miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stalo se Vám / Jízda na červenou v jiném pruhu
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
tix0575
Člen
# Zasláno: 8 Kvě 2013 18:21
Odpovědět 

pan X: a v jakém jste dneska odboji?? Asi nejspíše daňovém, zdravotnickém a školském :D Určitě nebojujete za zákon o státní službě a lepší služební zákon.. ;) mám pravdu??

pan_x
Člen
# Zasláno: 8 Kvě 2013 18:48
Odpovědět 

Tixi0575, odpusťte si nesouvisející tlachání odklánějící se od podstaty věci a odpovězte. Otázky byly formulovány jasně a srozumitelně.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 8 Kvě 2013 22:04
Odpovědět 

tix0575 - tohle byla skutecne trapna snaha o utek od otazky... Tak jak to je? Zda se ze byl trefen hrebicek na hlavicku.

Ja bych mozna jeste doplnil jednu otazku: vy by jste odmitl vypovidat proti blizkym a nebo by jste je proste napraskal?

tix0575
Člen
# Zasláno: 9 Kvě 2013 07:52
Odpovědět 

PV: asi by jste měl specifikovat v jaké věci bych měl vypovídat, protože se to nedá paušalizovat. I osoba blízká podle zákona mi nemusí být blízká podle mého osobního názoru :)

e policeman
Člen
# Zasláno: 9 Kvě 2013 08:26
Odpovědět 

PetrVesely
Budu citovat sám sebe: "Jen ja vim kdy a za jakych okolnosti jsem ulozil,ukladam nebo v budoucnu ukladat budu...pokuty.Nebo,postaci-li domluva,i takto lze.Nebranim se tomu."..
A jen zopakuji, že by neměl být problém, zaparkovat, pokud je na parkovišti 200 volných míst na kterémkoliv, jež není vyhrazeným pro tělesně postižené.Jaképak obhajování?

pan_x
Člen
# Zasláno: 9 Kvě 2013 22:05
Odpovědět 

Tixi0575, proč se vyhýbáte odpovědím?

Ve vedlejším vlákně jsem psal, že nejen profese strážníka, ale ani řízení vozidla není činností, v níž je vhodné chovat se jako "cvičená opice". Při řízení je nutné používat mozek, přemýšlet a své chování přizpůsobit aktuálním podmínkám provozu a nastalým situacím. Rigidní lpění na právech a povinnostech plynoucích z pravidel provozu na pozemních komunikacích (e policemanovo prostě se to nedělá!) bývá leckdy ku škodě než k užitku. Zákon o provozu na pozemních komunikacích říká, že po krajnici se nejezdí (prostě se to nedělá!). Takže e policeman a jemu podobní v případě překážky v protisměru na krajnici nenajedou, aby vytvořením prostoru umožnili plynulý průjezd protijedoucích vozidel. E policeman a ostatní "cvičené opice" mají naučeno, že protijedoucí vozidla odbočující vlevo jim musí dát přednost (prostě se to tak dělá!), proto je ani nenapadne, že by jim při jízdě v souvislém proudu mohli zpomalením či zastavením umožnit odbočení. Vjíždění na hlavní dtto. A tak by se dalo pokračovat. Zkrátka formální porušení pravidel provozu na pozemních komunikacích či naopak vzdání se svých práv z pravidel plynoucích, tedy používání mozku namísto chovaní se jako "cvičená opice", je pro plynulý a bezpečný provoz leckdy žádoucí.

E policemane, ne každé město má charakter komunikací jako Rožnov a Valašské Meziříčí vskutku není největší město v republice. Jsou zkrátka města, kde odbočení z hlavní, páteřní komunikace znamená dostat se do pasti jednosměrek, zákazů odbočení a zákazů vjezdů. V takových městech to opravdu nefunguje tak, že se hned za křižovatkou otočím na příjezdové cestě k rodinnému domku a tou stejnou ulicí se budu moci vrátit ke křižovatce, kde mi bude umožněno odbočit vlevo. Toliko k vašemu jaképak motání se po neznámém městě.

Každoročně najezdím poměrně velký počet kilometrů po celé republice a po různých typech komunikací, vnímám provoz kolem sebe a vždy jsem se podivoval nad médii prezentovanými stesky "obyčejných lidí" na piráty, kterými se cítí ohrožováni. No po příspěvcích e policemana už chápu, odkud se tyto svědectví o pirátech a nebezpečném chování berou. Od sorty lidí, kteří nejsou s to pohybovat se v provozu a cítí se ohrožení jakoukoliv situací vybočující z konceptu jejich chápání, omezeného chápání. Třeba když rychle akcelerující osobní automobil na křižovatce vyjede v přímém směru z odbočovacího pruhu a zařadí se před pomalu se rozjíždějící kamion. Totéž různě gestikulující, blikající a troubící řidiči, když jsou zcela bezpečně a standardně předjeti. To je věc, kterou jsem doposud nepochopil. Najezdím poměrně velký počet kilometrů a nemohu říci, že bych se cítil ohrožován piráty v pojetí mediální prezentace. Když je někdo rychlejší, nevidím důvod, proč jej blokovat či jej dokonce vychovávat a je-li možnost, pustím jej před sebe. Když je komunikace široká a přehledná, jedu co nejvíce při pravém okraji, klidně i po krajnici, abych vytvořil prostor pro předjíždění jak protijedoucím, tak jedoucím v mém směru, je-li někdo rychlejší než já a rozhodně se necítím ohrožen "třípruhovým provozem". Když na dálnici dojíždím kolonu kamionů na místě příhodném pro jejich vzájemné předjíždění, počítám s tím, že se některý z nich rozhodne předjíždět, uzpůsobím tomu rychlost a styl jízdy a nejsem pak překvapen, když se vskutku začnou předjíždět. Totéž v jiných situacích - přemýšlím a předvídám, co mohou udělat ostatní řidiči a být tak na to připraven. Se skutečně ohrožujícím stylem jízdy v podobě závodění, záměrného blokování apod. se setkávám minimálně a poměr výskytu takových řidičů vůči celku je na úrovni poměru počtu frustrátů ve společnosti. V mnohem větší míře ohrožující a omezující situace na komunikacích způsobují ti uvědomělí, uvažující v omezených intencích prostě se to nedělá!

E policemane, položím vám několik otázek.
Že se to nedělá zdůvodňujete tím, že prostě se to nedělá!. Stalo se mi, že jsem stál na železničním přejezdu (bez závor) jednokolejné železniční trati a po průjezdu vlaku nedošlo k vypnutí přejezdového zabezpečovacího zařízení, které zůstalo ve výstraze. Po několika minutách jsem i přes "červenou" projel, jelikož se očividně jednalo o poruchu. Co byste udělal vy? Zůstal byste tam stát a jak dlouho? Na "červenou" se přeci nejezdí.

Uvádíte, že i ve vašem městě se vyskytují dopravní značky, jejichž umístění postrádá rozum. Co jste udělal pro sjednání nápravy? Jste strážník a obecní policie má ve své působnosti i provoz na pozemních komunikacích. Nehledě k tomu, že působnost silničního správního úřadu (II. třída a nižší) vykonává obecní úřad obce s rozšířenou působností, ve vašem případě Městský úřad, tedy tentýž Městský úřad, který je zřizovatelem Městské police, tedy váš zaměstnavatel. A úřednice silničního správního úřadu jsou vaše kolegyně.

Budu vás citovat: "Jen ja vim kdy a za jakych okolnosti jsem ulozil,ukladam nebo v budoucnu ukladat budu...pokuty.Nebo,postaci-li domluva,i takto lze.Nebranim se tomu." Povězte tedy, za jakých okolností upustíte od uložení pokuty a proč?

A na závěr stále dlužná odpověď na již několikrát opakovanou otázku. Psal jste, že bych byl u vás pokutován za překročení nejvyšší povolené rychlosti až od rychlosti 62 km/h. Proč až od této rychlosti, když je stanovena nejvyšší povolená rychlost v obci 50 km/h, kdo a na základě čeho určil právě tuto rychlost?

tix0575
Člen
# Zasláno: 10 Kvě 2013 20:08
Odpovědět 

pan x: kdybych debatě o Vašich otázkách viděl nějaký smysl, tak bych reagoval. Bohužel to vidím jako ztrátu času Vašeho i mého.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 10 Kvě 2013 21:57
Odpovědět 

tix0575 - Nezlobte se, ale timto jste se definitivne pasoval do role hlupaka...

tix0575
Člen
# Zasláno: 11 Kvě 2013 00:21
Odpovědět 

že bych kvůli tomu nemohl spát, to bych kecal :D

pan_x
Člen
# Zasláno: 11 Kvě 2013 01:14
Odpovědět 

Tixi0575, zaprvé - já nevedu debatu o svých otázkách. Já se prostě zeptal a očekávám odpověď.

Tixi0575, zadruhé - jen já mohu určit, co považuji za ztrátu svého času.

Tixi0575, vaše vyhýbání se odpovědím dětinsky trapným způsobem si vykládám tak, že v případě existence zákona o eliminaci podlidí byste s odkazem na nutnost dodržování zákonů tyto lidi označené zákonem za podlidi hnal z domovů do dobytčáků a podílel se na jejich likvidaci. Stejně tak byste udával a trestal ty občany, kteří by poslouchali zakázané rozhlasové stanice. Neboť tak by to nařizoval zákon.

tix0575
Člen
# Zasláno: 11 Kvě 2013 07:27
Odpovědět 

ano, vykládejte si ztrátu vašeho času jak chcete, stejně tak i můj názor na dodržování zákonů. Je to vaše právo. Všechno jde sice vysvětlit, bohužel ne každému. Vy jste ten druhý případ, takže nehrajte na moje city, je to marné :D

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 11 Kvě 2013 08:58
Odpovědět 

"tix0575 - nehrajte na moje city, je to marné " - celkem po dlouhe dobe kus pravdy. Rozum a cit je prave potreba v situaci kdy je nutno poznat "to se nesmi" od toho druheho.

tix0575
Člen
# Zasláno: 11 Kvě 2013 20:43
Odpovědět 

PV: nikdo Vás nenutí s tím prvním souhlasit, proto je tu institut správního řízení,

pan_x
Člen
# Zasláno: 11 Kvě 2013 23:50
Odpovědět 

Tixi0575, nehraji na vaše city, ani na city kohokoliv jiného. Diskuzi vedu v duchu věcnosti a argumentace. To vy jste tím, kdo diskuzi strhává do emotivní oblasti v příspěvcích, jimiž se snažíte vyhýbat reakcím na věcně položené dotazy.

Ve vedlejším vlákně píšete normálně vysvětlím. Nikoliv tixi0575, vy nic normálně nevysvětlíte, vy nedokážete normálně komunikovat. Vy dokážete odcitovat zákony (opravdu jen odcitovat, jejich chápání a aplikace pokulhává), ale jakmile dojde ke konfrontaci, absolutně selháváte. Jakmile máte reagovat na nějaký oponentní argument či věcný dotaz, vaší reakcí bývají úhybné fráze typu "je to ztráta času", "nemá to cenu vysvětlovat", "nemá to smysl" či "nikam to nevede". Tixi0575, používáte ty nejběžnější a současně i nejprůhlednější a nejtrapnější způsoby, jimiž se snaží vyhnout se odpovědím a odvést pozornost od podstaty.

Tixi0575, nedokážete odpovědět na otázky, byť se týkají situací, které strážník musí bezpodmínečně ovládat (zábor veřejného prostranství, zákaz vjezdu, odstranění "botičky" apod.), což mimochodem vyvolává opodstatněnou otázku, zda jste vůbec schopen vykonávat zaměstnání strážníka. Otázka položená v tomto vlákně však nevyžaduje žádné rozvinuté odpovědi, odpovědí je buď "ano" nebo "ne". Tudíž - střílel byste podlidi a hnal je do dobytčáků, kdyby na to existoval zákon? Ano x ne.

e policeman
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2013 07:48
Odpovědět 

pan_x
"Zákon o provozu na pozemních komunikacích říká, že po krajnici se nejezdí (prostě se to nedělá!). Takže e policeman a jemu podobní v případě překážky v protisměru na krajnici nenajedou, aby vytvořením prostoru umožnili plynulý průjezd protijedoucích vozidel. E policeman a ostatní "cvičené opice" mají naučeno, že protijedoucí vozidla odbočující vlevo jim musí dát přednost (prostě se to tak dělá!), proto je ani nenapadne, že by jim při jízdě v souvislém proudu mohli zpomalením či zastavením umožnit odbočení. Vjíždění na hlavní dtto."
SAMOZŘEJMĚ, ŽE V PŘÍPADECH, KDY TO VYŽADUJE BEZPEČNOST(PLYNULOST) PROVOZU NA POZ.KOMUNIKACÍCH LZE VJET NA KRAJNICI(PŘÍPADNĚ I JINAM).KDE JSEM PSAL OPAK?JSOU TO OVŠEM SITUACE, KDY TO MOMENTÁLNÍ STAV, DEJME TOMU, VYŽADUJE.
"Jsou zkrátka města, kde odbočení z hlavní, páteřní komunikace znamená dostat se do pasti jednosměrek, zákazů odbočení a zákazů vjezdů. V takových městech to opravdu nefunguje tak, že se hned za křižovatkou otočím na příjezdové cestě k rodinnému domku a tou stejnou ulicí se budu moci vrátit ke křižovatce, kde mi bude umožněno odbočit vlevo."
ANO, VÍM, ŽE ROŽNOV JE MALÉ MĚSTO.TO NIC NEMĚNÍ NA FAKTU, ŽE OPRAVDU NENÍ NUTNÉ PROJÍŽDĚT KŘIŽOVATKOU ZPŮSOBEM, JAK TO POPSAL PAN PETRVESELY.STALO SE MI NAPŘ. V PRAZE,ŽE JSEM MINUL ODBOČKU.NEZTRATIL JSEM SE A VPOŘÁDKU DOJEL DO CÍLE ANIŽ BYCH MUSEL "CHAOSIT"NA KŘIŽOVATCE,Z ODBOČOVÁKU JET ROVNĚ APOD.OPĚT, NEVIDÍM DŮVOD PRO TAKOVÉ JEDNÁNÍ.
"Povězte tedy, za jakých okolností upustíte od uložení pokuty a proč?
PŘÍKLAD: 3HODINY RÁNO, PROVOZ MIZIVÝ, VOZIDLO V "JEDNOSMĚRCE". ZJIŠTĚNA TOTOŽNOST ATD...POKUD NEZJIŠTĚN U ŘIDIČE ALKOHOL, VOZIDLO VPOŘÁDKU... NÁSLEDUJE DOMLUVA(A PROČ NE)NEBO POKUTA.NEBO ZMIŇOVANÉ PRÁZDNÉ PARKOVIŠTĚ NAPŘ.U LIDLU.VOZIDLO ZASTAVÍ A STOJÍ NA VYHRAZENÉM MÍSTĚ PRO ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ.OKOLO 200 VOLNÝCH MÍST.NÁSLEDUJE TOTÉŽ...POPRVÉ KLIDNĚ DOMLUVA, PŘÍŠTĚ ZA TO SAMÉ POKUTA DO 1.000,-KČ(NEBO OZNÁMENÍ).NEVIDÍM DŮVOD STÁT NA VYHRAZENÉM MÍSTĚ, KDYŽ JE DALŠÍCH IKS MÍST VOLNÝCH.

Stran nastavení "radaru" kontaktujte, prosím, mého velícího.Kontakt na webu www.mproznov.cz
Ještě poznámka.Strážníci jsou v pracovním poměru k obci, nikoli k Městskému úřadu a zřizovatelem MP je rovněž obec, nikoli MěÚ, ale to byste měl vědět.

pan_x
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2013 12:16
Odpovědět 

E policemane, zkuste pro příště vypnout Caps Lock, text bude čitelnější a křičením mu na váze nepřidáte.

E policemane, zákon o provozu na pozemních komunikacích se k jízdě po krajnici vyjadřuje následovně: Na krajnici smí řidič motorového vozidla vjet jen při zastavení a stání nebo, jestliže je to nutné, při objíždění, vyhýbání, odbočování nebo otáčení; přitom musí dbát zvýšené opatrnosti. Jízda po krajnici, aby protijedoucí vozidla mohla ve vzniklém prostoru plynule předjíždět pomalu jedoucí vozidla, tímto dovolena není. Je to tedy porušení pravidel provozu na pozemních komunikacích a dle vašich slov prostě se to nedělá!, byť to plynulosti a bezpečnosti provozu jedině prospěje.

E policemane, PetrVesely situaci vyhodnotil tak, že bude z odbočovacího pruhu pokračovat v přímém směru. Vy nevidíte důvod pro takové jednání, on jej v tu chvíli po zvážení všech okolností viděl. Otázka zní - jestliže tím není nikdo ohrožen ani omezen, proč je takové jednání trestuhodné?

E policemane, proč bych se měl obracet na vašeho velícího kvůli nastavení "radaru"? U "radaru" snad stojíte vy, vy odečítáte hodnoty rychlosti jedoucích vozidel a na jejich základě vyhodnocujete, zda byla nejvyšší povolená rychlost překročena. Nejvyšší povolená rychlost v obci je 50 km/h, vy jste se vyjádřil, že bych byl u vás pokutován až od rychlosti 62 km/h. Stále čekám na vysvětlení, proč až od této rychlosti, když nejvyšší povolená rychlost v obci je 50 km/h a kým a na základě čeho je určena tato rychlost? Chcete mi snad tvrdit, že to nevíte, že vám to řekl "velící" a vy jen bezmyšlenkovitě plníte vše, co vám nakáže?

E policemane, abychom byli naprosto přesní - obecní policii zřizuje (a zrušuje) obecní zastupitelstvo obecně závaznou vyhláškou. Městský úřad je jedním z orgánů obce, resp. města. Nepřesná zkratkovitost mého vyjádření však nemá na obsah podstaty věci vliv, tedy strážníci jsou zaměstnanci téže obce, jako všichni ostatní zaměstnanci, tedy i úředníci silničního správního úřadu. A strážníci dohlíží mj. na provoz na pozemních komunikacích. Co jste tedy podnikl pro sjednání nápravy v případě dopravních značek, jejichž umístění postrádá rozum?

E policemane, v uvedeném případě s železničním přejezdem, jak byste postupoval vy? Projel byste "červenou" nebo zůstal stát a jak dlouho?

E policemane, byť poněkud kostrbatě, přesto jste uvedl příklady, kdy byste upustil od uložení pokuty. No již jste nezmínil, proč byste upustil od uložení pokuty? Proč byste řidiči jedoucímu v protisměru ve tři hodiny ráno neuložil pokutu? Řidiči, který by jel v protisměru v dopravní špičce byste taky neuložil pokutu?

e policeman
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2013 12:48
Odpovědět 

pan_x
Nepotřeboval jsem čemukoli z napsaného přidávat na váze.Oddělil jsem takto citaci od reakce.

pan_x
Reagovat budu pouze na poslední Váš dotaz.Pokaždé, pokud postačí domluva, což záleží na mnoha okolnostech a na tom, zda zákon mi umožňuje konkrétní věc projednat na místě, věc vyřeším domluvou.To, myslím, jako odpověď bohatě postačí.
Hezký den

pan_x
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2013 13:15
Odpovědět 

E policemane, citace se pro oddělení od zbytku textu píšou kurzívou. Používání velkých písem je považováno za křičení, nehledě k tomu, že takto napsaný text je nepřehledný.

E policemane, já se ale ptám právě na ty okolnosti, které mají vliv na uložení či neuložení pokuty, resp. zda budete záležitost vůbec řešit.

E policemane, na zbývající dotazy nedokážete odpovědět? Jde o jednoduché a jednoznačné otázky nevyžadující rozsáhlé a složité odpovědi.

e policeman
Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2013 19:18
Odpovědět 

pan_x
E policemane, já se ale ptám právě na ty okolnosti, které mají vliv na uložení či neuložení pokuty, resp. zda budete záležitost vůbec řešit
Nelze dopředu stanovit, zda budu to či ono řešit nebo neřešit, popřípadě oznamovat.Jistý příklad jsem uvedl.

Na ostatní dotazy odpovím, možná, až na to budu mít náladu a tímto se omlouvám, že ji teď nemám.
Hezký den.

pan_x
Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2013 00:35
Odpovědět 

E policemane, nelze dopředu stanovit, jak budete to či ono řešit? Takže vaše postupy jsou dílem okamžiku, náhody a momentálního rozpoložení? Byl-li bych já strážníkem, byl bych schopen říci v obecné rovině jak bych kdy postupoval, resp. co by mělo vliv na mé rozhodování, což bych pak aplikoval v praxi na jednotlivé případy.

E policemane, zodpovězení dotazů uvítám, žel moc v to nevěřím, přihlédnu-li k dosavadním průběhům diskuzí či spíše "diskuzí".

tix0575
Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2013 07:18
Odpovědět 

v obecné rovině se dá říci jen to, že se bude postupovat podle zákona :D

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2013 07:24
Odpovědět 

tix0575 - ani nevite, jak moc o vas ten smajlik na konci vypovida...

e policeman
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2013 10:13
Odpovědět 

pan_x
E policemane, PetrVesely situaci vyhodnotil tak, že bude z odbočovacího pruhu pokračovat v přímém směru. Vy nevidíte důvod pro takové jednání, on jej v tu chvíli po zvážení všech okolností viděl. Otázka zní - jestliže tím není nikdo ohrožen ani omezen, proč je takové jednání trestuhodné?
Podle mne prejizdeni z jednoho pruhu do druheho v krizovatce je vzdy do urcite miry nebezpecne, a proto i trestuhodne.Je to muj nazor, nikomu jej nevnucuji, ale stojim si za nim.Staci takto?

Nejvyšší povolená rychlost v obci je 50 km/h, vy jste se vyjádřil, že bych byl u vás pokutován až od rychlosti 62 km/h. Stále čekám na vysvětlení, proč až od této rychlosti, když nejvyšší povolená rychlost v obci je 50 km/h a kým a na základě čeho je určena tato rychlost? Chcete mi snad tvrdit, že to nevíte, že vám to řekl "velící" a vy jen bezmyšlenkovitě plníte vše, co vám nakáže?
"Radar" mame nastaven obdobne jako PCR a nastaveni pristroje provedl velici.Do nastaveni "nehrabu" a merim jen tam, kde je stanoveno.Nemohu prece merit, kde se mi zachce.

Co jste tedy podnikl pro sjednání nápravy v případě dopravních značek, jejichž umístění postrádá rozum?
Tech u nas nastesti mnoho neni, ale uvedu priklad.Pri vyjezdu z jednoho parkoviste ve meste je umistena DZ B2, tedy "jednosmerka".Prestoze je nesmyslna a navic neodpovida zakonu(cervena barva neni uz cervena)stale je umistena.O problemu byl informovan patricny urednik odboru dopravy, dale to zalezi na nem.Mam udelat neco vice?

E policemane, v uvedeném případě s železničním přejezdem, jak byste postupoval vy? Projel byste "červenou" nebo zůstal stát a jak dlouho?
Popravde, chvili bych postal a vyuzil cas k telefonickemu vyrozumeni CD.Par minut mne nezabije a volani mam neomezene.Jiste by mi sdelili, kdy jede dalsi souprava a jestli mi nehrozi nebezpeci, pote bych projel.Lehce nadsazuji, ale i takto by se dalo, ne? :-)

Hezky den

volkswagen
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2013 10:55
Odpovědět 

Na TY dráhy, které byly schopné poslat do ohlášené bouračky rychlík?
No vy jste teda bourák :-)

e policeman
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2013 11:32
Odpovědět 

volkswagen
Pane, za to nemuzete Vy ani ja.I letadla padaji lidskou chybou, motorkari bouraji nekdy i vlastni chybou nekdy je sejme plechovkar.O co Vam jde?Proste bych volal, neb dle meho by o tom meli vedet.Jestli tam zrovna bude sedet nejaky nouma.... dej se vule bozi.
Hezky den

volkswagen
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2013 14:12
Odpovědět 

Jde mi o možnost používat mozek a nespoléhat se neustále na nějakého uniformovaného hňupa ;)

e policeman
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2013 20:57
Odpovědět 

volkswagen
Tímto s Vámi končím!
Hezky den.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2013 21:02
Odpovědět 

Otázka zní - jestliže tím není nikdo ohrožen ani omezen, proč je takové jednání trestuhodné?

Podle mne prejizdeni z jednoho pruhu do druheho v krizovatce je vzdy do urcite miry nebezpecne, a proto i trestuhodne.Je to muj nazor, nikomu jej nevnucuji, ale stojim si za nim.Staci takto?

-------------------------

Noi pro mne nestaci, protoze v te otazce je PROC kdyz nikdo neni ohrozen ani omezen. Odpoved: "Podle mne ... je vzdy do urcite miry nebezpecne" je jako odpoved protoze proto...

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2013 21:03
Odpovědět 

Povolená rychlost v obci je 50 km/h a kým a na základě čeho je určena tato rychlost? Chcete mi snad tvrdit, že to nevíte, že vám to řekl "velící" a vy jen bezmyšlenkovitě plníte vše, co vám nakáže?

"Radar" mame nastaven obdobne jako PCR a nastaveni pristroje provedl velici.Do nastaveni "nehrabu" a merim jen tam, kde je stanoveno.Nemohu prece merit, kde se mi zachce.
--------------------------
Ne neluzete nerot kde se zachce ale otazka znela Na zaklade ceho je urcena... A slova .Do nastaveni "nehrabu" ve mne evokuje bezmoc a neschopnost tam hrabnout.

e policeman
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2013 08:52
Odpovědět 

PetrVesely
Tak budeme jezdit vlevo,když nikoho neohrozime.vpravo jen,když nic v protisměru nepojede.je to totéž.

<< . 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je jedna plus tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás bulletin board script miniBB™ © 2001-2023, Strážníci