miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stalo se Vám / Pokuta za parkovani na chodniku
Autor Zpráva
PanSpokutou8407
Člen
# Zasláno: 24 Dub 2013 10:30
Odpovědět 

Zdravim vsechny,

vim ze toto je ohrana pisnicka a tak prosim o odpoved jen ty kteri mi chteji jen opravdu poradit. Predstavte si ulici, preplnenou auty, coz v Praze neni opravdu tezke, auta stoji na zakazu stani, na chodni, pred garazi..proste vsude. Cas od casu se dostavi straznik, ktery obejde vsechny auto a vypise pokutu za parkovani. Samorejme i ja jsem nebyl vyjimkou a obdrzel za sterac listek s vyzvou za parkovani na chodniku. Pri pohledu do ulici casto vidim jak se ty stejne listky valeji na zemi od ostatnich ridicu. Po pravde jsem vzdy pokutu zaplatil, donce i v radny termin az na tudle, ktera uz mi lezi v tasce asi tak 2 mesice. Dodatecna informace straznik vsechny poruseni take foti jak jsem si vsiml.

Co se stane kdyz pokutu dale budu ignorovat? Da se ji vyhnout?

Diky za odpoved.

e policeman
Člen
# Zasláno: 24 Dub 2013 15:36
Odpovědět 

PanSpokutou8407
Onen papirek rozhodne neni pokuta.Klidne jej zahodte,igmorujte a dale stujte, kde libo.

PanSpokutou8407
Člen
# Zasláno: 24 Dub 2013 15:58
Odpovědět 

Dobre a co se bude dit dal kdyz budu vyzvu ignorovat ?

tix0575
Člen
# Zasláno: 25 Dub 2013 10:45
Odpovědět 

pokud bude strážník důsledný, tak vás oznámí na odbor dopravy a ti vás předvolají k projednání. Pokud se nepřiznáte jako viník, tak může být sankcionovám provozovatel vozidla ... podle novely zákona, která platí od 19.1.2013

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je čtyři krát jedna?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás chat forum software miniBB™ © 2001-2020, Strážníci