miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / Nazor k webu
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Autor Zpráva
Admin
Administrátor
# Zasláno: 15 Čec 2007 19:04
Odpovědět 

Roman: mýlíte se, žádné stanovy zde neexistují. Nicméně jste jak gramofon, kdy již konečně napíšete, které rady jsou trapné a nesmyslné?

Budete-li pokračovat stylem, jakým jste začal, tak pravidlo s pytlem bude brzo platit na Vás.

miluna
Člen
# Zasláno: 15 Čec 2007 20:58
Odpovědět 

Cit : To miluna...človíčku,diaktriku nepoužívám a jestli se Ti nelíbí můj styl a sloh..tak to zkrátka nečti,ano?A "bazírování" na tomto je celkem dost dětinské...obraz člověka Tebe samého,jenž upozorňuje na druhotné věci..hodnoť spíše obsah....ju?-))

Přinutil jsem se tedy pane Romane přelouskat všechny vaše příspěvky. Hodnotím tímto obsah vašich příspěvků. Napsal jste něco v tom smyslu že nosíte čepici a ta má šachovnici, poté jsem se dočetl že se tímto webem každý den bavíte, nevíte ovšem co si člověk obecně představí pod pojmem košile, dále jsem zjistil, že rád přispějete na nějakou operaci za což vás ovšem chválím! Že na vás občané něco zkouší a inspiraci k tomu patrně nalezli zde. Dalším příspěvkem jste ale vyřkl přání, že by jste byl rád aby to někdo se žádostí o průkaz na vás zkusil. Pak je tam něco o lži která se zde vyskytla, radujete se nad tím jak jste píchl do vosího hnízda. No na závěr je vidět vaše osobní rozhořčení nad tím, jak zde urážíme a haníme všechny strážníky. To s tou záplatou jsem nepochopil, neb se jako pytel necítím.
Zkuste si prosím, než budete chtít něco veřejně sdělit, zopakovat stavbu věty a pravopis obecně. To že se psaním bavíte postačí sdělit na konci textu 1. slovy jedním smajlíkem. Všichni to jistě pochopí, takhle je vaše sdělení na hranici čitelnosti. Děkuji za pochopení.

Citizen X
Člen
# Zasláno: 15 Čec 2007 21:33 - Změnil/a: Citizen X
Odpovědět 

Miluno, ani nemám sílu číst tvoje příspěvky, ale když už tady chceš dávat lekce češtiny, tak si ve svých příspěvcích zkontroluj čárky. Dále zkus pochopit, že když za číslovku dáš tečku, tak je to pak číslovka řadová. Takže 1. je "první" a ne "jeden" smajlík.
Tvoje sdělení jsou na hranici čitelnosti.

miluna
Člen
# Zasláno: 15 Čec 2007 21:43
Odpovědět 

Tak já se prásknu, ano? Pane Citizen X, úroveň mého vzdělání končí na ,,vyučen". Nejsem obecní strážník, tudíž nemusím svými psanými výtvory oblažovat lidi kolem. U přispěvatele Roman, mne překvapila nečitelnost textu doplněná spostou smajlíků a urputná snaha sdělit čtenářům fóra, že je sám strážníkem a zdejší oponenti jej strašně štvou. To jest vše k danému tématu.

Petr PP
Člen
# Zasláno: 15 Čec 2007 23:31
Odpovědět 

To Anonymní:

Škoda, že v té vášnivé diskuzi zde váš zábavný příspěvek zaniknul. :-)

Petr PP
Člen
# Zasláno: 15 Čec 2007 23:33 - Změnil/a: Petr PP
Odpovědět 

Málo platný, první nemusí být jeden a jeden nemusí být první ... je to tak ...

Roman
Člen
# Zasláno: 16 Čec 2007 07:44
Odpovědět 

To miluna:
Ale,ale to kolik si dělám smajlíků je moje věc,ale když tedy chcete co znamená slovo:"spostu"?Nikde jsem tohle slovo nenašel.Budete tak laskav a sdělíte mi alespoň Vy co to slovo znamená?Mimochodem,Vy myslíte že mě zde všichni štvou?Asi tedy nečtete mé příspěvky pořádně.Ne,neštvou,z lidí jako Vy mám legraci a je mi z nich smutno.A je pro Vás..-)))))))))))))))))))))))))))tak co je jich dost?

pepek
Člen
# Zasláno: 16 Čec 2007 09:29
Odpovědět 

to Roman: Můžete, prosím rozšířit obzory zde přítomných a popsat blíže duševní stav v okamžiku, když máte z něčeho legraci a zároveň je vám z toho smutno?

Admin
Administrátor
# Zasláno: 16 Čec 2007 10:00
Odpovědět 

pepek: takový pocit poznáte až když začnete užívat psychotropní látky :-)

pepek
Člen
# Zasláno: 16 Čec 2007 10:20
Odpovědět 

to admin: Tak to jsem zjevně v něčem pozadu. Je sice fakt, že se říká, že člověk má vyzkoušet všechno, ale mám v určitých věcech stanovené hranice, které nemám zapotřebí překračovat.
btw. Setkat se z obecním zaměstnance, který je zjevně pod vlivem psychotropní látky, by pro mne (a obzvláště pro něj ) byl "zážitek na celý život" - to bych si užil. Budu se muset zjevně vypravit do hnízda, kde pracuje R. a trochu se po něm "porozhlédnout".

Roman
Člen
# Zasláno: 16 Čec 2007 11:02
Odpovědět 

To pepek:
měl byste zážitek na celý život a užil byste si,ano?Ale pardon,ja nejsem na chlapce-)A legraci mám z některých zdejších návodů a smutno mi je z některých "návštěvníků" tohoto webu-)Stačí to takto?

Citizen X
Člen
# Zasláno: 16 Čec 2007 13:51 - Změnil/a: Citizen X
Odpovědět 

pepek: takový pocit poznáte až když začnete užívat psychotropní látky :-)

Nemusíte brát drogy. Kdybyste trochu rozšířili své vzdělání, tak byste věděli, že stav smutku i radosti zároveň není ničím výjimečným a novým a už vůbec ne závislým na drogách. Třeba takový ruský dramatik Gogol zavedl pojem "smích skrze slzy". Že by bral dorgy? Nebo že by byl obecním četníkem?

pepek
Člen
# Zasláno: 16 Čec 2007 14:29 - Změnil/a: pepek
Odpovědět 

Nebo to byl psychicky narušený člověk prožívající deprese?
btw. milý obecní zaměstnanče, pokud řeknete A, měl byste říci i B. Pokud o něčem mnoho nevíte, tak se tím nesnažte argumentovat. Maximálně se zesměšníte, což se vám nyní podařilo.

Roman
Člen
# Zasláno: 16 Čec 2007 15:16
Odpovědět 

To pepek:
Vy jste ale asi musel mít ale krušné zážitky se strážníky...je možné,že jste narazil na "vemena" v uniformách,ale mohu Vás uklidnit,že existuje i mnoho strážníků jenž právem nosí uniformu,strážníci byli,jsou a budou.Na tomto Vy osobně rozhodně nic nezměníte.Jsou to ač se Vám to nelíbí veřejní činitelé a při výkonu jejich pravomoci Vám nezbývá než "poslechnout"(Samozřejmě za zachování určitých oprávnění a "podmínek".No už se těším jak tu budete jmenovat důvody proč ne,ale to je Váš problém.).A jen tak na okraj,mě vždy pobaví ty Vaše názvy strážníků(obecní poskok..atd.je jen škoda,že "točíte" dokola tři názvy,.vymyslete prosím něco jiného,rád se pobavím).Strážníků je cca. 7500 a jestli šmahem odsuzujete všechny pak Vás zkrátka nechápu.Je to to samé pokud bych já odsuzoval kupříkladu nějakou profesi(a třeba tu Vaši).Ono mluvit o někom hanlivě to je lehké,nemyslíte?Uznávám,že máte v mnohém pravdu co se týče ustrojenosti některých strážníků.Já osobně jsem byl nedávno v Brně a též jsem koukal na městského strážníka s bílou čepicí.Tohle si myslím,že rozhodně správné není a souhlasím s názorem,že jednotné prvky stejnokroje by měli být ZÄVAZNÉ pro všechny.Mně osobně též není příjemné,že nám přidávají zákonodárci pravomoci v dopravě,ale je to bohužel tím,že příslušníci PČR prostě "nestíhají".Nesloužím první rok a tak vím,že se na přestupky v dopravě zkrátka ze strany PČR prostě kašle.A to jednak z pohodlnosti a jednak z důvodu,že jich je prostě tak málo a mají tolik jiné práce,že na dopravu jim čas zákonitě nezbývá.Já osobně bych se raději staral o svůj "okrsek" a řešil zábory,černé skládky a bezdomovce,nicméně zákon o obecní policii nám dává i jiné úkoly.

miluna
Člen
# Zasláno: 16 Čec 2007 15:30
Odpovědět 

Sakryš sakryš, pane Roman musím vás pochválit, ani jeden.

Roman
Člen
# Zasláno: 16 Čec 2007 15:43
Odpovědět 

Děkan,já jsem vždycky pro každou "prču",je ale jen škoda,že spousta lidí jí nechápe,asi je to tím,že kontakt přes "monitor" je celkem složitý,bohužel.A teď pošlu jedno extra smajlíka jen pro Vás-)

miluna
Člen
# Zasláno: 17 Čec 2007 11:03
Odpovědět 

Tak to je spíš kotva než smajlík, vzory máte zde : :-) :-( :o) a nakonec něco pro fajnšmekry @)->---

Admin
Administrátor
# Zasláno: 17 Čec 2007 16:48
Odpovědět 

miluna: poslední spíše pro 4% menšinu :-)

miluna
Člen
# Zasláno: 29 Čec 2007 22:38
Odpovědět 

mě se moc líbí, pánům ho samozřejmě neposílám, to je jen potěšení pro dámy

Marsias
Člen
# Zasláno: 1 Srp 2007 00:17
Odpovědět 

To Roman: Dobry den,mohl byste prosim uvest jeste nejake priklady (nejlepe vsechny :-))),kde je chyba v "radach" admina a spol? napr.ohledne tech prukazu:kdyz vas o nej pozadam,Vy mi ho ukazat musite,nemusite,zadny nemate nebo jak to je?Dale osoba blizka,kdyz se na ni odkazu,jak postupujete dal??:v duchu si řeknu:"Každá svině má svého řezníka" a potom?Chtel bych znat pohled "z druhe strany",proc a v cem jsou ty rady spatne,diky za vysvetleni! ;-)))

Admin
Administrátor
# Zasláno: 1 Srp 2007 08:32
Odpovědět 

Marsias: samozřejmě, že všichni strážníci průkazy mají. Vypadají takto - Vzor průkazů

Anonymní
# Zasláno: 1 Srp 2007 08:42
Odpovědět 

A co když vozdilo odpovídá popisu hledaného vozidla, které bylo odcizeno:-))... potom se může zcela legitimně aplikovat i vyžádání dokladů dle § 12 zákona o MP o kterých v tomto případě rozhoduje strážník.
V případě, že osoba neuposlechne výzvy strážníka, tak a) je na místě osobu omezit na osobní svobodě a předat Policii ČR s podezřením na trestný čin b) osoba spáchala přestupek neuposlechnutí výzvy veřejného činitele... Chcete riskovat pobyt v řádech hodin na místě, kam jste něměl namířeno a ještě 1.000 kč pokuty a 1.000 kč nákladů řízení ????

Admin
Administrátor
# Zasláno: 1 Srp 2007 09:49
Odpovědět 

Anonymní qqq: pokud vozidlo odpovídá popisu, tak samozřejmě strážník bude poté nucen doložit, jakému popisu odpovídá. To co zde píšete je v konečném důsledku o 'svlečení' dotyčného z uniformy.

Citizen X
Člen
# Zasláno: 1 Srp 2007 12:51
Odpovědět 

Silně pochybuju, že někdo svleče z uniformy aktivního a všímavýho strážníka, který prověří, zda je vozidlo v pátrání. Admine, pořád je to policajt, ať se ti to líbí nebo ne (já vím, podle tebe, ten kdo dělá u Městské POLICIE, tak není policajt...), a ten aktivní a šikovnej raději věc prověří a umí to zdůvodnit, než aby byl na ulici jen za diváka.
Taky si uvědom, ale to ty spoza stolu nemůžeš ani vědět, že ve středních a menších městech, bývají mezi MP a PČR dobrý vztahy a že si obě POLICIE navzájem pomůžou. Výsledkem je to, že kromě např. nepopulárních, leč nutných botiček, dělá MP z 60-80% stejnou práci jako příslušníci obvodních odd. PČR. A nevyvracej mi to tady žádnýma teoriema o podřadnosti a nemohoucnosti MP, vím to z praxe, s oběma policiema jsem v každodenním kontaktu a s těma klukama se o službě otevřeně bavím. Ono hodně věcí z pohledu teoretika vypadá jinak, než v praxi na ulici.

miluna
Člen
# Zasláno: 1 Srp 2007 12:53
Odpovědět 

Ty argumenty a metody kterými zde ta černá svoloč vyhrožuje, mne jen utvrzují v tom, že se zlořádsvem a uváděnými praktikami, je třeba všemi zákonnými prostředky bojovat.

Admin
Administrátor
# Zasláno: 1 Srp 2007 13:14
Odpovědět 

CitizenX: i když je to zbožným přáním mnoha strážníků, tak strážník není policista. Vychází to nejenom z názvu jeho označení, ale i pracovním zařazením.

Anonymní
# Zasláno: 1 Srp 2007 13:21
Odpovědět 

Myslím, že přítomné STRÁŽNÍKY příliš nepotěší to, že před předložením je poslanecká novela zákona 553, která současně stanoví i sjednocení uniforem, dosud prováděné nedostačujícím způsobem vyhláškou 88. Pro nedočkavé - v návrhu je zrušení matoucího označení Obecní/městská policie v protikladu ke strážníkům, nově by se ony radnicemi zřizované útvary měly nazývat Obecní/městská stráž. Uniforma má být podle poslaneckého návrhu sjednocena celorepublikově tak, aby nebyla zaměnitelná s žádnou z pracovních uniforem PČR, barva je navržena tmavošedá, se světlešedou košilí. Brigadýrka osmiúhelníková, kostkovaný pás rozšířen na 35 mm, hrana čtverce 7 mm. Je navržena povinná domovenka nad levou náprsní kapsou s nápisem Město / Obec název, v dalším řádku Obecní / městský strážník, v dalším jméno a příjmení strážníka. Je toho povícero, strážnictvo se má nač těšit...

Anonymní
# Zasláno: 1 Srp 2007 13:31
Odpovědět 

Lze poslat odkaz na návrh novely zákona?

Anonymní
# Zasláno: 1 Srp 2007 14:43
Odpovědět 

Článek z celostátního deníku
http://www.mfplus.cz/Modules/MFPlus/StoryDetail.as px?Id=4562&SubPortalId=6&BackURL=http%3a%2f%2fwww. mfplus.cz%2fModules%2fMFPlus%2fFulltext.aspx%3ffin d%3dhaso%25f2%26page%3d2

fandawebu
# Zasláno: 1 Srp 2007 15:15
Odpovědět 

Anonymní: Odkaz mi hazi chybu.. Je to na mem prijimaci, zkustekdyztak nakopirovat text, diky.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je čtyři krát jedna?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás free forum software miniBB™ © 2001-2020, Strážníci