miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stalo se Vám / Předvolání - stání v křižovatce
Autor Zpráva
Tpreclik
Člen
# Zasláno: 30 Čec 2013 16:33
Odpovědět 

Zdravím všechny znalé. Dnes jsem měl lístek za stěračem, že jsem stál blíže jak 5m od křižovatky a mám podat vysvětlení. Stál jsem u práce, kde je nyní část parkovacích míst nepoužitelná kvůli výjezdu ze stavby a jiné místo nebylo. Pokutu platit nechci, jelikož si myslím, že jsem nikoho neomezoval a na tomto místě se zde stojí normálně. Mám ten lístek vyhodit a čekat zda dojde něco dalšího a nebo to mám jít vysvětlit? Majitel auta je nyní úvěrová společnost. Bohužel se už nemohu vymluvit na osobu blízkou.

krejcina
Člen
# Zasláno: 30 Čec 2013 20:14
Odpovědět 

Pokud jste z Prahy tak jste si určitě všiml že nyní už se park.lístek jmenuje Výzva o oznámení přestupku tzn,že za 5 dní se to přepošle na magistrát a ty majiteli vozidla pošlou dopis s výší pokuty,takže už žádné předvolání k podání vysvětlení

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 9 Srp 2013 20:07
Odpovědět 

krejcina - tak pokud to je tak, tak je to na bliti... co misto fizlu rovnou najmout nejaky studenty na brigaru, vyslo by to levneji, mohlo by jich byt tim padem na to vic a vejvar by byl daleko vetsi!

Michif
Člen
# Zasláno: 12 Srp 2013 14:49
Odpovědět 

PetrVesely:

Prosím Vás, kde se dočtu podrobněji o této změně? Zničehonic mi také začaly chodit rovnou výzvy k zaplacení z magistrátu, ačkoliv dva roky před tím nikdy nic.

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je jedna krát tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás open source forum script miniBB™ © 2001-2018, Strážníci