miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stalo se Vám / Jízda na červenou v jiném pruhu
<< . 1 . 2 . 3 .
Autor Zpráva
volkswagen
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2013 09:04
Odpovědět 

Ne, že bych toužil po navázání konverzace, ale jen abych to uvedl na pravou míru, uniformovaným hňupem jsem myslel nádražáka. Ale známe to o té potrefené huse :-D

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2013 11:11
Odpovědět 

e policeman - moc mne nezajima debata nad jezdenim vlevo, zajima mne cim je nebezpecne to ze vyjedu nepomerne rychleji nez kamion vedle mne. Krizovatku projedu zadne prejizdeni z pruhu do pruhukdyz jeste ke vsemu cela krizovatka stoji? (jindy bych si to nedovolil udelat)

e policeman
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2013 11:16
Odpovědět 

volkswagen
Mne nevadi slovo hnup,ani skutecnost,ze bych volal na CD a Vam to neprijde jako pouziti mozku.Stve me to,ze proste vzdy jste v "opozici".Nic vic.Co byste tedy udelal Vy v danem pripade?

PetrVesely
Omlouvam se,ale dane tema nebudu vice rozebirat.Svuj nazor jsem vyjadril.
Hezky den

volkswagen
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2013 12:31
Odpovědět 

Rozhlédl se a přejel. Kupodivu to činím i v případě, že svítí na přejezdu bílé světlo a šraňky jsou nahoře.

Představte si, že dokonce na motorce zpomalím a rozhlížím se i když jedu po hlavní a blížím se ke křižovatce. A dokonce i k výjezdu z polní cesty, nebo z lesa, protože vím, že značka mě neochrání :-) Představte si, že kromě helmy, kterou sice nosit musím, ale nosil bych ji i tak se chráním dále. A světe div se, nepotřebuji k tomu nějaký zákon, nebo příkaz.

e policeman
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2013 17:46 - Změnil/a: e policeman
Odpovědět 

volkswagen
To Vas jen slechti.Ja Vam k tomu uprimne gratuluji.
Osem na zbytek byste se zrejme vykaslal a zavadu nehlasil.Nebo ano?

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2013 18:16
Odpovědět 

e policeman - ano, svuj nazor dokaze vyjadrit i male dite, kdyz ho trapi vetry tak place. Ale dospely clovek, a zvlaste ten ktery ma pravomoce pridelene statem, by mel byt schopen svuj nazor zduvodnit.

e policeman
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2013 19:16
Odpovědět 

PetrVesely
Svuj nazor jsem pro ucely tohoto fora zduvodnil dostatecne.
Hezky den.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2013 08:30
Odpovědět 

e policeman
Ale moment moment. O ohlášení řeč nebyla. Vy jste psal, že se budete dožadovat informace, zda můžete přejet. Poruchu bych samozřejmě někam ohlásil. Na rozdíl od Vás bych se asi upokojil se 112, ale to je dle vkusu každého soudruha ;)

e policeman
Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2013 16:41
Odpovědět 

volkswagen
Takze byste hlasil.Chvalyhodne.No 112 pripada take v uvahu,ale spise v pripade,ze by svetla nefungovala jaksi vubec,rozumej pri prujezdu vlaku-to by smrdelo prusvihem.Ale ano,i 112.A optat se,kdy jede dalsi rychlovlak se muzu ne?

<< . 1 . 2 . 3 .
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je čtyři krát tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás bulletin board script miniBB™ © 2001-2020, Strážníci