miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / MĚSTSKÁ POLICIE FOREVER
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Autor Zpráva
alik
Člen
# Zasláno: 30 Čec 2007 23:01
Odpovědět 

No dobře, ale mně tu pořád nikdo neodpověděl na mou poslední zkušenost s brněnskými strážníky.!

Anonymní
# Zasláno: 30 Čec 2007 23:23
Odpovědět 

Nikdo vám neodpoví, protože je jasné, že tímto stavěním, natož nějakou střelbou na auto, které by nazastavilo na STOPku by těžce porušilii zákon. V tomto případě nezbývaá nic jiného, než případně celou akci točit - fotit a nezastavit. Jak mne náhodou začnou honit, tak opět celou akci dokumentovat a ihned volat státní policii.

Admin
Administrátor
# Zasláno: 31 Čec 2007 00:03
Odpovědět 

Alík: toho si nevšímejte. Jsou zde jistí nevyspělí jedinci, zřejmě z řad strážníků, kteří mají potřebu ostatní označovat za psychicky narušené, i když z hlediska diagnosy tomu odpovídají sami.

fandawebu
# Zasláno: 31 Čec 2007 16:44
Odpovědět 

Tak strelba by byla asi dost silne kafe, pokud by k ni doslo, mel by podle meho straznik zadelano na pobyt v kriminale. Co se zastavovani stopkou tyce, v zakone neni, ale v pripade podezreni, ze byl spacha nejaky zavazny prestupek bo trestny cin - ridic pod vlivem alkoholu apod, dalo by se na pouziti stopky aplikovat krajni nouze, podle meho nazoru.

Admin
Administrátor
# Zasláno: 31 Čec 2007 17:42
Odpovědět 

fandawebu: jak chcete STOPkou aplikovat krajní nouzi, jak ona může zamezit jízdě opilce? Pro aplikaci krajní nouze by bylo spíše jako příklad vhodné uvést trny na proražení pneumatik, ale ne LED světlo.

Anonymní
# Zasláno: 31 Čec 2007 20:08
Odpovědět 

pozor ADMIN je taktik.........hele admine, že tě sere, že nejsi u MP a vylejváš si vztek na všechny co ? Nebreč.......to nevadí, že jezdíš traktorem po poli.......taky práce

Marsias
Člen
# Zasláno: 31 Čec 2007 23:55
Odpovědět 

Anonymní::-))) "admine, že tě sere, že nejsi u MP",pane,myslim,ze kdyz k MP nemusite mit maturitu,tak to nebude pro admina problem se k vam dostat.Staci k tomu vase nahonci akce - napr.: "AKCE PRAHA"!

A ted vazne: Neurazim MP a polozim vam jednoduchou otazku: Muze mi prosim nekdo z MP (nejen Brno) rict PROC pouzivate zastavovani STOPkou,kdyz je to u vas protipravni??

fandawebu
# Zasláno: 1 Srp 2007 07:04
Odpovědět 

Admin: Samozrejme to jde, bo pouzijete nezakonny prostredek k zastaveni.

Marsias: Nevim, proc je pouzivaji, ale pouzivaji se v mnoha mestech. Jinak z naseho velkomesta :-))) mohu rici, ze stopku pouziva vyhradne PCR, MP ji snad pouzila prave jen ve zminovanych pripadech - ozralec za volantem, ktery na ni ale, pokud si pamatuji, tak jako tak nereagoval, takze bylonutne auto zablokovat.

Admin
Administrátor
# Zasláno: 1 Srp 2007 08:34
Odpovědět 

fandawebu: obáváme se, že pouhé světlo nikoho zastavit nedonutí.

Vaše MP použila červené světlo z LED nápisu k zablokování vozidla? Nejedná se tedy přímo o STOP, ale o šikovně zamaskovaný laser neuvěřitelné síly? :-)

qqq
Člen
# Zasláno: 1 Srp 2007 08:38
Odpovědět 

jak chcete STOPkou aplikovat krajní nouzi, jak ona může zamezit jízdě opilce? Pro aplikaci krajní nouze by bylo spíše jako příklad vhodné uvést trny na proražení pneumatik, ale ne LED světlo.

Admine, opětovně další příklad Vaší neznalosti práva!!! a hlavně taktiky
Jak Vy zrovna nemůžete vědět, že světlo s nápisem STOP nebude tím správným katalyzátorem co přiměje dotyčného opilce zastavit vozidlo?! Jste policista (strážník) s mnohaletou praxí??? Nebo klinický psycholog zabývající se krizovými vyjednáváními???

A pro ostatní k těm STOPkám - prosím prostudujte si tento web pořádně, protože je zde moje výkladová premise vycházející z opravného a komparativního výkladu zákona, ze které vyplývá, že strážníci mohou užít k zastavení vozidel nápisu STOP. Současně si dovoluji upozornit, že pokud strážníci používají STOPku, která je součástí VRZ (majáku), tak se jedná o schválené světlo a dále si dovolím upozornit, abyste se dívali lépe, protože strážník vedle světle STOP velmi pravděpodobně použuje k zastavení i ruky.

Admin
Administrátor
# Zasláno: 1 Srp 2007 08:43 - Změnil/a: Admin
Odpovědět 

qqq: Vaše premisy jsou obecné závazné?

Vaši poslední větu by chtělo zarámovat, ovšem s tím rozdílem, že místo slova 'použuje' bude 'nepoužije'.

Anonymní
# Zasláno: 1 Srp 2007 08:45
Odpovědět 

Moje premisy jsou stejně závazné jako premisy kopáče SPT Telecom a všech zdejších stěžovatelů... k překlepu - stane se, k Vaší doměnce "nepoužije" - máte důkaz ??? Nemáte, tak netvrďtě něco co nemůžete dokázat:-)

qqq

fandawebu
# Zasláno: 1 Srp 2007 09:03
Odpovědět 

Admine: No tak, verim, ze jste vetu pochopil spravne :-) Btw, neni to moje MP, je to jejich MP :-))

Admin
Administrátor
# Zasláno: 1 Srp 2007 09:47
Odpovědět 

qqq: k Vaší domněnce 'použije' máte důkaz?

fandawebu: samozřejmě, že MP Vašeho velkoměsta.

alik
Člen
# Zasláno: 1 Srp 2007 10:32
Odpovědět 

Ale no tak, včera jsem mluvil s jedním kamarádem strážníkem, a ten sám mně řekl, že MP NESMÍ v současné době používat k zastavení vozidla stopku. A toto je prý právní názor JUDr. Oldřicha Skarky, který vlastní vzdělávací institut Polis v Příbrami.
Mně je to docela ukradené, jestli mě staví tak či onak, ale když potom strážník na můj dotaz potí takové nesmysly...viz. můj příspěvek výše...tak to nabourává mou důvěru a sympatie v MP. Naštěstí toto jsem zatím zažil jen v Brně, jinde jsem se s takovým chováním strážníka nesetkal.

Anonymní
# Zasláno: 1 Srp 2007 11:28
Odpovědět 

To víte aliku, pokud bude existovat taková sebranka úchylů, která se nazývá TRIVIS a v době, kdy obecní strážníci nemohli na místě řešit Zákaz odbočení, tak jim tihle experti tvrdili, že to je možné a že tento druh mohou řešit a že mají nárok na kontrolu OTP či ORV, pojištění a dalších dokladů přesně ve stylu, jak to píše pomocný kotelník qqq. Prostě si hrajou na kovboje a je jen dobře, že existuje tento web a ukazuje neschopnost a aroganci těchto nedoučenců a ve valné většiny psychických zakomplexovanců.

Citizen X
Člen
# Zasláno: 1 Srp 2007 12:59
Odpovědět 

Na otázku zastavování signálem STOP jsem se ptal strážníků u nás v městě a to mi všichni řekli, že jí běžně používají z důvodu taktiky a bezpečnosti (je ve tmě daleko líp vidět a taky při zastavování zezadu), ale vždycky k tomu přidá spolujezdec mávaní paže nebo stavěcí terč.
Takže na nějaké trapné výmluvy na nezákonnost zastavování STOPkou bych moc nespoléhal. Ti chlapi vědí, co dělat a říkat. Tedy alespoň ti, s nimiž jsem na toto téma hovořil.
Jo a Admine a jiní frustranti, všichnit to jsou maturanti.

Admin
Administrátor
# Zasláno: 1 Srp 2007 13:13
Odpovědět 

Citizenx: spíše ti chlapi vědí, co říkat, než co dělají.

Anonymní
# Zasláno: 1 Srp 2007 15:02
Odpovědět 

VŠECHNY BUDU ZASTAVOVAT STOPKOU A ADMINA TAKY. UŽ SE NA TO TĚŠÍM.
A VEZMU NA TO JEŠTĚ ZASTAVOVACÍ PÁS.

Anonymní
# Zasláno: 1 Srp 2007 15:12
Odpovědět 

A strážníci mají snad povoleno užívat zastavovací pás? Jen u mne by případná škoda na pneumatikách a discích dosáhla pár desítek tisíc a to by určitě obec nehodlala platit ze svého

Anonymní
# Zasláno: 1 Srp 2007 16:47
Odpovědět 

Ty to nerřeš co můžou a nemůžou strážníci, ty strážník nejsi a nikdy nebudeš a akorát jenom budeš držkovat. Čert tě vem..............

Majkl
# Zasláno: 4 Srp 2007 19:37
Odpovědět 

S vaší právní argumentací nesouhlasím, pane qqq.
Jestli se mi v Brně stane, že se mě vozidlo MP pokusí zastavit pouze stopkou, tak vám o průběhu a důsledcích tohoto jednání pro dotyčné strážníky dám zcela jistě vědět.

Anonymní
# Zasláno: 4 Srp 2007 19:54
Odpovědět 

I novináři již poznali, že státní policie nemá ráda obecní CENSORED http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=179&r=mfjiznic echy&c=794986

Anonymní
# Zasláno: 4 Srp 2007 19:58
Odpovědět 

A městský póvl přestal po průseru aktualizovat web, takže ti šmejdi mají opravdu máslo na hlavě http://mprosice.ic.cz/

Citizen X
Člen
# Zasláno: 5 Srp 2007 15:26
Odpovědět 

Jinak u nás ve městě mají obě policie vztahy dobrý a PČR může děkovat bohu, že MP existuje, protože PČR nemá lidi a MP jí pořád jezdí linku 158. Takže jsou to nakonec všichni dementi, ne, ty vševěde?

Anonymní
# Zasláno: 6 Srp 2007 08:22
Odpovědět 

No, že je mezi MP a PČR rivalita je obecně známá věc již prakticky po celou dobu obnovené existence MP. Prostě MP je štika, která vlétla do zapáchajícího rybníka a trochu jej pročistila. Osobně si myslím, že je vcelku škoda, že neexistuje konkurence k PČR i v oblasti vyšetřování trestných činů - Četnictvo a podřízené ministerstvu obrany...:-)

A článek http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=179&r=mfjiznic echy&c=794986 anonymní přispěvovatel asi nedočetl až do konce... Je to klasický čtenář titulků, protože ten titulek z idnesu je klasickým titulkem idnesu, tedy takový, že se za něj nemusí stydět ani Blesk.

qqq

Anonymní
# Zasláno: 6 Srp 2007 11:59
Odpovědět 

Máš naprostou pravdu MP je nová složka a jsou vidět. Stačí se podívat kolik je policejních bafuňářů na ministerstvu vnitra a policejním prezídiu. Je to jako na fotbalovém svazu, hráči a bafuńáři. U MP je ředitel, zástupce a pak strážníci, kteří jsou v ulici. Ale v připravovaném novelizovaném zákonu o provozu na pozemních komunikacích, bude MP dělat to samé co dopravka. mluví se o tom dlouho a je to jasný. Policii ČR zůstane jenom závažná trestná činnost. S tím zapáchajícím rybníkem máš pravdu, vím o čem mluvíš. proč si asi myslíš, že tolik policistů utíká do civilu a pak jde k MP.

Anonymní
# Zasláno: 6 Srp 2007 12:13
Odpovědět 

A kdypak bude toa "připravovaném novelizovaném zákonu o provozu na pozemních komunikacích" ? Velké přání obecních pohůnků, ale je jen ve hvězdách

fandawebu
# Zasláno: 6 Srp 2007 13:08
Odpovědět 

Nemyslim, ze to bude jen ve hvezdach. PCR stale breci, ze ma u dopravky malo lidi a ani prichod celniku a pohranicniku to nevyresi. Nejjednodussi a hlavne nejlevnejsi reseni bude pridat kompetence MP. Pripadna kritika totiz pak nebude smerovat na hlavy politiku na urovni parlamentu, ale prave na urovni lokalni, kde starostove a primatori udelaji vse pro to, aby jim to volici v pristich volbach nespocitali. Tot muj skromny nazor.

Anonymní
# Zasláno: 6 Srp 2007 13:21
Odpovědět 

Milý fandowebu, vaše povědomí o statních úřednících je na úrovni žáka pomocné školy. ŽÁDNÍ celníci nikam přicházet nebudou, protože spadají pod MF a ne pod MV, takže tady nemelte nesmysly. A starostové mohou maximálně tak hrabat prstíčkem, ale po posledních excesech černého moru budou rádi, pokud jim nebudou hodně rychle oklěštěna jejich nesmyslná oprávnění k buzeraci občanů a svévolnému plnění obecní pokladny.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je devět děleno tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás PHP forum software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci