2012 09:04
Odpovědět 

E policemanovy výroky Jakkoli jsem straznikem,moje prace je takova,ze jsem policajtem a Sraznik nebo polocista,uz je to fuk svědčí o tom, že jeho pasování se do role policisty bude postaveno na jiném základě, než je obsah vašeho příspěvku. Uvědomění si své role je prvotní předpoklad k jejímu zvládnutí.

Tixi0575, vy souhlasíte s kolegovým tvrzením Sraznik nebo polocista,uz je to fuk?

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 25 Říj 2012 18:48
Odpovědět 

tix0575 - uvazovat muze, horsi je kdyz se tak zacne chovat. Pak je v nejlepsim pripade k smichu v tom horsim prekracuje svoje pravomoce a muze se za to dostat i do vezeni. Vsak se podivejte jak dopadli POLICISTI z Bohdance...

e policeman
Člen
# Zasláno: 25 Říj 2012 19:03
Odpovědět 

pan_x
PetrVesely
Myslete si co chcete.Suďte jak chcete - Vaše právo.Já Vám to neberu :-)

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 26 Říj 2012 07:58
Odpovědět 

e policeman - 'policisty' z Bohdance soudit nemusim, uz je odsoudil za jejich chovani soud.
Myslim si, ze ted uz v Bohdanci znaji a rozlisuji rozdil mezi policistou a straznikem.

e policeman
Člen
# Zasláno: 26 Říj 2012 12:34
Odpovědět 

PetrVesely
Hlavne,ze mas lepsi naladu...

<< . 1 . 2 . 3 .
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je sedm mínus šest?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás online community script miniBB™ © 2001-2020, Strážníci