miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stalo se Vám / cesty domu z prace - usekovy radar
Autor Zpráva
baiba
Člen
# Zasláno: 15 Led 2013 19:49
Odpovědět 

Přeji dobrý den,

před rokem jsem měl težkou autonehodu kdy do nas vletel ozralej borec. Priznam se, ze od te doby jezdim velmi opatrne, popravde se tak porad bojim, ze nekde nekdo vyleti...

Ale proc pisu.

Nasel jsem si praci kousek od Brna s tim, ze cestou domu projizdim krizovatkou u Boby. (pro ty co to znaji) a dnes tam na mne neco bliklo. Koukal jsem, ze tam je kamera s tim infra kramem. Mrknul jsem na tachometr a rychlost tak 56.

Nevim, jestli je to radar, nebo jenom kamera. I kdybych mel zaplatit pokutu, ze sem tam jel rychle, tak OK.

Jezdim tam kazdy den. z 90 procent jedu v kolone, vetsinou mne nekdo predjizdi. Ale nesleduji tachometr, pri tom provozu, semaforech a chodcich bych si rozbil nekde cumak. Takze nemuzu rict, ze bych tam vzdy jel 50Km. Spise v rozsahu 50-56 Km/h

Je mozne, ze mi budou ted chodi obsilky abych za kazdy den co jsem tam jel zaplatil 2500,- Kc? za tech 5 mesicu co tam jezdim bych se mohl jit zastrelit....

Jak se tohle resi, mam se nekde zeptat?

Predem dekuji kazdemu za jeho cas a ochotu odpovedet.

Hezky den

e policeman
Člen
# Zasláno: 15 Led 2013 22:15
Odpovědět 

nikde se neptej.az prijde posta pak se starej.a nikde nerikej,ze nesledujes tachac.ja take ne a presto jsem za rychlost neplatil..jezdim vic nez 20 let.mame usi a cit ne? :-)

e policeman
Člen
# Zasláno: 15 Led 2013 22:17
Odpovědět 

a pokuta muze byt treba jen 100kc..zakon byl novelizovan..akorat body zustaly..

tix0575
Člen
# Zasláno: 16 Led 2013 08:15
Odpovědět 

pokud by to měli nastavené podle nepsaného pravidla, tak by to stejně asi fotilo až od 61 km/h. Může jít taky třeba jen o statistický radar, který sice zaznamenává počet vozidel, která překročila rychlost, ale je to jen pro statistiku

e policeman
Člen
# Zasláno: 16 Led 2013 12:51
Odpovědět 

tix0575
Jak rikas.Statistika nuda je :-)

miluna
Člen
# Zasláno: 17 Led 2013 00:14
Odpovědět 

Nemáš clonku proti slunci? Jsi odvážný muž!

Krahujec99
Člen
# Zasláno: 20 Led 2013 21:08
Odpovědět 

Ahoj,
dnes jsem jel v obci s dlouhou rovinkou, kolem cesty stromy, nikde žádný barák,j jen pole. Jel jsem něco pod 90 km/h a všiml jsem si připevněného radaru na nějaké tyči(lampa nebo značka). Byl to obdélníkovitý radar, co ukazuje rychlost. Co jsem si všiml, tak jsou takové radary 2. Jeden bez kamery a druhý s kamerou. Když jsem jel zpátky, díval jsem se, ale kamera u něho nebyla? Chtěl bych se zeptat, jestli tyto radary bez kamerky taky fotí. Díky za info :-)

zoufa
Člen
# Zasláno: 21 Led 2013 09:10
Odpovědět 

Oni většinou nefotí ani s tou kamerkou :-))

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je tři plus čtyři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás free forum software miniBB™ © 2001-2020, Strážníci