miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / Údajně sjeté pneu
Autor Zpráva
Tomino88
Člen
# Zasláno: 18 Lis 2013 16:22
Odpovědět 

Dobrý den. Chtěl bych se Vás tímto dotázat na radu jak dále postupovat. 20.7.2013 jsem se dostavil na dopravní inspektorát se svým vozem, aby policista mohl zdokumentovat časti vozidla a to především přední kolo s pneu, které mi byly poškozeny. Vše ten den proběhlo v pořádku a já se těšil na náhradu škody ze strany magistrátu který mi tuto škodu způsobil... Dnes, tj. 18.11.2013 mi volal úředník z téhož magistrátu, po němž jsem žádal náhradu škody za poškozený vůz, abych se dostavil k šetření a to ve věci sjeté přední pneumatiky... Když jsem se jej ptal na základě čeho mě obviňuje, odpověděl, že má k dispozici fotodokumentaci ze dne, kdy jsem přijel se svým vozem ke zdokumentování poškozených částí a chce mi udělat na místě pokutu do 1 000 Kč ... Chci se Vás zeptat, zda může být vůbec tato fotka použita, a zda tento postup není protiprávní... Strážník, který totiž pneu fotil si toho že je sjeta nevšiml a na místě me nepokutoval a vzorek pneu tudíž ani neměřil.... Děkuji za rychlou odpověd

Admin
Administrátor
# Zasláno: 19 Lis 2013 19:43
Odpovědět 

Úředník provedl měření výšky vzorku přesně jak?

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 19 Lis 2013 19:56
Odpovědět 

Admin - odhadem :D

Admin
Administrátor
# Zasláno: 19 Lis 2013 20:53
Odpovědět 

Na to právě narážím, že je to poměrně dost na vodě.

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je čtyři děleno dva?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás bulletin board script miniBB™ © 2001-2018, Strážníci