miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stalo se Vám / Černá okna
Autor Zpráva
LuckyLuciano
Člen
# Zasláno: 15 Čen 2013 00:06
Odpovědět 

Zdravím Vás, rád bych tímto rozjel diskuzi ohledně zatemněných oken (vepředu), ať už obecně co si o nich myslíte, zda je, jako policisté, pokutujete, ale především mě zajímá odpověď na moji otázku. Je nutno říci, že v tom u mě nehledejte žádné mafiánské inkognito důvody, je to pro mě především ochrana proti slunci, snad i trochu proti zlodějům a taky mám jako každý z vás rád soukromí. Naše legislativa neumožňuje si přední okna moc zatemnit, proto se ptám, co se bude dít, když před každou kontrolou, než stihnu zastavit, zkrátka stáhnu všechna okna a nechám je dole? :) Je to trochu extrémní způsob, ale co na plat..

tix0575
Člen
# Zasláno: 15 Čen 2013 07:48
Odpovědět 

strážníci to kontrolovat v žádném případě nebudou a policisté jen pokud na to mají přístroj. Asi bude záležet na míře překročení povolených hodnot. Osobně si myslím, že temná okna nejsou dobrou věcí hlavně v noci. Při slunci to může mít pozitivní smysl, ale nebezpečí, že v noci někoho přehlédneš je asi tím proč to není dovoleno. Stažením oken si nepomůžeš, neboť tě policista může vyzvat k podrobení se měření zatemněnosti skel a pak jsi musel tvrdit, že pro poruchu mechanizmu je nemůžeš vytáhnout :D. Chci tě vidět v zimě :D Pokud se jedná o hlídku, která tě zastaví pro nějaký přestupek, tak ta asi nebude mít měřidlo u sebe a pokud se bude jednat o cílenou kontrolu na okna, tak tomu neunikneš.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 15 Čen 2013 08:50
Odpovědět 

Mne nejvic vadí, ze nevidim prez to auto dao ma silnici, zvlaste pokud treba jde o zadni sklo...

LuckyLuciano
Člen
# Zasláno: 16 Čen 2013 22:47
Odpovědět 

Díky za odpovědi, jsem rád, že jsi narazil na měřící přístroj. Pokud ho teda hlídka nemá a přesto mě bude chtít pokutovat, bude asi nejlepší nechat se napsat do správního a potom argumentovat nedostatkem důkazů z jejich strany, co myslíte? Protože pokud mu na místě řeknu, že nezaplatím z důvodu absence měřidla, tak si, pokud má možnost, přivolá jinou hlídku s měřidlem. Nebo můžou pokutovat i na základě něčeho jiného, třeba nějakého "vzorníku" ?

Jinak uznávám že černé okna mají určitě i nevýhody.

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je šest děleno tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás web forum software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci